برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از مهم ترین نکاتی که از ابتدا باید مد نظر معماران قرار بگیرد نحوه نماشویی نمای ساختمان می باشد. برای نماشویی ساختمان برای پنجره های آن بهتر است کار نماشویی پنجره در سری اول همان در زمان نصب انجام دهد که این بسیار آسوده تر از این است که در ابتدا تمامی پنجره ها نصب شود و سپس اقدا به نماشویی نمایید. بسیاری از آسمان خراش ها که از سال 1950 با نمای شیشه ای ساخته شدند اهمیت نماشویی نمای ساختمان افزایش پیدا کرد.

روش نماشویی آسمان خراش

برای نماشویی آسمان خراش ها احتیاج به تجهیزاتی می باشد که بتوان توسط ان ها نماشویی ساختمان را انجام داد. بنابراین تجهیزاتی موبایل برای نماشویی آسمان خراش ها تولید و عرضه شده است. کسی که کار نماشویی ساختمان را انجام می دهد دارای تجهیزاتی می باشد که بتواند به این وسیله کار نماشویی را با ایمنی بالایی انجام دهد.

وسایلی که برای نماشویی آسمان خراش نیاز است

در زمان های قدیم برای شستشوی نمای ساختمان های بلند از روش های خطرناکی استفاده می شد و فردی که وظیفه نماشویی را بر عهده می گرفت بر لبه پنجره قرار می گرفت و کار نماشویی ساختمان و پنجره را انجام می داد ولی در حال حاظر نماشویی ساختمان با روش هایی کاملاً ایمن انجام می شود و در صورت رعایت تمامی نکات ایمنی هیج مشکلی برای نماشور ایجاد نخواهد شد

آسمان خراش های از انواع نما ساخته می شوند بنابراین باید نماشویی ساختمان با توجه به نوع نمایی انجام شود که به نمای ساختمان آسیب نرساند. استفاده از مواد مناسب و تجهیزات نماشویی از مهم ترین نکاتی است که باید در نماشویی آسمان خراش مورد توجه قرار بگیرد. بنابراین هنگامی که تصمیم به نماشویی آسمان خراش می گیرید باید به شرکت هایی مراجعه نمایید که در این زمینه تجربه کافی را داشته باشند. شرکت سپهر سپید با داشتن تخصص لازم در زمینه شستشوی نمای ساختمان در هر زمینه ای می تواند با بهترین و به روز ترین تجهیزات کار نماشویی را برای شما انجام دهد.

بهترین روش نماشویی آسمان خراش، نماشویی با طناب می باشد که باید کلیه نکات ایمنی برای کسی که کار نماشویی با طناب را انجام می دهد رعایت شود. کسی که کار نماشویی با طناب را انجام می دهد باید از نظر روانی و جسمی در شرایط مناسبی قرار داشته باشد تا بتوانند بدون هیچ خطری کار نماشویی با طناب را بدون خطر انجام دهد. در شستشوی نمای ساختمان یک آسمان خراش قبل از این که راپل کار از طبقه ای به طبقه پایین بیاید و چه میزلی باید پایین بیاید از قبل تنظیم می شود. و میزان فاصله قبل از آغاز به نماشویی مشخص می شود و تنظیمات لازم بر روی طناب انجام می شود.

در هر صورت می توان گفت که کار نماشویی از سخت ترین کارهای دنیا محسوب می شود و ممکن است مشکلاتی غیر قابل پیش بینی مانند بادهای تند و یا پرندگان برای نماشور به وجود بیاید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us