برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 12 دی 1396 در ساعت 9 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هر انسانی  برای آنکه بتواند زندگی خوب و سالمی داشته باشد باید به تمیزی محیطی که در آن زندگی میکند اهمیت دهد اما برای سالم بودن تنها تمیزی داخل خانه ملاک نیست و باید به همان میزان نیز به محیط خارج خانه  مانند درب ورودی ، نرده ها و حتی نمای ساختمان نیز توجه کرد.

با توجه به اینکه در قدیم بیشتر نماها آهکی و نهایت آجری بود این جنس از نماها آلودگی زیادی به خود جذب می کردند و به راحتی نیز بر طرف نمیشدند از این رو شاهد آن بودیم که نمای اینگونه ساختمان ها به مرور تیره می شدند و زیبایی خود را از دست می دادند به همین دلیل کارشناسان حوزه ساختمان به این نتیجه رسیدند که با جایگزین کردن سنگ و کاشی به جای آجر در نمای ساختمان ها هم زیبایی بیشتری به ساختمان می بخشند و هم اینکه آلودگی کمتری به خود جذب میکنند و در نتیجه تمیز کردن آن ها کار آسانتری خواهد بود.

امروزه و با گسترش استفاده از ماشین و همچنین با فعالیت روز افزون کارخانجات تولیدی شاهد آلودگی هر چه بیشتر هوای شهر های صنعتی هستیم. این آلودگی علاوه بر زیان هایی که برای انسان ها دارد بر روی نمای ساختمان ها نیز تاثیر میگذارد و زیبایی آنها را مختل میکند.

برای تمیز کردن آلودگی از روی نمای ساختمان ها در صورتی که سطحی باشند نماشویی لازم است و می توان با استفاده از آب و وسایل معمولی این کار را انجام داد اما اگر آلودگی عمیق بوده باید شستشو نمای ساختمان با جدیدترین متد ها صورت گیرد تا بتوان از نماشویی که انجام می دهید نتیجه مطلوبی دریافت نمایید. این روش ها شامل استفاده از ابزار و امکانات پیشرفته تر و استفاده از افراد خبره و با تجربه  در این حیطه می باشد که شما میتوانید با در اختیار گرفتن تیمی حرفه ای و با تجربه و همچنین مجهز بهترین نتیجه را از نماشویی با طناب خود بگیرید.

در شستشوی نمای ساختمان با جدیدترین متد ها  تیم نماشویی با توجه به میزان آلودگی سطح نمای شما و همچنین تجربه ی خود تصمیم میگیرند که از چه نوع ماده ی پاک کننده و به چه میزان برای شست و شوی نمای شما استفاده نمایند. این افراد در شستشو نمای ساختمان با جدیدترین متد ها از ابزارهای مختلف مانند نماشویی با طناب و نماشویی بدون داربست استفاده می کنند و این امر موجب می شود کار با سرعت بالاتر در مدت زمان کوتاه تر و هزینه ی کمتری انجام گردد.

در صورتی که مایلید تا  برای ساختمان شما نیز شستشوی نمای ساختمان با روش های نوین نماشویی صورت گیرد به شما پیشنهاد میکنیم با کارشناسان کار در ارتفاع سپهر سپید در ارتباط باشید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us