برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 15 : 56 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی برای ارتفاعات بالا با نماشویی برای ارتفاعات در بخش های پایینی بسیار متفاوت است و برای همین منظور متخصصین نماشویی از برخی تکنولوژی ها برای ارتفاعات بالا استفاده می کنند و میتوانند در زمان بسیار اندکی بسیاری از نیازهای شستشوی نما را برطرف کنند و به همین ترتیب بتوانند تعداد پروژه های بیشتری بگیرند و رضایت مشتریان را جلب کنند.

متخصصین ما در این زمینه سالهاست که تجربه ی انجام یک چنین پروژه هایی را دارند و حتی میتوانند در این زمینه به شما مشتریانی که به مشاوره نیاز دارید مشاوره بدهند. اگر بخواهیم انواع نماشویی را برای شما توضیح دهیم میتوانیم نماشویی را به چند بخش تقسیم کنیم ، نماشویی ساختمان های بلند، نماشویی خانه های ویلایی ، نماشویی نماهای شیشه ای و نماشویی نماهای آجری و در نهایت سنگی .

برای مثال ساختمان ها در گذشته با آجر نماسازی می شدند و اکثر ساختمان هایی که در تهران و شهر های بزرگ وجود داشتند دارای نمای آجری بودند. خود این آجر ها دو نوع بودند آجر معمولی و آجر های قرمز که ضد آتش سوزی بودند ، بعد از مدتی که میگذشت نما بر اثر دود و آلودگی کثیف می شد و گاهی بارش باران های اسیدی ظاهری زشت و آلوده و غبارآلود به نما میداد ، البته این نوع نماها امروزه هم بسیار پر طرفدار هستند و در بسیاری از ساختمان ها هنوز مورد استفاده قرار میگیرند. بعد از اینکه این نماها پس از گذشت چند سال آلوده می شوند احتیاج به نماشویی پیدا میکنیم و نماشور های متخصص ما در زمینه نماشویی ساختمان بهترین روشهای نماشویی برای شستن این نماها را برای شما پیشنهاد کرده و برنامه شستشوی نما را اجرا مکنند.

موادی که برای نماشویی استفاده میکنیم نیز با توجه به اینکه جنس نما چیست کاملا متفاوت است. برای مثال نماهای سنگی با یک روش خاص ، و نماهای شیشه ای با روش دیگری تمیز میشوند و بسته به جنس نما از مواد تمیزکننده ی مربوط به همان جنس برای نماشویی استفاده میکنیم. در همین رابطه شایان ذکر است که نماشویی باید به شرکت های معتبر سپرده شود چرا که رعایت اصول ایمنی برای پرسنل و کارکنان بخش نماشویی بسیار حائز اهمیت است و میتواند در صورت عدم رعایت موارد ایمنی خسارت های غیر قابل جبرانی بوجود بیاورد. تمام کارکنان در شرکت سپهر سپید دارای بیمه بوده و به صورت کاملا اصولی فرآیند شست و شوی نما را انجام می دهند.

در برخی از انواع روش های نماشویی که البته بیشتر در گذشته مرسوم بوده است از روش نماشویی با داربست استفاده می شده است. به این صورت که داربست را در محل ساختمان نماشویی نصب میکردندو با استفاده از آن به طبقات بالایی ساختمان جهت نماشویی دسترسی پیدا می کردند. این روش تقریبا منسوخ شده و تنها در ساختمان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان نماشویی با طناب در آن ها وجود ندارد.

از دیگر روش های شستشوی ساختمان روش به کارگیری طناب و استفاده از کمربند محافظ به صورت همزمان بوده است . در این روش دیگر داربستی وجود ندارد و نماشویان با استفاده از یک طناب از بالای ساختمان به صورت کاملا ایمن به سمت پایین آویزان شده و کم کم به پایین می آیند و نمای ساختمان را می شویند. نماشویی با طناب یکی از بهترین روش های شست و شوی نمای ساختمان ها می باشد. اگر با شرکتی کار میکنید و به آنها سفارش می دهید که برای نماشویی برای شما نیرو بفرستند حتما از آنها بپرسید که پرسنلشان بیمه هستند یا نه . اگر بیمه نباشند با آنها همکاری نکنید و از شرکت هایی نیرو بخواهید که پرسنل خود را بیمه کرده باشند. 

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us