برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 22 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تا به حال شده پس از نگاه کردن به نمای ساختمان از آلودگی آن ناراضی باشید؟ به نظر شما دلیل آلودگی نمای ساختمان چه می باشد؟ بهترین زمان برای نماشویی چه زمانی است؟ در این بخش از مقالات نماشویی به این سوالات پاسخ خواهیم داد. با ما در ادامه همراه باشید.

 امروزه و در این برهه زمانی که ماشین آلات انسان ها را به تسخیر خود دراورده اند دوری از آلودگی های تولید شده توسط این ماشین ها اجتناب ناپذیر است. ماشین ها به دسته های متعدد و مختلفی تقسیم بندی می شوند. از خودرو های سواری تا کارخانجات بزرگ همه و همه برای آنکه به حرکت در بیایند مجبور به استفاده از سوخت هستند و این سوخت است که در نهایت کار به صورت آلودگی از دهانه ی کارخانه ها و یا اگزوز خوردرو ها خارج و وارد هوای بیرون میشود.

بخشی از این آلودگی توسط گیاهان تجزیه و تصفیه میشود تا آلودگی محیط کمتر شود اما بخش زیادی از این آلودی در هوا می ماند این آلودگی به مرور بر سطح نمای ساختمان ها قرار گرفته و بر روی هم انباشه می شوند همین انباشه شدن موجب میشود تا نمای ساختمان شما به مرور تیره تر شده و دیگر آن درخشندگی سابق را نداشته باشد تیره شدن نمای ساختمان به دلیل آنکه به مرور اتفاق می افتد شاید برای شما قابل احساس نباشد اما پس از مدتی می بینید که این آلودگی ها انباشه شده و نمای ساختمان شما را نسبت به قبل تیره تر کرده است.

در این زمان ممکن است سوالی برای شما پیش آید که بهترین زمان برای نماشویی چه زمانی است؟

پاسخ به این سوال کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. ممکن است شما با دیدن کمترین مقدار آلودگی تصمیم به نماشویی خود بگیرید و یا ممکن است پس از اینکه آلودگی زیادی نمای ساختمان شما را درگیر کرد دست به این کار بزنید در هر حالت تیم تخصصی کار در ارتفاع سپهر سپید آماده است تا در کمترین زمان ممکن به ساختمان شما مراجعه و پس از بازرسی ساختمان و براورد مناسب ترین هزینه نماشویی ساختمان شما را در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام دهد کافی است با شماره های ما تماس بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us