برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 13 : 56 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سپهر سپید یک شرکت کار در ارتفاع است که با به کارگیری تیم متخصص نماشویی ، اقدام به شست و شوی نمای ساختمان شما می کند. این مقاله را با چند سوال از شما بازدید کنندگان گرامی شروع میکنیم. آیا از ظاهر فعلی ساختمان خود راضی هستید؟ آیا نمای ساختمان شما به گونه ای تمیز و زیبا هست که شما را به ادامه زندگی در آن مجاب کند؟؟ ملاک های ظاهری شما برای خرید یا اجاره ی یک ملک تازه چیست؟؟

در این هوای آلوده ی تهران کمتر ساختمانی را میتوان یافت که از ظاهر تمیز و درخشانی برخوردار باشد. در صورتی که ظاهر ساختمانی را تمیز و زیبا دیدید پاکیزگی آن از دو موضوع خارج نیست یا این ساختمان تازه ساز بوده و هنوز عمری از آن نگذشته تا آلودگی های شهر تهران فرصت رسوخ بر روی نمای آنرا داشته باشند. یا اینکه مدیر و یا مالک ساختمان با کمک گرفتن از  تیم متخصص نماشویی اقدام به زیبا سازی نما و پاک سازی آلودگی ها از روی آن کرده است.

در صورتی که شما نیز مایلید مانند دسته دوم از تیم متخصص نماشویی استفاده کنید باید به چند نکته ای که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد دقت لازم و کافی را داشته باشید:

  • از تیم متخصص نماشویی با سابقه کمک بگیرید و حتما از آنها قبل از به خدمت گرفتنشان تقاضای نمونه کار کنید.
  • حتما به این نکته توجه داشته باشید که تیمی که از آن برای نماشویی دعوت به کار کرده اید نما ها را به وسیله ی داربست زدن در اطراف ساختمان شما میشورند و یا با استفاده از طناب این کار را انجام میدهند؟؟
  • آیا مسائل ایمنی و مراقبتی توسط تیم متخصص نماشویی رعایت میشود؟؟
  • از چه موادی برای شستن نما استفاده میکنند؟؟
  • حداقل و حداکثر زمان کار آنها چقدر طول خواهد کشید و در هر روز چند ساعت بر روی نمای شما کار میکنند؟؟

اینها تنها بخشی از مجموعه سوالات مهمی بود که میتوانید از مسئول ارشد تیم متخصص نماشویی خود بپرسید تا بتوانید با خیال راحت کار نماشویی ساختمان خود را به آنها بسپارید.

در صورتی که تمایل دارید تا نماشویی ساختمان خود را به تیم متخصص نماشویی سپهر سپید  بسپارید کافی است با شماره های قرار داده شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید تا متخصصان ما در کمترین زمان ممکن به محل ساختمان شما آمده و میزان و نحوه کار را بررسی نمایند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us