برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 27 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

روند کار نماشویی چگونه است؟

امروزه دیگر نماشویی یک کار ساده نیست بلکه شست و شوی نما به یک تخصص مبدل شده است و مهارت های خاص خود را نیاز دارد. امروزه اگر کسی بخواهد در زمینه نماشویی فعالیت کند بلد بودن کار ساده شستن نما به کارش نمی آید و باید دوره های تخصصی شست و شوی نما و کار در ارتفاع را بگذراند . در ادامه قصد داریم درباره روند کار نماشویی برای شما توضیحاتی را ارائه دهیم .

در دنیای ساختمان های امروزی ، شاهد نماهای مختلف با شکل های مختلف و جنس های متفاوت هستیم . بطوریکه شستن و تمیز کردن هر کدام از انها نیازمند تخصص خاص مربوط به خود است .به عنوان مثال شستن و تمیز کردن نمای سنگ با نماشویی نمای آجری بسیار متفاوت است چرا که هر کدام از این نماها با موارد شوینده مخصوص به خود و روش تمیز شدن خاص و منحصر بفرد خودش در دنیای شستشو تمیز می شود. و یا در مثالی دیگر باید بگوییم که متد شست و شوی نماهای بلند با نماهای معمولی با ارتفاع کم بسیار متفاوت است. دانستن تمامی این تفاوت ها و استفاده از روش مناسب برای شستن نما نیازمند تخصص است . تخصصی که باید در طی دوره های خاص شستن نمای ساختمان به متخصصان کار در ارتفاع آموزش داده شود.

در روش های نوین نماشویی کارکنان نماشور برای ساختمان های بلند توسط طناب از ارتفاعات به پایین می آیند و به همان ترتیبی که به سمت پایین می آیند کار شست و شوی نما را نیز توسط متریال مناسب آن ساختمان و نما انجام می دهند. در گذشته برای شستن نما از روش های سنتی مانند بستن داربست استفاده می کردند و یا روش های دیگری که امروزه بالکل منسوخ شده است . به وجود آمدن روش های نماشویی با طناب و کار در ارتفاعات با طناب باعث بوجود آمدن تحول بزرگی در این صنعت شد که دنیای نماشویی را متحول کرد.

از جمله روش های رایج نماشویی ، نماشویی با واترجت است که در طی آن آب با فشار قوی به سمت نمای ساختمان پرتاب می شود و از این طریق آلودگی موجود بر روی نما حذف می شود. در نظر داشته باشید که در برخی از مواقع در واترجت از مواد شوینده مخصوص نیز برای پاکسازی هرچه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us