برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 15 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ساختمان ها دارای انواع مختلف نما هستند که در بهترین حالت در معرض باد و باران و گرد و غبار قرار دارند. ولی در بسیاری از شهرها آلودگی های صنعتی و باران های اسیدی نیز به این آلودگی ها اضافه می شود که برای حفظ زیبایی نمای ساختمان و استحکام نمای ساختمان باید این آلودگی ها از روی نمای ساختمان زدوده شود. یا به عبارتی باید شستشو نما انجام گیرد.


بهترین روش شستشو نما

نمای آلوده ساختمان باعث می شود تا نمای ساختمان زیبایی خود را از دست بدهد و به همین ترتیب باعث می شود تا نمای شهری نیز کثیف به نمایش گذاشته شود. یکی دیگر از دلایل آلودگی نمای ساختمان که وجود آلودگی های صنعتی و بارش باران های اسیدی می باشد باید از روی ساختمان زدوده شود زیرا وجود طولانی مدت این آلودگی ها بر روی نمای ساختمان باعث می شود تا کم کم آلودگی به زیر نمای ساختمان نفوذ کرده و باعث تخریب نمای ساختمان شود. بنابراین بهترین روش برای از بین بردن این آلودگی ها شستشو نما ساختمان به صورت حرفه ای می باشد.نماشویی ( شستشو نما ) با استفاده از نیروی خدمات یا توسط بسیاری از شرکت ها که دارای مجوز می باشند انجام می شود و شما می توانید برای نماشویی ساختمان ( شستشو نما ) از این خدمات استفاده نمایید تا ساختمان شما دارای نمایی زیبا شود و عمر نمای ساختمان شما تا حد ممکن سالم بماند. جهت تامین نیروی خدمات ، تامین نیروی انسانی و شستشو نما می توانید با ما در ارتباط باشید.

یکی از روش های نماشویی یا شستشو نما استفاده از راپل کار می باشد که به آن نماشویی با طناب می گویند که در صورتی که توسط افراد حرفه ای انجام شود بهترین روش برای نماشویی ساختمان می باشد. نماشویی ساختمان بر حسب نوع نمای ساختمان و میزان آلودگی و نوع آلودگی انجام می شود. ساختمان هایی که در تهران واقع می باشند به عنوان یکی از شهرهای آلوده نیز نیازمند به استفاده از خدمات نماشویی شستشو نما در فواصل معینی می باشند بنابراین برای شست و شوی نما در تهران می توانید با شرکت خدمات تامین نیروی انسانی ، خدمات نظافت برج ، شستشو نما  سپهرسپید تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره در زمینه شستشو نما ساختمان خود اقدام به شستشوی نمای ساختمان نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us