برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 6 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان از بخش هایی است که بیشتر در معرض دید است و بخصوص در نماهای تجاری و اداری بیشتر در معرض دید عموم قرار میگیرد. و از طرفی برای جاهایی که تجاری هستند و بیزینس آنها به دیدگاه مشتریان نیز بستگی داد ، بسیار حائز اهمیت است که نمای ساختمانشان ظاهری پاک و شیک داشته باشد . از طرفی نماشویی یا همان شستشوی نما یکی از سخت ترین کارهاست چرا که در ساختمان های بلند دسترسی به نمای ساختمان برای شستشو و تمیزکاری  بدون داربست و حتی با داربست کار سختی است. اما امروزه تیم هایی برای انجام امور نماشویی دوره دیده اند تا بتوانند در کمترین زمان و با استفاده از متدهای جدید روز و با قیمت شست و شوی نما بسیار مناسبی ظاهر نمای شما را پاکیزه کنند.

این تیم های کار در ارتفاع با استفاده از متدهای جدیدی که امروزه بسیار در روش های نوین نماشویی مطرح شده اند کار شستشوی نما را با قیمت نماشویی بسیار مناسبی انجام میدهند. شست و شوی نما در زمانی که نمای ساختمان فقط از جنس شیشه است با زمانی که جنس برج یا ساختمان از آجر و شیشه همزمان می باشد بسیار فرق میکند . همانطور که ساختمان های بلند نظیر برج نیاز به تخصص ویژه ی خود در شستن نما دارند ، ساختمان های کوتاه و گاها ویلایی نیز با روش های خاص خودشان نماشویی می شوند. البته در نظر داشته باشید که متراژی که نماشویی میشود هرچه بیشتر باشد قیمت شستن نما نیز بیشتر است و این متراژ هرچه کمتر باشد قیمت نماشویی کمتری خواهیم داشت. و البته فاکتور دیگری نیز در تعیین قیمت نماشویی موثر است و آن میزان آلودگی نماست چرا که هرچه میزان آلودگی بیشتر باشد مصرف مواد پاک کننده بیشتر می شود و تیم کار در ارتفاع باید وقت و انرژی بیشتری برای پاکسازی نما بگذارند.

طبق تجربه هایی که در زمینه قیمت گرفتن از نماشویان و شرکت های کار در ارتفاع انجام گرفته است اکثر نماشویان از گفتن هزینه قبل از اینکه ساختمان شما را ببینند خودداری میکنند . و اگر از آنها قیمت بخواهید می گویند که باید ساختمان را ببینند چرا که از نظر میزان آلودگی و متراژ و غیره هزینه یا قیمت نماشویی متفاوت خواهد بود.

توجه داشته باشید که جنس نمای ساختمان در شکل های متفاوت مثل نمای آجری ، آلومینیوم ، نمای کامپوزیت ، سنگ ، نمای شیشه ای و غیره میتواند هزینه نماشویی را دستخوش تغییرات زیادی کند.

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 9 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us