برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 7 خرداد 1397 در ساعت 11 : 42 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بیشترین عاملی که باعث کثیف شدن و جرم بستن نمای ساختمان میشود آلودگی هوا و باران و برف میباشد. نماشویی یکی از بهترین روش هایست که میتوانید از طریق آن تمامی جرم و آلودگی موجود بر روی نما را از بین ببرید. روش های نماشویی نیز مختلف است ولی امروزه تنها از یک روش برای نماشویی استفاده میشود. نماشویی با طناب از بهترین روش های شستشوی نمای ساختمان میباشد که توسط شرکت نماشویی سپهر سپید انجام میشود. نماشویی بدون داربست برای انواع ساختمان ها انجام میشود و محدودیتی در نوع نما وجود ندارد.نماشویی با طناب برای انواع ساختمان ها با شوینده های متفاوت و همچینن تجهیزات مختلفی انجام میشود. نمای شیشه ای یکی از انواع نما میباشد که شستشوی آنرا میتوان از طریق طناب انجام داد. شوینده های مورد استفاده در این نوع نما محلول های شیمیایی و همچنین تی میباشد. این نوع نما قابلیت تمیز شوندگی بسیار خوبی به دلیل جنس شیشه به کار رفته در آن دارد.

نمای سنگی از انواع نما میباشد که امروزه در ساختمان ها زیاد به چشم میخورند وکاربرد زیادی دارند. نحوه شستشوی نمای سنگی با نمای شیشه ای متفاوت است و باید از مواد شوینده و دستگاه های خاصی برای شستشوی آن استفاده نمود. در اولین مرحله از دستگاهی به نام واترجت استفاده میشود که با فشار آب میتواند شستشوی نمای ساختمان را انجام دهد.

اگر جرم نما به حدی باشد که نتوان از طریق واتر جت شستشوی آن را انجام داد باید از دستگاه سند بلاست استفاده شود. دستگاه سند بلاست برخلاف دستگاه واترجت که از فشار آب بهره میبرد، با فشار شن و ماسه سطح نما را شستشو میدهد. امکان ندارد نمایی وجود داشته باشد که بتواند در برابر دستگاه سندبلاست مقاومت کند و تمیز نشود. این دستگاه فشار و قدرت بسیار زیادی دارد که از دستگاه واترجت نیز بیشتر میباشد.

در گذشته از روش نماشویی با طناب برای انواع ساختمان ها استفاده نمیشد و تنها روشی که به کار میرفت، نماشویی با داربست بود. در روش نماشویی با داربست همانطور که از نامش نیز پیداست از داربست های فلزی استفاده میشد. داربست های فلزی بر روی نما نصب میشدند و سپس فرد نماشوی اقدام به شستشوی نما از پایین به بالای ساختمان میکرد.

نماشویی با طناب از بسیاری لحاظ نسبت به نماشویی با داربست برتری دارد. مهمترین برتری نماشویی با طناب در مدت زمان نماشویی ساختمان و همچنین قیمت آن میباشد. برای نصب داربست باید هزینه بالایی پرداخت شود و همچنین زمان زیادی را برای نصب احتیاج دارد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us