برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر ساختمان شما احتیاج به نماشویی دارد و می خواهید یک شرکت نماشویی را برای انجام نماشویی ساختمان انتخاب نمایید باید از تخصص آن ها اطمینان داشته باشید زیرا انتخاب نادرست شرکت نماشویی ساختمان که در این زمینه تخصص نداشته باشد می تواند به نمای ساختمان آسیب برساند.

انواع نمای ساختمان

نمای ساختمان می تواند سنگی باشد و یا دارای نمای کامپوزیت و یا کرتین وال و یا مصالح دیگر باشد بنابراین برای شستشوی نمای ساختمان با هر مصالحی باید نوع خاصی از مواد را برای نماشویی ساختمان استفاده نمود که به نمای ساختمان آسیبی نرساند. در صورتی شرکت نماشویی ساختمان از مواد نامناسبی برای نماشویی  استفاده نماید باعث سست شدن نمای ساختمان می شود و می تواند باعث ریزش و سقوط سنگ نمای ساختمان شود و خطرات زیادی را به همراه داشته باشد.

بررسی های لازم قبل از انجام نماشویی ساختمان

یک شرکت نماشویی ساختمان قبل از انجام نماشویی ساختمان باید نمای سنگی ساختمان را بررسی نماید و در صورت مشاهده هر گونه مشکلی ابتدا آن را رفع کند تا بر اثر نماشویی ساختمان و نفوذ رطوبت و مواد شوینده به زیر سنگ نمای ساختمان نمای ساختمان خراب نشود. بنابراین در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در سنگ نمای ساختمان مانند ترک خوردگی و کنده شدن بخشی از سنگ نمای ساختمان باید ابتدا از خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای استحکام نمای ساختمان استفاده نمایید.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

درست است که شما برای انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان متحمل هزینه هایی خواهید شد اما در صورتی که بدون انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان اقدام به نماشویی ساختمان نمایید و نمای ساختمان آسیب ببیند شما چندین برابر باید برای نمای ساختمان هزینه نمایید. بنابراین با انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان توسط شرکت نماشویی می توانید خیال خود را از استحکام نمای ساختمان آسوده نمایید.

قیمت نماشویی ساختمان

اگر می خواهید نماشویی  را برای ساختمان انجام دهید و می خواهید قبل از انجام کار از قیمت نماشویی ساختمان اطلاع پیدا نمایید باید با شرکت نماشویی سپهر سپید تماس بگیرید تا کارشناسان این شرکت به ساختمان شما مراجعه کرده و با بررسی نمای ساختمان و متراژ نمای ساختمان و ارتفاع ساختمان قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را محاسبه کرده و به شما اعلام نمایند.

روش های نماشویی توسط شرکت نماشویی ساختمان

نماشویی به دو روش نماشویی با داربست و نماشویی با طناب قابل انجام می باشد و شرکت نماشویی ساختمان بر اساس نوع قرار گیری ساختمان یکی از روش های نماشویی ساختمان را برای ساختمان شما انتخاب می کند و لی در بیشتر موارد نماشویی با طناب در اولویت قرار دارد زیرا علاوه بر اینکه نیازی به بسته شده داربست بر روی ساختمان نمی باشد کار سریع تر و با هزینه ای کمتر انجام می شود و دقت کار در نماشویی با طناب نیز بسیار زیاد است. در نماشویی با طناب نیاز به رعایت اصول ایمنی می باشد که در صورت رعایت تمامی نکات ایمنی بهترین روش برای نماشویی ساختمان به حساب می آید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us