برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 14 آذر 1396 در ساعت 10 : 41 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه که بحث زیبایی شهری در اولویت کار های شهرداری های مختلف قرار گرفته است به این نکته بر خواهیم خورد که زیبایی شهری به چه عواملی بستگی دارد؟ یکی از بخش های اصلی مه نمای کلی شهر را تشکیل می دهد بی شک نمای ساختمان ها می باشد و تاثیری که نمای ساختمان بر روی زیبایی شهری میگذارد بر کسی پوشیده نیست به همین دلیل است که همواره باید به فکر زیبایی نمای ساختمان خود باشید زیرا نمای ساختمان شما بخشی از زیبایی نمای شهری نیز می باشد و در صورتی که نمای ساختمان شما آلوده باشد خواهید دید چقدر در روحیه شما و در مجموع در زیبایی شهری تاثیر گذار خواهد بود به همین جهت ما همواره توصیه می کنیم تا از تاثیر نماشویی بر زیبایی شهر مطلع شوید تا در صورتی که به شستشو نمای ساختمان نیازمند شدید هر چه سریع تر نسبت به انجام آن اقدام کنید در ادامه راجع به نماشویی و تاثیر شستشو نمای ساختمان بر زیبایی شهر بیشتر توضیح خواهیم داد.

زندگی صنعتی امروزه، انسان و تمامی وسایل را در معرض انواع آلودگی ها و آلایندگی ها قرار داده است. این آلایندگی ها در صورتی که توسط درختان جذب و تبدیل نشوند می توانند برای انسان مشکلاتی را به وجود آورند. عدم بارش به موفع و کافی باران و برف و وارونگی دما در فصل های پاییز و زمستان سبب شده است تا این آلودگی در جو باقی مانده و توسط انسان تنفس شود.  علاوه بر انسان تمام مواد و اجناسی که در طبیعت موجود می باشند و ما روزانه با آنها سر و کار داریم نیز از این آلودگی ها در امان نیستند. نمای ساختمان ها نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بخش عظیمی از آلودگی های جوی را به خود جذب میکنند و این آلودگی ها به مرور بر روی نمای ساختمان قرار میگیرد و رفته رفته  درخشندگی نمای ساختمان از بین میرود و کدر میشود.

پس از آن است که باید به فکر نماشویی ساختمان افتاد. شستشو نمای ساختمان اقدامی است که در آن فرد یا افرادی با استفاده از تجهیزات خاص اقدام به شست و شوی نمای ساختمان شما کرده و آلودگی ها را از روی نمای ساختمان شما از بین میبرد.

این کار در قدیم با داربست و شلنگ آب انجام میشد ولی به تدریج با مرتفع شدن ساختمان ها و همچنین بیشتر شدن غلظت آلاینده ها دیگر به این صورت انجام نمیشود و تیم های مجهز و آموزش دیده با استفاده از طناب و پمپ واتر جت اقدام بهنماشویی از ساختمان شما میکنند. شستشو نمای ساختمان معمولی با آب و مواد شوینده معمولی با فشار بالا انجام میشود ولی در صورتی که آلودگی های موجود بر روی نمای شما از ضخامت زیادی برخوردار باشد از مواد کمکی در نماشویی مانند سیلیس نیز استفاده میکنند.

در صورتی که تمایل دارید تا شستشو نمای ساختمان شما توسط تیم حرفه ای و با تجربه و مجهز انجام شود تا تاثیر نماشویی بر زیبایی شهر را پس از آن به وضوح مشاهده نمایید با ما در شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس حاصل فرمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us