برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 19 بهمن 1396 در ساعت 11 : 41 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه برای نماشویی ساختمان از روش های متعددی استفاده میشود که به دو صورت نماشویی سنتی یا قدیمی و نماشویی مدرن اجرا میشود. همانطور که از نام نماشویی قدیمی پیداست از روش های قدیمی برای شستن نما در آن استفاده میشود. البته در نماشویی سنتی یا قدیمی که از طریق دست انجام میشود و دستگاه های مدرن در نماشویی دخالتی ندارند، اگر به خوبی و با دقت صورت پذیرد هیچ گونه لک و یا آلودگی بر روی نما باقی نخواهد ماند.

اما نماشویی قدیمی و سنتی به مرور و با پیشرفت تکنولوژی جای خود را به نماشویی مدرن داد و امروزه اکثر شرکت های نماشویی از روش مدرن برای نماشویی استفاده میکنند. در مقایسه نماشویی مدرن با روش های قدیمی نماشویی باید بگوییم به طبع روش های مدرن مزیت و ویژگی های بیشتری نسبت به روش قدیمی نماشویی دارند.

یکی از موارد در مقایسه نماشویی مدرن با روش های قدیمی نماشویی استفاده از دستگاه واتر سند بلاست و یا واتر جت در نماشویی مدرن است. این دستگاه که امروزه کاربرد فراوانی دارد از یک موتور پمپ آب بسیار قدرتمند و همچنین یک شلنک با سر مخصوص بهره میبرد. این دستگاه از برق ۳ فاز برای منبع تغذیه بهره میبرد و یک منبع ماسه در این دستگاه تعبیه شده که به هنگام شروع به کار ماسه مخصوص به همراه آب را با فشار به محل مورد نظر پمپ میکند و جرم و آلودگی را به خوبی بطرف میکند.

از موارد دیگر در مقایسه نماشویی مدرن با روش های قدیمی نماشویی بدون داربست یا راپل است. قبل از استفاده از طناب در روش های قدیمی تر از داربست به منظور نماشویی استفاده میشد که امروزه جزو روش های منسوخ شده محسوب میشود. استفاده از طناب رایج ترین و متداولترین روش نماشویی محسوب میشود که فرد نماشور با بستن طناب به مکانی مناسب و مطمئن و همچنین بستن خود به طناب از آن آویزان شده و نماشویی ساختمان را انجام میدهد. استفاده از داربست فقط در زمانی انجام میشود که امکان نماشویی از طناب وجود نداشته باشد. نماشویی با طناب مزیت های زیادی نسبت به نماشویی با داربست دارد. از مزیت های آن میتوان به قیمت مناسب و همچنین سرعت نماشویی اشاره کرد.

استفاده از سیلیس و آب و همچنین مواد نانو از دیگر موارد در مقایسه نماشویی مدرن با روش های قدیمی نماشویی میباشد. استفاده از سیلیس و همچنین مواد نانواز روش های نماشویی به صورت مدرن میباشد که کاربرد فراوانی دارد. جالب است بدانید که مواد نانو که در نماشویی استفاده میشود از خاصیت ضد آب و همچنین ضد جرم بسیار بالایی برخوردار هستند و باعث میشوند تا ماندگاری نماشویی بیشتر باشد. شستشوی نمای ساختمان با آب و سیلیس نیز در نماهایی که جرم بیشتری داشته و سنگی و آجری میباشند کاربرد فراوانی دارد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us