برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 21 اسفند 1401 در ساعت 18 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اطلاعاتی در زمینه نماشویی

خدمات مختلف در نماشویی ساختمان

گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان علاوه بر خدمات شستشوی نمای ساختمان تمامی خدماتی که نیاز به انجام با طناب یا همان راپل را دارد به انجام می رسانند. انجام خدمات نماشویی ساختمان به دو روش انجام می پذیرد یکی از روش ها با استفاده از طناب و دیگری با استفاده از راپل یا همان طناب می باشد.

در روش دسترسی با طناب هم سرعت انجام کار نسبت به داربست بیشتر می باشد و هم در در هزینه انجام کار صرفه جویی می شود به علاوه فعالیت با داربست به مراتب خطرناک تر از کار با راپل می باشد.

نقش اساسی نماشویی در عمر نما :

همانطور که خودتان هم می‌دانید آلودگی ها و عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است باعث از بین رفتن نمای ساختمان‌های شما بشوند. یکی از بهترین و راحت ترین روش‌ها برای افزایش طول عمر نما، نماشویی می‌باشد، شما حداقل سالی یکبار باید نمای ساختمان‌های خود را به خوبی شست و شو دهید. در این صورت تمام آلودگی ها و کثیفی هایی که ممکن است باعث از بین بردن عمر نمای ساختمان‌ها شود، به طور کل بین می‌روند. همچنین شما باید دقت کنید که نماشویی را با روش‌های مناسب و درست و در مواقع مناسب از سال انجام دهید. چون نماشویی با روش نامناسب هم می‌تواند، باعث تخریب کلی نمای ساختمان شما بشود.

نماشویی با طناب بهتر است یا با داربست؟

یکی از روش ها نماشویی با داربست می باشد ، در این روش زمان اجرای کار بسیار بیشتر از روش نماشویی با راپل می باشد همچنین علاوه بر سختی و خطر بیشتر نماشویی ساختمان با داربست بسیار هزینه بردارتر است نسبت به نماشویی ساختمان با راپل.

روش دوم نماشویی با راپل یا همان طناب می باشد ، در این روش نماشویی زمان انجام کار کم تر می باشد و همچنین علاوه بر ایمنی و امنیت بالای آن ، هزینه انجام نماشویی ساختمان با طناب بسیار مقرون به صرفه می باشد.

همانطور که میدانید کل زیبایی بیرونی یک ساختمان به نمای آن بستگی دارد ، به همین خاطر پاکسازی این نما موثر ترین فاکتور در نشان دادن زیبایی و شیک بودن ساختمان است. شما شهری را در نظر بگیرید که پر است از ساختمان های بلند و آلوده، و بالعکس شهری را در نظر بگیرید که با ساختمان های پاکیزه و شیشه ای مرتب پوشانده شده است. مسلما شهری که پر از ساختمان های بلند و پاکیزه است جلوه زیباتر و جذاب تری دارد. حال اگر با گذشت زمان ظاهر این ساختمان ها پس از گذشت مدت زمانی آلوده شود دیگر باید کار را به دست نماشور ها سپرد تا ساختمان را از روز اول نیز پاکیزه تر تحویلتان بدهند. به امر شستن و پاکسازی نمای ساختمان به این شکل نماشویی میگویند. نماشویی روش های متفاوتی دارد ، این تفاوتها شامل روش های نماشویی ، مواد استفاده شده در نماشویی و غیره میشود. روش های متفاوتی در نماشویی وجود دارد  مانند نماشویی با واتر جت و یا نماشویی با ابر و کف و عناوین دیگر که در بخش نماشویی خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

شرکت های زیادی در زمینه نماشویی وجود دارند اما باید در انتخاب این شرکت ها برای سپردن کار نماشویی تان دقت کنید و از شرکت های با سابقه برای این همکاری استفاده کنید. شرکت سپهر سپید دارای بیش از 7 سال سابقه در زمینه نماشویی ساختمان است که می تواند پاسخگوی نیاز شما در این زمینه باشد. در نماشویی ساختمان کارکنان نماشویی با تجهیزات خاصی از ساختمان آویزان شده و با موادی که همراه خود دارند شروع به شستن نمای ساختمان میکنند.با گذشت زمان تجهیزات نماشویی نیز پیشرفت کرده است و نسبت به گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است. البته از تجهیزات پیشرفته برای ساختمان هایی استفاده میکنند که مقرون به صرفه باشد.

نماشویی شرکت سپهر سپید ایرانیان

امروزه به‌ دلیل جمعیت رو به افزایش کشور و استفاده‌‌ مکرر از ماشین ها، مخصوصاً در کلان‌شهرها و به‌علاوه کارخانه‌های متعددی که در حواشی شهرها تاسیس شده است موجب بالا رفتن میزان آلودگی در محیط زیست گشته و در پی آن شاهد بارندگی‌های اسیدی هستیم که به‌ کل نمای ساختمان هر چند ماه یک‌بار پر از جرم و آلودگی می‌شود اگر این آلودگی‌ها و آلاینده‌های روی نمای ساختمان را نادیده بگیریم نه‌ تنها خیابان و شهر را نازیبا می‌کند بلکه این‌ جرم‌ها روی نمای ساختمان تاثیر چشم‌گیری در میزان فروش واحدهای آن خواهد داشت چراکه اولین چیزی که یک مشتری جذب آن‌ می‌شود نمای ساختمان است، یک نمای نازیبا و کثیف اتمسفر خوبی را برای خریدوفروش یک آپارتمان انتقال نمی‌دهد، یکی دیگر از مواردی که باید به نماشویی ساختمان هر چند ماه یک‌بار توجه کنیم، آلودگی‌ها و جرم‌ها روی نمای ساختمان مخصوصا جرم‌های ضخیم می‌باشد که موجب خوردگی و پوسیدگی در متریال‌های نمای ساختمان می‌شوند چه بسا افرادی بودند که بعد سال‌ها نمای آپارتمان خود را شسته‌اند و بعد از اتمام کار متوجه شده‌اند که متریال نما دچار خوردگی، شکستگی و ترک و پوسیدگی شده است که این ترمیم هم هزینه‌ی دیگری به‌ همراه دارد که باید پس از شستشوی نما تقبل کنند اما اگر به‌ موقع نمای ساختمان را از الودگی و جرم‌ها بزدایید دیگر نیاز نخواهد بود هزینه‌های این چنینی را پرداخت کنید.

از زمانی که تکنولوژی نماشویی پیشرفت کرد و توانستیم در جهت نماشویی ساختمان های بلند و برج ها حتی بدون استفاده از داربست اقدام کنیم تحول بزرگی برای دنیای ساختمان ها را شاهد بوده ایم و امیدواریم که شاهد پیشرفت روز افزون این تکنولوژی ها و نمای پاک  شهرمان باشیم .

انواع خدمات سپهر سپید ایرانیان

باید در ابتدا گفت که تمام پرسنل شرکت سپهر سپید ایرانیان بیمه حوادث می‌باشند و علاوه‌ بر این، نکات ایمنی در حین کار برای هر کدام از آن‌ها رعایت می‌شود.

 اگر نمای ساختمان شما از آلودگی‌ها و جرم‌های کارخانه‌ها و دود ماشین‌ها کدر و کثیف شده است سپهر سپید ایرانیان با تیم نماشویی مجربی که دارد کار نماشویی را کاملا با تخصص انجام می‌دهد به‌ عبارتی کارشناسان در محل حاضر شده با بررسی نمای ساختمان و متریال به‌کار رفته در آن نوع شستشوی نما را انتخاب نموده و به‌ شیوه‌ی راپل در ارتفاع کار را انجام می‌دهند.

اگر بعد از شستشو نمای ساختمان شما ، نیاز به رنگ‌آمیزی داشت می‌توانید به سپهر سپید ایرانیان این کار را محول کنید چراکه یکی دیگر از خدماتی که می‌توانید به سپهر سپید ایرانیان بسپارید رنگ آمیزی نمای ساختمان‌ تان است کاملا حرفه‌ای و بادقت کار را انجام و به شما تحویل می‌دهد.

شرکت سپهر سپید ایرانیان نماشویی ساختمان را با تخصص همراه با دستگاه‌هایی چون واترجت، سندبلاست برای انواع متریال‌ها ارائه می‌کند.

از دیگر خدمات سپهر سپید ایرانیان پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می‌باشد اگر یکی از متریال‌های نما شل شده باشد یا درحال سقوط، کارشناسان سپهر سپید ایرانیان از طریق روش راپل در ارتفاع به پیچ و رولپلاک کردن آن می‌پردازد.

اگر نمای شیشه‌ای نیاز به تعویض، تعمیر یا آب‌بندی داشته باشد این نوع از خدمات را سپهر سپید ایرانیان ارائه می‌نماید.

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us