برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 7 فروردین 1398 در ساعت 15 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر شما دارای ساختمانی قدیمی می باشید که فرسوده است و سالیان سال هست که کاری با نمای آن ساختمان ندارید نماشویی نمای ساختمان می تواند به آن آسیب برساند و به این ترتیب شما با نماشویی ساختمان می توانید متحمل هزینه های گزافی شوید.

به همین جهت است که توصیه تیم شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید همیشه بر این اصل استوار می باشد که شما در فواصل زمانی مرتبی اقدام به شستشوی نمای ساختمان بکنید تا بتوانید از حد اکثر عمر نمای ساختمان به خوبی استفاده نمایید. به این ترتیب علاوه بر اینکه شما همیشه ساختمانی تمیز خواهید داشت نگران تخریب نمای ساختمان نیز نخواهید بود و همچنین هزینه های اضافی نیز بابت تعمیر و ترمیم نمای ساختمان پرداخت نخواهید نمود.

مراجعه به شرکت های معتبر نماشویی

برای دریافت بهترین نتیجه برای نماشویی ساختمان باید به شرکت هایی معتبر مراجعه نمایید تا بتوانند با استفاده از تخصص خود بهترین نماشویی  را با کمترین مشکل برای شما به پایان برسانند. شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید یکی از معتبر ترین شرکت هایی می باشد که در این زمینه فعال بوده و از بهترین امکانات خود برای شستشوی نمای ساختمان شما استفاده می نماید که می توانید برای دریافت مشاوره بیشتر با شماره هایی که در سایت درج شده است تماس بگیرید و از مشاوره با کارشناسان این مجموعه بهره بگیرید.

نماشویی ساختمان با توجه به نوع نمای ساختمان

از آن جا که انواع ساختمان ها دارای جنس های مختلفی می باشند بنابراین برای نماشویی ساختمان نیاز است که نماشویی با توجه به نوع نمای ساختمان انجام شود.  اینکه نمای ساختمان از چه مصالحی استفاده کرده است و ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی در چه میزان می باشد بر روی تصمیم گیری کارشناسان برای نوع شستشوی نمای ساختمان موثر خواهد بود. میزان خلوص مواد نیز برای نماشویی ساختمان باید به شکل کاملاً کارشناسی انجام شود. نوع نماشویی برای نمای سنگی، آجری، کامپوزیت، سیمانی از یکدیگر متفاوت می باشد. دستگاه هایی که برای نماشویی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد نیز متفاوت خواهد بود. دستگاه سند پلاست، واتر جت از جمله وسایلی می باشد که برای نماشویی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نماشویی با طناب یکی از روش های محبوب نماشویی ساختمان می باشد زیرا علاوه براینکه دارای کیفیتی بالا می باشد در اسرع وقت انجام می شود و نیازی به بستن داربست بر روی ساختمان نمی باشد و به این ترتیب سد معبر نیز برای عابرین ایجاد نمی شود.

برای شستشوی نماهایی که بسیار ظریف می باشند باید دقتی دوچندان برای نماشویی نمای ساختمان شود در غیر این صورت ممکن است به نمای ساختمان آسیب وارد شود.

قبل از نماشویی ساختمان نیاز است تا نمای ساختمان توسط کارشناسان بررسی شود تا در صورتی که ترک خوردگی و یا شکستگی بر روی نمای ساختمان وجود داشته باشد ابتدا ترمیم شده سپس کار نماشویی ساختمان انجام شود در غیر این صورت آب و مواد شوینده به زیر نمای ساختمان نفوذ کرده و نمای ساختمان سست می شود

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us