برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همانطور که میدانید کار در ارتفاع آسان نیست و نیازمند تجربه و تخصص خاص خود است. در همین خصوص در رابطه با نماشویی که برای ساختمان های بلند استفاده می شود نیازمند پرسنل دوره دیده و متخصص در امور کار در ساختمان های بلند هستیم که بتوانند در ارتفاعات براحتی و با رعایت کلیه امور و مسائل ایمنی کار کنند.

نماشویی ساختمان از جمله کارهایی است که بر پایه ی همین تخصص ها پایه گذاری شده و با استفاده از جدید ترین متدهای روز توسط شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید انجام میشود.

نماشویی در ارتفاعات که با جدید ترین متدهای روز انجام می شود با استفاده از سیستم های نوین کار با طناب و استفاده از دستگاه های مجهز انجام می شود. دراین زمینه یعنی نماشویی با جدید ترین متد های روز از تیم های متخصص و پرسنلی که طبق آخرین استاندارهای روز دنیا کار را آموزش دیده اند استفاده میشود.

از زمانی که این روش ها بوجود آمدند و از شیوه های نوین کار با طناب و .. برای نماشویی استفاده شد ، ایمنی بسیار بالا رفت و تلفات بسیار کاهش پیدا کرد و علت این امر نیز این است که مسائل ایمنی در این روش ها به خوبی اجرا میگردد و قبل از اینکه این پرسنل به انجام این حرفه مشغول شوند به آنها آموزش های کامل و جامعی داده می شود .

علاوه بر این موارد دلایل دیگری نیز وجود دارند که باعث می شود ایمنی دراین روش ها بسیار بالا باشد . این دلایل به شرح زیر می باشند:

تکنسین ها و کارمندانی که به این طناب  ها آویزان می شوند و کار نماشویی را انجام میدهند در واقع هر کدامشان از بالا توسط یک سیستم نگهدارنده  نگه داشته شده اند و به طور مجزا مراقبت می شوند بنابراین ایمنی در این روش ها به شدت بالا می رود. 

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us