برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 5 فروردین 1402 در ساعت 20 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی با طناب در تهران و حومه

نماشویی ساختمان

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یا همان washing the face of the building همانطور که از اسمش پیداست به انجام شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد .

خدمات نماشویی ساختمان یک عمل تخصصی می باشد که گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان کلیه خدمات نماشویی با طناب یا راپل با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی به صورت کاملاً تضمینی با استفاده از روش ها و استراتژی های مختلف انجام می دهد.

انجام نماشویی این روز ها دیگر یک کار اضافه نیست ؛ شما با انجام خدمات نماشویی اعم از نماشویی ساختمان با طناب(راپل) و شستشوی نما با واترجت بدون داربست می توانید نمای ساختمان خود را پاک و درخشان کنید، این درخشان شدن تاثیر زیادی حتی در رفت و آمد افراد خواهد گذاشت.

آلودگی هوا، برف و باران، دود خودروها و ساخت و سازهای مجاور یک ساختمان، از جمله مواردی هستند که باعث آلودگی نمای ساختمان میشوند و چهره ساختمان را نازیبا میکنند. نازیبا شدن نمای ساختمان نه تنها موجب بروز احساس ناخوشایند به اهالی یک ساختمان میشود بلکه باعث نازیبا شدن چهره  شهر نیز میشود.

از این رو شستشوی نمای ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به این نکته نیز توجه داشت که نمای ساختمان نشان دهنده فرهنگ افراد ساکن در یک ساختمان است. تمیز بودن نمای ساختمان نشان دهنده فرهنگ بالای اهالی ساختمان است. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که نماشویی ساختمان چگونه انجام میشود؟  چه کسانی نماشویی ساختمان را انجام میدهند؟ از کجا میتوانیم به افرادی که شستشوی نمای ساختمان را انجام میدهند دسترسی پیدا کنیم؟

نماشویی ساختمان نیازمند تجهیزات و همچنین مهمتر از آن افرادی باتجربه و زبده ایست که به صورت گروهی شستشوی نمای ساختمان را انجام میدهند. نماشویی ساختمان به روش های مختلفی نیز انجام میشود که نماشویی با داربست و نماشویی بدون داربست از روش های متداول و امروزی هستند.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B7%D9%86%D8%A7%D8%A8%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%862%20copy.jpg

 البته امروزه روش نماشویی با طناب در اکثر ساختمان ها کاربرد فراوانی پیدا کرده و باعث شده تا نماشویی بدون داربست انجام شود. در روش نماشویی بدون داربست و با استفاده از طناب، فردی که قصد دارد تا نماشویی ساختمان را انجام دهد از یک طناب که به یک محل مناسب و مطمئن متصل شده آویزان میشود و از بالا تا پایین نماشویی ساختمان را انجام میدهد. نماشویی با داربست فقط در ساختمان هایی کاربرد دارد که استفاده از طناب برای شستشوی نمای ساختمان امکان پذیر نباشد. نماشویی با طناب از مزیت های زیادی نیز برخوردار است. به طبع نماشویی با طناب بسیار سریع تر از نماشویی با داربست انجام میشود. نصب داربست خود نیازمند مدت زمان خاصی میباشد که شستشوی نمای ساختمان را طولانی تر میکند.

بسیاری از مردم علاوه بر کیفیت نماشویی به فکر صرفه اقتصادی آن نیز هستند. نماشویی بدون داربست و با استفاده از طناب بسیار مقرون به صرفه تر از شستشوی نمای ساختمان با داربست است. در صورتی که جنس نمای ساختمان از سنگ باشد مطمئنا بعد از مدتی سنگ ها دچار ریزش میشوند. در صورت درخواست کارفرما و مالک میتوان علاوه بر نماشویی، سنگ ها را نیز با پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در جای خود محکم نمود.

 

قیمت و هزینه نماشویی و شستشوی نما

از جمله مواردی که در هزینه نماشویی ، قیمت نماشویی و تعرفه نماشویی تاثیر گذار خواهد بود:

  • ارتفاع ساختمان
  • امکان درسترسی با طناب یا داربست
  • تعداد نیروی مورد نیاز برای تمیز کردن نمای ساختمان

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B7%D9%86%D8%A7%D8%A8%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%20copy.jpg

روش های نماشویی در تهران و کرج

شستشوی نمای ساختمان نیز به روش های مختلفی انجام میشود.

نوعی از نماشویی که با طناب انجام میشود که به آن نماشویی با طناب یا راپل میگویند.در این نوع نماشویی اشخاص آموزش دیده از طنابی که در مکان مناسب بسته و محکم شده معلق میشوند و مبادرت به شستشوی نمای ساختمان میکنند.

نماشویی با داربست نیز نوع دیگری از نماشویی میباشد که بوسیله نصب داربست مبادرت به نماشویی میشود.البته نماشویی با داربست تقریبا منسوخ شده و فقط در صورتی انجام میشود که امکان نماشویی با طناب وجود نداشته باشد.

نماشویی ساختمان باعث از بین رفتن نمای کدر ساختمان می شود ، اگر شما هم قصد انجام نماشویی ساختمان خود را دارید با گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان در ارتباط باشید.

امروزه درخواست نماشویی بخصوص در تهران که حجم بالایی از ساختمان ها را به خود اختصاص داده به طبع بیشتر از سایر شهرهاست. اگر در تهران هستید میتوانید از خدمات  سپهر سپید برای نماشویی با طناب در تهران و حومه بهره ببرید و با یک تماس شستشوی نمای ساختمان خود را به ما واگذار کنید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us