نماشویی با طناب

نماشویی با طنابنماشویی با استفاده از طناب یکی از روش های انجام نماشویی است که از دیرباز تا کنون برای شست و شوی نما مورد استفاده قرار می گرفته است. البته امروزه روش های نوینی برای کار در ارتفاع روی کار آمده اند که در مقایسه با نماشویی با طناب از امنیت بیشتری برخوردار هستند. اما با این وجود استفاده از طناب به منظور نماشویی و شست و شوی نما هنوز هم بسیار رایج است. نحوه انجام این نوع نماشویی بدین گونه است که فرد با استفاده از یک طناب که در قسمت بالایی ساختمان به صورت کاملا محکم و امن بسته شده است، از ساختمان آویزان شده و شروع به انجام نماشویی می کند.

شست و شوی نما با طناب دارای مزیت هایی نسبت به روش های نوین نماشویی است که به عنوان مهم ترین آنها می توان به قیمت نماشویی پایین و مقرون به صرفه با طناب اشاره کرد زیرا در این روش دیگر فرد برای پایین رفتن از ساختمان به داربست و غیره نیازی ندارد. روش های جدید برای شست و شوی نما از فناوری های پیشرفته استفاده می کنند که هزینه های زیادی را در برخواهند داشت. اما نکته بسیار مهمی که در این نوع شست و شوی نما مطرح است ، میزان تخصص فرد است. به طور کلی برای انجام کار در ارتفاع باید از افراد متخصص کمک بگیرید. نماشویی با طناب یکی از شاخه های کار در ارتفاع است که بیش از هر شغل دیگری به تخصص و مهارت نیاز دارد و دلیل آن هم سختی کار و پرخطر بودن آن است.

در شست و شوی نما با استفاده از طناب ، نماشور باید تمام نکات ایمنی را رعایت کند و از سفت و محکم بسته شدن طناب در بالای ساختمان اطمینان حاصل کند تا در صورت بروز مشکل، آسیب جدی و شدیدی به وی وارد نشود. در نماشویی با طناب شما می توانید به صورت همزمان فرآیند پیچ و رولپلاک را نیز اجرا نمایید.

امروزه شرکت های بسیاری در زمینه کار در ارتفاع و نماشویی فعال هستند که در این میان تنها برخی از آنها قادر به نماشویی با طناب می باشند. شرکت سپهر سپید با داشتن چندین سال سابقه و با در بر داشتن نیروهای متخصص و کارآزموده قادر است به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب به نماشویی ساختمان شما بپردازد. نماشویی با داربست و نماشویی با طناب هر دو از تخصص های گروه سپهر سپید می باشند. 

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :