برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 17 شهریور 1401 در ساعت 13 : 48 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

شستشوی نما با واترجت یکی از روش های متداول در شستشوی نمای ساختمان ها می باشد.

واترجت که در شستشوی نما مورد استفاده قرار می گیرد، در حقیقت یک دستگاه می باشد که با بهره گیری از آن آب با فشار قوی به طرف نمای ساختمان پرتاب شده و آلودگی ها را از روی سطح ساختمان حذف کرده و می زداید.

شستشوی نما با واترجت قادر است اجرام زیادی را که به نما یا سطح ساختمان های شما چسبیده را لایه برداری و به طور کلی برطرف نماید.

لازم به ذکر است که نماشویی با واترجت ، در نماهای سنگ برجسته و تیشه ای و همین طور نماهای آجری دارای کاربرد بیش تری می باشد .

انجام کار در ارتفاع بدون وجود داربست ، انجام گرفتن خدمات ذکر شده را برا شما آسان تر می کند.

بهره گیری از این دستگاه ها یعنی واترجت سال هاست که رواج پیدا کرده است ولیکن هرچه زمان می گذرد بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد و قدرت های بالاتری را به خود اختصاص می دهد.

به عنوان نمونه قدرت موتور مرتبا بالاتر می رود. هرچه این قدرت در دستگاه واترجت بالاتر برود بیشتر می توان برای بریدن مواد سخت تر از آن بهره گرفت.

در موارد استفاده ضعیف تر نیز می توانیم برای تمیز کردن پلیسه ها و سیمان و زدودن آلودگی از روی شیشه ها استفاده کنیم.

شستشوی نما با واترجت امروزه در نماشویی به خصوص ساختمان های بلند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . اصول ساخت و کار کردن با این دستگاه به این شکل است که دستگاه مجهز به یک پمپ هیدرولیک است که این پمپ در واقع با استفاده از نیروی الکتروموتور می چرخد و روغنی که در داخل این دستگاه وجود دارد در جهت حرکت کردن پیستون موجود در دستگاه واترجت به حرکت در می آید.

زمانی که این اتفاق افتاد و پیستون به حرکت در آمد به سمت بالا و پایین حرکت کرده و باعث می شود که آب با فشار بسیار زیادی در داخل واترجت حرکت کرده و با شدت از آن خارج شود و برای تمیز کردن نما بسیار مناسب باشد.

زمانی که آلودگی نمای ساختمان مقدارش زیاد باشد می توانیم در شستشوی نما با واترجت از سندبلاست استفاده کنیم .

زمانی که از این مواد استفاده می کنیم بسیار بهتر می توانیم جرم هایی که در نمای ساختمان رسوب کرده است را با واترجت از بین ببریم.

دو نوع واترجت داریم ، واتر جتی که از بنزین تغذیه می کند و واترجتی که از نیروی برق برای حرکت موتور استفاده می کند. هر کدام از انواع این واترجت ها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

از قدرت های کمتر این دستگاه برای نماشویی با واترجت و کارهای سبک این چنینی استفاده می شود.  همانطور که ذکر شد بهره گیری از این دستگاه در شستشوی نما با واترجت رواج پیدا کرده است.

اکثر ساختمان ها دارای نمای سنگی و آجری می باشند . این دستگاه بهترین انتخاب برای شستن سنگ های آجری و تمیز کردن سطح سنگ های به کار رفته شده در نمای ساختمان است.

شستشوی نمای ساختمان های خود را با بالاترین کیفیت و ارزنده ترین قیمت به ما بسپارید.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

الهام : برای نمای آجری چه روشی خوبه؟
2 0
برای نمای آجری چه روشی خوبه؟
مدیریت : پاسخ
2 0
سلام دوست عزیز برای شستشوی نمای آجری روش سند بلاست مناسب هست البته روش های متفاوت دیگری هم وجود دارد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us