برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تا به حال شده از وضع ظاهری ساختمانی که در آن زندگی میکنید ناراضی باشید و از آلوده  بودن آن رنج ببرید؟ به نظر شما میتوان این آلودگی و تیرگی های نمای ساختمان را از بین برد؟ چگونه؟ به نظر شما هر شخصی میتواند این کار را انجام دهد یا از زمره کار های تخصصی به شمار میرود؟

نماشویی ساختمان امروزه به یکی از مشاغل تخصصی تبدیل شده است به نوبه ای که هر شخصی توان انجام آنرا نخواهد داشت. نیرو های آموزش دیده و با تجربه ی شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید آماده اند تا در کمترین زمان ساختمان شما را از یک ساختمان 3 طبقه تا برج های چند ده طبقه را با مناسب ترین قیمت نماشویی و شیشه شویی نمایند.

نماشویی به دو صورت انجام میشود. با توجه به میزان آلودگی نمای ساختمان در صورتی که این آلودگی سطحی باشه به وسیله آب فشار قوی اقدام به نماشویی میشود و در صورتی که آلودگی چند سطحی و سنگین باشد به وسیله آب و مواد شوینده خاص اقدام به تمیز و درخشان کردن نمای بیرونی ساختمان شما مینمایند.

یکی از دغدغه های اصلی مالکین و مدیران ساختمان ها برای انجام نماشویی ساختمان میزان هزینه ای است که این کار برای آنها در بر خواهد داشت. اصلی ترین دلیل این امر هم نا آگاهی آنها از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نماشویی می باشد.  نماشویی جز آن دسته از مشاغلی است که قیمت ثابتی نمیتوان برای آن در نظر گرفت و بیشتر مواقع به توافق طرفین بستگی دارد. از عواملی که به صورت مستقیم بر روی قیمت نماشویی ساختمان تاثیر میگذارد میتوان به ارتفاع  و عرض ساختمان، جنس نمای ساختمان، تعداد شیشه ها ، میزان آلودگی موجود در سطح ساختمان و تعداد افرادی که به امر پاکسازی نمای ساختمان مشغول هستند اشاره کرد با توجه به عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت نماشویی که در بالا عنوان شد باید در نظر داشته باشید که قیمت با توجه به دلایلی که گفته شد متفات است پس دقت لازمه را برای انتخاب شرکت کار در ارتفاع ، ساختمان خود انتخاب کنید.

نماشویی در قدیم به وسیله نصب داربست انجام میشد که قطعا هزینه های بالاتری را به همراه داشت اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه نما شویی شاهد این هستیم که نماشویی های امروزی به وسیله طناب انجام میشود که هم هزینه ی کمتری را برای مالکین عزیز به همراه دارد و هم نمای کلی ساختمان را تا زمان پایان کار نماشویی دچار نقص نمیکند و همین امر یک امتیاز بزرگ برای کسانی است که مایل اند نمای ساختمانشان در کمترین زمان ، بالاترین کیفیت و با استفاده از کمترین ابزار جانبی انجام شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us