برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 13 آذر 1401 در ساعت 12 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در گذشته اگر کسی به فکر نو نوار کردن نمای ساختمان خود به وسیله ی نماشویی می افتاد با دردسر های بسیاری رو به رو بود زیرا در گذشته شستشوی نمای ساختمان به روش سنتی انجام می شد و  معضلاتی را پیش می آورد که از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

در گذشته برای اینکه شخص نما شوی بتواند نمای ساختمان را به صورت کامل شست و شو نماید نیاز داشت تا برای رسیدن به نقاط بالایی ساختمان حتما از داربست استفاده نماید و همین امر موجب می شد تا شخصی که قرار است نمای منزل شست و شو شود هزینه ی بیشتری برای نصب و اجاره ی روزانه ی داربست پرداخت نماید به همین جهت هزینه ی نما شویی بالاتر می رفت. یکی دیگر از معضلاتی که ممکن بود پیش آید این است که در اثر نسب داربست بر روی نمای ساختمان رفت و آمد به ساختمان و همچنین رفت و آمد افرادی که از محدوده ی ساختمان شما عبور می کردند با مشکلاتی رو به رو بود.

یکی دیگر از معضلاتی که شستشوی نمای ساختمان به روش سنتی برای شما پیش آورد این بود که نمای ساختمان شما برای مدتی که نماشویی انجام میشد تماما با داربست پوشیده میشد و این کار باعث میشد زیبایی نمای شما مختل شود. همچنین در گذشته امکان استفاده از لوازم پیشرفته مانند امروز وجود نداشت در نتیجه نماشویی به وسیله ی ابزار های معمولی مانند شلنگ آب معمولی که به یک پخش کننده معمولی مجهز شده بود استفاده میشود و به همین دلیل نماشویی زمان بیشتری را میطلبید در کنار این احتمال این وجود داشت که به دلیل استفاده از آب معمولی نما به خوبی شسته نشود.

طولی نکشید که بسیاری از شرکت های نماشویی به فکر استفاده از روش نوینی برای نماشویی افتادند و با تست روش های مختلفی به این نتیجه رسیدند که میشود به جای استفاده از شستشوی نمای ساختمان به روش سنتی از طناب و افراد آموزش دیده برای این کار استفاده نمود. پس از آن بود که استفاده از طناب به جای داربست در دستور کار بسیاری از شرکت های نماشویی از جمله شرکت های ایرانی قرار گرفت و امروزه تمامی شرکت های حرفه ای فعال در زمینه ی نماشویی از این امکانات استفاده می کنند.

با استفاده از طناب دیگر هیچ یک از مشکلاتی که در بالا برای شستشوی نمای ساختمان به روش سنتی ذکر شد به وجود نمی آمد و همچنین با تجهیزات پیشرفته ای که شرکت های حرفه ای در اختیار داشتند هر نوع نمایی با هر میزان آلودگی به خوبی ودر کمترین زمان شسته می شد. در صورتی که مایلید تا نماشویی منزل خود را به دست یکی از شرکت های با سابقه در این زمینه بسپارید کافی است با کارشناسان ما در سپهر سپید تماس حاصل فرمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us