برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 5 فروردین 1402 در ساعت 20 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

نماشویی با واتر جت

نماشویی با واترجت شبیه به اسپری کردن اب بر روی سطحی ست که با انواع جرم ها از مدفوع پرندگان گرفته تا لکه های روغنی پوشیده شده. نقطه قوت منحصر بفرد واترجت این است که با فشار کار را پیش می برد این یعنی مجموعی از مزیت های افزوده شده که در نهایت با افزایش سرعت عملکرد نتیجه را بهبود می بخشد.
در واقع متخصصان نماشویی هنگامی که با یک پروژه رو به رو می شوند که باید با ساییدن کار را پیش ببرند به سراغ واترجت میروند. ترجیح دادن واترجت نسبت به روش های دیگر نماشویی موجب کاهش هزینه ها می شود از طرفی به نفع طبیعت هم هست چون فقط با ماده ی اب لک ها را از بین می برد.
اگر نمای ساختمان با خاک ، شن و ماسه دفن شده باشد این دستگاه ذرات غبار را خفه کرده و از انتشارشان در محدوده ی جلوگیری می کند. جدا از فایده ای که برای عابران پیاده و کاربران ساختمان دارد بیشتر از همه برای مجریان پروژه نماشویی سودمند خواهد بود چون غلظت بالای ماسه ریه ها را بشدت درگیر می کند بنابراین می توان گفت واترجت به تنهایی خودبخود ایمنی کار را ارتقا می دهد.

در چه مواقعی در نماشویی از واترجت استفاده می شود؟


از نظر لک ها که با هر موردی طرف باشید از کپک قارچی گرفته تا روغن و دوده و جرم های سنگین می توانید با واترجت نیاز نما را برطرف کنید.
این دستگاه اب را تا ارتفاعی محدود پرتاب می کند که باید لیست تجهیزات را ارتقا داده و برای نماشویی ارتفاعات با طناب معلق شوید.
گاهی مناطق مورد نظر که باید لکه گیری شوند نزدیک به سطح زمین هستند. قدرت واترجت را می توانید بر ان ها هم اعمال کنید بنابراین دیگر برای دسترسی داشتن به فضاهای پر شده ی میان سنگفرش ها نیاز به تهیه ی برس نخواهید داشت . لایه های خاک و گل انباشته شده با چند ثانیه فشار اب برداشته خواهند شد.
پنجره ها حتی در نوع ساده و بدون طراحی پیچیده دارای حاشیه ها و منافذ دور از دسترس هستند که تمیز کردنشان چندان اسان نیست. کافیست از چهار جهت با واترجت ان ها را هدف قرار داده و فعالیت فیزیکیتان را کاهش دهید.


اجر و سنگ ها متریال هایی هستند که بخاطر طبیعی بودنشان فرمی متغییر و ناهموار دارند. در سطحشان گاهی حفره هایی ایجاد می شود که باید انواع و اقسم ابزارهای ظریف را امتحان کنید اما فشار اب قوی جای هر تجهیزاتی را می گیرد. از هر بعد به مسائل پیش روی نما ها نگاه کنیم واترجت پاسخ و منافعی منحصر بفرد برایش دارد.
بعضی ساختمان ها با ضلع های بزرگی و وسیعی ساخته شده اند که نماشویی اش را برای متخصاصان به همان میزان سخت تر می شود. ان ها پروژه های سنگینی هستند که روش های دیگر نماشویی فقط در پاک کنندگی می توانند پاسخی عالی برایشان باشند اما در سرعت حسابی دست پای مجریان را می بندند.
یک شرکت نماشویی حرفه ای هر شرایطی را پیش بینی کرده و برای خروجی عالی تجهیزات متنوعی مانند واترجت دارد تا در مدت کوتاهی تمام یک ضلع وسیع را پردازش کند.

شستشوی نما با واترجت یکی از روش های متداول در شستشوی نمای ساختمان ها می باشد.

واترجت که در شستشوی نما مورد استفاده قرار می گیرد، در حقیقت یک دستگاه می باشد که با بهره گیری از آن آب با فشار قوی به طرف نمای ساختمان پرتاب شده و آلودگی ها را از روی سطح ساختمان حذف کرده و می زداید.

شستشوی نما با واترجت قادر است اجرام زیادی را که به نما یا سطح ساختمان های شما چسبیده را لایه برداری و به طور کلی برطرف نماید.

لازم به ذکر است که نماشویی با واترجت ، در نماهای سنگ برجسته و تیشه ای و همین طور نماهای آجری دارای کاربرد بیش تری می باشد .

انجام کار در ارتفاع بدون وجود داربست ، انجام گرفتن خدمات ذکر شده را برا شما آسان تر می کند.

بهره گیری از این دستگاه ها یعنی واترجت سال هاست که رواج پیدا کرده است ولیکن هرچه زمان می گذرد بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد و قدرت های بالاتری را به خود اختصاص می دهد.

به عنوان نمونه قدرت موتور مرتبا بالاتر می رود. هرچه این قدرت در دستگاه واترجت بالاتر برود بیشتر می توان برای بریدن مواد سخت تر از آن بهره گرفت.

در موارد استفاده ضعیف تر نیز می توانیم برای تمیز کردن پلیسه ها و سیمان و زدودن آلودگی از روی شیشه ها استفاده کنیم.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%20%D9%86%D9%85%D8%A7%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D8%AA%20copy.jpg

شستشوی نما با واترجت امروزه در نماشویی به خصوص ساختمان های بلند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . اصول ساخت و کار کردن با این دستگاه به این شکل است که دستگاه مجهز به یک پمپ هیدرولیک است که این پمپ در واقع با استفاده از نیروی الکتروموتور می چرخد و روغنی که در داخل این دستگاه وجود دارد در جهت حرکت کردن پیستون موجود در دستگاه واترجت به حرکت در می آید.

زمانی که این اتفاق افتاد و پیستون به حرکت در آمد به سمت بالا و پایین حرکت کرده و باعث می شود که آب با فشار بسیار زیادی در داخل واترجت حرکت کرده و با شدت از آن خارج شود و برای تمیز کردن نما بسیار مناسب باشد.

زمانی که آلودگی نمای ساختمان مقدارش زیاد باشد می توانیم در شستشوی نما با واترجت از سندبلاست استفاده کنیم .

زمانی که از این مواد استفاده می کنیم بسیار بهتر می توانیم جرم هایی که در نمای ساختمان رسوب کرده است را با واترجت از بین ببریم.

دو نوع واترجت داریم ، واتر جتی که از بنزین تغذیه می کند و واترجتی که از نیروی برق برای حرکت موتور استفاده می کند. هر کدام از انواع این واترجت ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%20%D9%86%D9%85%D8%A7%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%88%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D8%AA2%20cop.jpg

از قدرت های کمتر این دستگاه برای نماشویی با واترجت و کارهای سبک این چنینی استفاده می شود.  همانطور که ذکر شد بهره گیری از این دستگاه در شستشوی نما با واترجت رواج پیدا کرده است.

اکثر ساختمان ها دارای نمای سنگی و آجری می باشند . این دستگاه بهترین انتخاب برای شستن سنگ های آجری و تمیز کردن سطح سنگ های به کار رفته شده در نمای ساختمان است.

شستشوی نمای ساختمان های خود را با بالاترین کیفیت و ارزنده ترین قیمت به ما بسپارید.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

الهام : برای نمای آجری چه روشی خوبه؟
2 0
برای نمای آجری چه روشی خوبه؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام دوست عزیز برای شستشوی نمای آجری روش سند بلاست مناسب هست البته روش های متفاوت دیگری هم وجود دارد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us