برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 8 دی 1401 در ساعت 13 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حفظ زیبایی نمای ساختمان با استفاده از نماشویی ساختمان

نمای همه انواع ساختمان های تجاری و اداری و مسکونی به دلیل انواع آلودگی های طبیعی و غیر طبیعی کثیف می شوند و علاوه بر اینکه نمای ساختمان زیبایی خود را از دست می دهد فضای شهری نیز ظاهری نازیبا پیدا می کند زیرا بخش عمده ای از نمای شهری را نمای خارجی ساختمان های تشکیل می دهند. می توان گفت یکی از دلایل احتیاج به نماشویی حفظ نمای زیبای ساختمان و حفظ آراستگی نمای شهری است که در آن زندگی می کنید. هر فردی که به یک ساختمان مراجعه می نماید در برخورد اول با ساختمان نمای ساختمان را مشاهده می کند و در صورتی که تمیز و زیبا باشد تصویری خوشایند از ساختمان در ذهن وی خواهد ماند و در صورتی که نمای ساختمان کثیف باشد و برخی از قسمت های آن از بین رفته باشد نمایی نازیبا  از ساختمان در ذهن مراجعه کننده خواهد ماند.

افزایش طول عمر نمای ساختمان با استفاده از نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان به جز حفظ زیبایی ساختمان به دلایل دیگری نیز انجام می شود. از آنجا که وجود طولانی مدت آلودگی هایی که بر اثر بارش باران های اسیدی و آلودگی های حاصل از کارخانه ها و دود ماشین ها بر روی نمای ساختمان باعث می شود تا آلودگی ها کم کم به داخل نما نفوذ کرده و نمای ساختمان را رفته رفته سست و تخریب نماید. تخریب نمای ساختمان باعث می شود تا مجبور به ترمیم و یا بازسازی نمای ساختمان شوید که در این صورت متحمل هزینه های زیادی خواهید شد بنابراین استفاده از خدمات شستشوی نمای ساختمان در زمان های مشخص می تواند به سالم بودماندن نمای ساختمان کمک کرده و طول عمر نمای ساختمان را تا حد قابل توجهی افزایش پیدا دهد. هزینه ای که شما برای نماشویی می پردازید بسیار کم تر از هزینه ای است که برای ترمیم نمای ساختمان می خواهید پرداخت نمایید.

نماشویی ساختمان پس از اتمام ساخت ساختمان

یکی دیگر از دلایلی که نیاز به شستشوی نمای ساختمان دارید زمانی است که نمای ساختمان ساخته شده است و بر اثر ریختن سیمان و دیگر مصالح ساختمانی نمای ساختمان زیبایی خود را از دست می دهد  در این زمان نماشویی ساختمان به کمک شما خواهد آمد. با استفاده از نماشویی تمام مصالح به وسیله مواد مناسب شسته شده و نمای ساختمان زیبایی خود را پس از نماشویی مجدداً به دست می آورد.

شستشوی نمای ساختمان بر اساس نوع نمای ساختمان به روش های مختلفی انجام می شود. یکی از روش های نماشویی، نماشویی با طناب است که در این روش با استفاده از طناب های محافظ فرد نماشور از بالاترین نقطه ساختمان شروع به شستشوی نمای ساختمان می کند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us