برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

استفاده از خدمات نماشویی ساختمان برای انواع ساختمان های تجاری و اداری و برج ها با هر نوع کاربری مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع باید گفت که نماشویی باید در فواصل منظمی توسط شرکت نماشویی ساختمان انجام شود. روش های مختلفی برای شستشوی نمای ساختمان وجود دارد و یک شرکت نماشویی بر اساس نظرات کارشناسی شده بهترین روش را برای نماشویی ساختمان استفاده می کند که علاوه بر اینکه نمای ساختمان دچار سستی نشود استحکام نمای ساختمان افزایش نیز پیدا خواهد کرد. دسترسی به نمای ساختمان با استفاده از داربست و طناب امکان پذیر می باشد که بین این دو روش نماشویی با طناب به دلیل داشتن خصوصیات مورد نظر مشتری، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از روش های مکمل برای نماشویی ساختمان استفاده از مواد نانو برای نمای ساختمان می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

فناوری نانو برای نماشویی ساختمان

فناوری نانو یکی از جدید ترین تکنولوژی های قرن 21 می باشد. استفاده از مواد نانو باعث می شود تا در زمان و هزینه صرفه جویی شود. استفاده از انواع مواد نانو تاثیرات شگرفی بر روی زندگی انسان ها گذاشته است. نانو تغییرات اساسی در علوم مهندسی و پزشکی به وجود آورده است.

می توان گفت نانو یک نوع تکنولوژی می باشد که مربوط به مهندسی مواد در اندازه های مولکولی و اتمی می باشد. همچنین در تکنولوژی نانو آرایش مواد در سطح مولکولی و اتمی انجام می شود و مواد مورد نظر به این ترتیب ساخته می شود.

چرا مواد نانو در نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد

برای شستشوی نمای ساختمان نیز از مواد نانو استفاده می کنند و به این ترتیب مواد نانو مانع از خراب شدن نمای ساختمان بر اثر تابش اشعه فرابنفش خورشید می شود. استفاده از مواد نانو بر روی نمای ساختمان همچنین باعث می شود تا پس از نماشویی ساختمان نمای ساختمان در برابر بارش باران مقاومت قابل قبولی را از خود نشان دهد. همچنین در برابر وزش باد ها نیز نمای ساختمان مقاومت بیشتری را از خود نشان می دهد.

استفاده از مواد نانو برای شستشوی نمای ساختمان باعث می شود تا نمای ساختمان غیر قابل اشتعال باشد و همچنین باعث می شود تا لکه های آب بر روی نمای ساختمان باقی نماند. نماشویی ساختمان با استفاده از مواد نانو برای ساختمان های جدید و قدیمی قابل استفاده می باشد از جمله مواردی که مواد نانو برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد برای سطح های موزایکی و صیقلی و ورقه های سیمانی، بتنی، استخر و سونا و جکوزی، اثار گلی و سفالی و سنگ ها اعم از طبیعی و مصنوعی و آجر هایی که دارای حفاظ نمی باشند و مصالحی که در مناطق ساحلی مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین برای نمای کامپوزیت و کرتین وال  می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us