برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 48 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از مهم ترین خدماتی که برای پاکیزه نگه داشتن نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد خدمات نماشویی ساختمان می باشد که کاری تخصصی بوده و نیاز به افراد حرفه ای دارد. ایمنی بالا و استفاده از مواد مناسب با نمای ساختمان از مهم ترین مواردی است که در هنگام شستشوی نمای ساختمان باید مورد توجه قرار بگیرد.

انواع آلودگی ها از جمله آلودگی هایی که مربوط به بارش باران ها اسیدی می شونند و همچنین آلودگی هوا و آلودگی کارخانجات از جمله مواردی است که برای از بین بردن آن ها باید از خدمات شستشوی نمای ساختمان استفاده نمود. یکی دیگر از دلایلی که نیاز به خدمات نماشویی ساختمان می باشد این است که بخش عمده ای ا ز نمای شهری را نمای ساختمان ها تشکیل می دهند بنابراین نظافت نمای ساختمان ها نمای شهری را نیز زیباتر به نمایش خواهد گذاشت. همچنین باقی ماندن آلودگی ها بر روی نمای ساختمان باعث تخریب نمای ساختمان در مدت زمان کمتری می شود.

انواع ساختمان هایی که نیاز به نماشویی دارند

ساختمان هایی که نوساز هستند به دلیل الودگی هایی که به علت ساخت و ساز بر روی نمای ساختمان ایجاد می شود نیاز به نماشویی پیدا می کنند. پاشیده شدن مصالحی بر روی نمای ساختمان که در ساخت و ساز ساختمان ایجاد می شود باعث زشتی نمای ساختمان می شود که با استفاده از خدمات نماشویی می توان نمای ساختمان را تمیز کرد.

از دیگر ساختمان هایی که نیاز به شستشو دارند می توان به ساختمان های قدیمی اشاره نمود که بر اثر گذشت زمان کدر شده اند و رنگ سنگ ها تغییر پیدا کرده است. برای نماشویی چنین ساختمان هایی باید از واترجت 220 بار استفاده نمود و باید از مواد مناسبی برای نماشویی استفاده نمود.

یکی دیگر از ساختمان هایی که باید برای نظافت آن ها در فواصل کمی اقدام کردن ساختمان هایی می باشد که نمای آن ها از جنس شیشه می باشد که این نوع از نمای ساختمان به دلیل شیشه ای بودن به سرعت کثیف می شوند و باید برای آن ها از خدمات نماشویی ساختمان بهره گرفت. معمولا برای تمیز نگه داشتن نمای شیشه ای ساختمان ها باید هر سه ماه یک بار نمای شیشه ای را شستشو داد.

نماشویی ساختمان به دو روش نماشویی با طناب و یا نماشویی با داربست انجام می شود که در حال حاضر بهترین روش برای شستشوی نمای ساختمان شستشوی نمای ساختمان با طناب می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us