برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همانطور که میدانید کل زیبایی بیرونی یک ساختمان به نمای آن بستگی دارد ، به همین خاطر پاکسازی این نما موثر ترین فاکتور در نشان دادن زیبایی و شیک بودن ساختمان است. شما شهری را در نظر بگیرید که پر است از ساختمان های بلند و آلوده، و بالعکس شهری را در نظر بگیرید که با ساختمان های پاکیزه و شیشه ای مرتب پوشانده شده است. مسلما شهری که پر از ساختمان های بلند و پاکیزه است جلوه زیباتر و جذاب تری دارد. حال اگر با گذشت زمان ظاهر این ساختمان ها پس از گذشت مدت زمانی آلوده شود دیگر باید کار را به دست نماشور ها سپرد تا ساختمان را از روز اول نیز پاکیزه تر تحویلتان بدهند. به امر شستن و پاکسازی نمای ساختمان به این شکل نماشویی میگویند. نماشویی روش های متفاوتی دارد ، این تفاوتها شامل روش های نماشویی ، مواد استفاده شده در نماشویی و غیره میشود. روش های متفاوتی در نماشویی وجود دارد  مانند نماشویی با واتر جت و یا نماشویی با ابر و کف و عناوین دیگر که در بخش نماشویی خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

شرکت های زیادی در زمینه نماشویی وجود دارند اما باید در انتخاب این شرکت ها برای سپردن کار نماشویی تان دقت کنید و از شرکت های با سابقه برای این همکاری استفاده کنید. شرکت سپهر سپید دارای بیش از 7 سال سابقه در زمینه نماشویی ساختمان است که می تواند پاسخگوی نیاز شما در این زمینه باشد. در نماشویی ساختمان کارکنان نماشویی با تجهیزات خاصی از ساختمان آویزان شده و با موادی که همراه خود دارند شروع به شستن نمای ساختمان میکنند.با گذشت زمان تجهیزات نماشویی نیز پیشرفت کرده است و نسبت به گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته است. البته از تجهیزات پیشرفته برای ساختمان هایی استفاده میکنند که مقرون به صرفه باشد.

از زمانی که تکنولوژی نماشویی پیشرفت کرد و توانستیم در جهت نماشویی ساختمان های بلند و برج ها حتی بدون استفاده از داربست اقدام کنیم تحول بزرگی برای دنیای ساختمان ها را شاهد بوده ایم و امیدواریم که شاهد پیشرفت روز افزون این تکنولوژی ها و نمای پاک  شهرمان باشیم .

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us