برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 5 فروردین 1402 در ساعت 18 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بهترین روش های نماشویی

نماشویی ساختمان

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یا همان washing the face of the building همانطور که از اسمش پیداست به انجام شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد .

خدمات نماشویی ساختمان یک عمل تخصصی می باشد که گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان کلیه خدمات نماشویی با طناب یا راپل با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی به صورت کاملاً تضمینی با استفاده از روش ها و استراتژی های مختلف انجام می دهد.

انجام نماشویی این روز ها دیگر یک کار اضافه نیست ؛ شما با انجام خدمات نماشویی اعم از نماشویی ساختمان با طناب(راپل) و شستشوی نما با واترجت بدون داربست می توانید نمای ساختمان خود را پاک و درخشان کنید، این درخشان شدن تاثیر زیادی حتی در رفت و آمد افراد خواهد گذاشت.

شستشوی انواع نما در ایران

اگر بر روی دیوار نقاشی کشیده شده باشد و یا اینکه نوشته روی آن باشد به روش مکانیکی و با فشار زیاد اقدام به پاک کردن دیوار می کنند که البته باید به این نکته توجه شود که سنگ آسیب نبیند. در بعضی موارد نم و رطوبت باعث ایجاد شوره بر نمای سنگ ساختمان می شود که به راحتی توسط جارو پاک می شوند.  در بسیاری از موارد نیز برای نظافت ساختمان از بخار آب استفاده می شود که این کار بوسیله یک دستگاه انجام می شود. در بسیاری از مواقع زمانی که یک ساختمان ساخته می شود گچ و قیر و سیمان برروی نمای ساختمان می پاشد، در این مواقع اگر بر روی سنگ باشد آن را با کاردک پاک می کنند و اگر برروی شیشه باشد بوسیله تیغ آن ها را پاک می کنند.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20copy.jpg

انواع روش های نماشویی و شستشوی نما

امروزه روش های مختلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارد مثل شستشوی نما با طناب ، داربست، کلایمر، بالابر، جرثغیل و غیره وجود دارد .

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان ، خدمات نماشویی ارزان قیمت و  بالاترین کیفیتی را برای شما انجام می دهد .

انجام تمیز کردن نما چون یک کار وقت گیر و خطرناک می باشد بیشتر مشتریان از انجام آن اجتناب می کنند اما باید بگوییم که اگر شستشو نمای ساختمان و حتی رسیدگی به نمای ساختمان را دراز مدت انجام ندهید وضعیت نمای ساختمان بدتر شده و جرم و آلودگی ها به نمای ساختمان نفوذ کرده و سبب تخریب نمای ساختمان شما می شود.

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان انجام خدمات نماشویی ساختمان را با بالاترین کیفیت و مواد مخصوص مانند دیسکیلیر و سیلیس انجام می دهند.

نقش اساسی نماشویی در عمر نما :

همانطور که خودتان هم می‌دانید آلودگی ها و عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است باعث از بین رفتن نمای ساختمان‌های شما بشوند. یکی از بهترین و راحت ترین روش‌ها برای افزایش طول عمر نما، نماشویی می‌باشد، شما حداقل سالی یکبار باید نمای ساختمان‌های خود را به خوبی شست و شو دهید. در این صورت تمام آلودگی ها و کثیفی هایی که ممکن است باعث از بین بردن عمر نمای ساختمان‌ها شود، به طور کل بین می‌روند. همچنین شما باید دقت کنید که نماشویی را با روش‌های مناسب و درست و در مواقع مناسب از سال انجام دهید. چون نماشویی با روش نامناسب هم می‌تواند، باعث تخریب کلی نمای ساختمان شما بشود.

نماشویی ساختمان بهترین روشی میباشد که میتوان از طریق آن زیبایی را به ساختمان بازگرداند. همانطور که میدانید یکی از زیباترین قسمت های ساختمان نمای آن میباشد. هرچه داخل ساختمان شما شیک باشد باید به همان اندازه نمای ساختمان نیز شیک و تمیز باشد زیرا اولین قسمتی که چشم هر بینندهای به آن متوجه میشود نما میباشد.

نمای ساختمان با روش های گوناگونی قابل شستشو میباشد. در ادامه بهترین روش های نماشویی ساختمان از گذشته تا حال را معرفی خواهیم کرد:

1.  یکی از روش های متداول در قدیم استفاده از داربست برای نماشویی بود. شستشوی نمای ساختمان با داربست از بهترین روش های نماشویی در گذشته محسوب میشد که البته امروزه نیز در مواردی کاربرد دارد. در نماشویی با داربست باید داربست های فلزی بر روی نما نصب شود و سپس کارگران توسط ابزارآلات و شوینده های مختلف اقدام به نماشویی کنند. در روش نماشویی با داربست ابتدا باید یک روز صرف بستن داربست میشد و روز دیگری برای نماشویی اقدام میشد. نماشویی با داربست هزینه زیادی هم داشته و دارد.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C1%20copy.jpg

2.  یکی دیگر از بهترین روش های نماشویی، شستشوی نمای ساختمان با طناب میباشد. این روش از بهترین روش های نماشویی میباشد که از طریق طناب راپل انجام میشود. طنابی که در این روش به کار گرفته میشود بسیار محکم میباشد و هرگز پاره نمیشود. نماشویی با طناب هزینه کمتری را نیز نسبت به نماشویی با داربست دارد که همین وضوع از مزیت های بسیار بزرگ آن به شمار می آید. در نماشویی با طناب تمامی تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای نماشویی مورد استفاده قرار میگیرد. تجهیزاتی همچون سند بلاست و واتر جت از این دسته میباشند.

3.  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از جمله خدماتی میباشد که شرکت های نماشویی ارائه میدهند. پیچ و رولپلاک برای نماهای سنگی مناسب میباشد که در آن، تمامی سنگ ها و یا به درخواست مشتری برخی از سنگ ها پیچ و رولپلاک میشوند تا سقوط نکنند. در پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان از پیچ و وهمچنین رولپلاک هایی استفاده میشود که بعد از اتمام کار هیچگونه جای پیچی باقی نماند و با دیوار هم سطح باشد.

4.   ماسه شویی نیز از دیگر روش های نماشویی میباشد که توسط آن نمای ساختمان های سیمانی را مرمت میکنند.

انواع خدمات سپهر سپید ایرانیان

باید در ابتدا گفت که تمام پرسنل شرکت سپهر سپید ایرانیان بیمه حوادث می‌باشند و علاوه‌ بر این، نکات ایمنی در حین کار برای هر کدام از آن‌ها رعایت می‌شود.

 اگر نمای ساختمان شما از آلودگی‌ها و جرم‌های کارخانه‌ها و دود ماشین‌ها کدر و کثیف شده است سپهر سپید ایرانیان با تیم نماشویی مجربی که دارد کار نماشویی را کاملا با تخصص انجام می‌دهد به‌ عبارتی کارشناسان در محل حاضر شده با بررسی نمای ساختمان و متریال به‌کار رفته در آن نوع شستشوی نما را انتخاب نموده و به‌ شیوه‌ی راپل در ارتفاع کار را انجام می‌دهند.

اگر بعد از شستشو نمای ساختمان شما ، نیاز به رنگ‌آمیزی داشت می‌توانید به سپهر سپید ایرانیان این کار را محول کنید چراکه یکی دیگر از خدماتی که می‌توانید به سپهر سپید ایرانیان بسپارید رنگ آمیزی نمای ساختمان‌ تان است کاملا حرفه‌ای و بادقت کار را انجام و به شما تحویل می‌دهد.

شرکت سپهر سپید ایرانیان نماشویی ساختمان را با تخصص همراه با دستگاه‌هایی چون واترجت، سندبلاست برای انواع متریال‌ها ارائه می‌کند.

از دیگر خدمات سپهر سپید ایرانیان پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می‌باشد اگر یکی از متریال‌های نما شل شده باشد یا درحال سقوط، کارشناسان سپهر سپید ایرانیان از طریق روش راپل در ارتفاع به پیچ و رولپلاک کردن آن می‌پردازد.

اگر نمای شیشه‌ای نیاز به تعویض، تعمیر یا آب‌بندی داشته باشد این نوع از خدمات را سپهر سپید ایرانیان ارائه می‌نماید.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us