برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 19 تير 1398 در ساعت 13 : 3 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای خارجی ساختمان در بهترین حالت بر اثر قرار گیری در برابر آلودگی های جوی و باد و باران گرد و غبار دچار آلودگی شده و زیبایی خود را از دست خواهند داد. ولی در بسیاری از شهرهای بزرگ نظیر تهران و اصفهان و بسیاری دیگر از شهرها آلودگی های ناشی از دود ماشین ها و کارخانجات و بارش باران های اسیدی باعث می شوند تا نمای ساختمان آلوده شود و ظاهری زشت داشته باشد. یکی از معایب نمای کثیف ساختمان این است که بخش اعظمی از فضای شهری را نمای ساختمان تشکیل می دهد و در صورتی که نمای ساختمان زشت و آلوده باشد نمای شهری نیز به شکل کثیف و آلوده خواهد بود و منظره ای نازیبایی را در شهر ایجاد می نماید. اما یکی دیگر از معایبی که بسیار مهم می باشد این است که در صورتی که آلودگی بر روی نمای ساختمان باقی بماند بتدریج به زیر سنگ نمای ساختمان رسوخ کرده و باعث سستی نمای ساختمان می شود که هم بسیار خطرناک می باشد و هم این که باید برای تریمم نمای ساختمان اقدام نمایید که بسیار هزینه بر خواهد بود بنابراین بهترین روش برای جلوگیری از این مشکلات شستشوی نمای ساختمان می باشد.

اساس تعیین قیمت نماشویی ساختمان

یکی از مواردی که بر روی نماشویی  ساختمان اثر می گذارد مساحت نمای ساختمان می باشد که بر حسب متر مربع تعیین می شود.

میزان آلودگی نمای ساختمان نیز بر روی قیمت نماشویی تاثیر می گذارد زیرا در این صورت از مواد شوینده باید به میزان بیشتری استفاده شود بنابراین باید هزینه بیشتری بابت شستشوی نمای ساختمان پرداخت نمایید.

اگر بخواهید شستشوی نمای ساختمان در زمان کمی انجام شود که بنابراین نیاز به این است که از افراد بیشتری برای نماشویی برای سرعت بخشیدن به نماشویی استفاده شود که بر روی افزایش قیمت نماشویی ساختمان تاثیر می گذارد.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت نماشویی ساختمان این است که از نماشویی با طناب برای شستشوی نمای ساختمان استفاده کنید و یا از نماشویی با داربست برای نماشویی ساختمان استفاده شود در صورتی که برای نماشویی نیاز به داربست باشد  هزینه ای باید برای داربست نیز پرداخت نمایید در صورتی که این هزینه را برای نماشویی با طناب پرداخت نخواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر در باره انواع روش های نماشویی می توانید با شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us