برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 ارديبهشت 1397 در ساعت 11 : 31 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی ساختمان بهترین روشی میباشد که میتوان از طریق آن زیبایی را به ساختمان بازگرداند. همانطور که میدانید یکی از زیباترین قسمت های ساختمان نمای آن میباشد. هرچه داخل ساختمان شما شیک باشد باید به همان اندازه نمای ساختمان نیز شیک و تمیز باشد زیرا اولین قسمتی که چشم هر بینندهای به آن متوجه میشود نما میباشد.

نمای ساختمان با روش های گوناگونی قابل شستشو میباشد. در ادامه بهترین روش های نماشویی ساختمان از گذشته تا حال را معرفی خواهیم کرد:

1.  یکی از روش های متداول در قدیم استفاده از داربست برای نماشویی بود. شستشوی نمای ساختمان با داربست از بهترین روش های نماشویی در گذشته محسوب میشد که البته امروزه نیز در مواردی کاربرد دارد. در نماشویی با داربست باید داربست های فلزی بر روی نما نصب شود و سپس کارگران توسط ابزارآلات و شوینده های مختلف اقدام به نماشویی کنند. در روش نماشویی با داربست ابتدا باید یک روز صرف بستن داربست میشد و روز دیگری برای نماشویی اقدام میشد. نماشویی با داربست هزینه زیادی هم داشته و دارد.

2.  یکی دیگر از بهترین روش های نماشویی، شستشوی نمای ساختمان با طناب میباشد. این روش از بهترین روش های نماشویی میباشد که از طریق طناب راپل انجام میشود. طنابی که در این روش به کار گرفته میشود بسیار محکم میباشد و هرگز پاره نمیشود. نماشویی با طناب هزینه کمتری را نیز نسبت به نماشویی با داربست دارد که همین وضوع از مزیت های بسیار بزرگ آن به شمار می آید. در نماشویی با طناب تمامی تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای نماشویی مورد استفاده قرار میگیرد. تجهیزاتی همچون سند بلاست و واتر جت از این دسته میباشند.

3.  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از جمله خدماتی میباشد که شرکت های نماشویی ارائه میدهند. پیچ و رولپلاک برای نماهای سنگی مناسب میباشد که در آن، تمامی سنگ ها و یا به درخواست مشتری برخی از سنگ ها پیچ و رولپلاک میشوند تا سقوط نکنند. در پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان از پیچ و وهمچنین رولپلاک هایی استفاده میشود که بعد از اتمام کار هیچگونه جای پیچی باقی نماند و با دیوار هم سطح باشد.

4.   ماسه شویی نیز از دیگر روش های نماشویی میباشد که توسط آن نمای ساختمان های سیمانی را مرمت میکنند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us