برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 11 بهمن 1396 در ساعت 12 : 27 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آلودگی هوا، برف و باران، دود خودروها و ساخت و سازهای مجاور یک ساختمان، از جمله مواردی هستند که باعث آلودگی نمای ساختمان میشوند و چهره ساختمان را نازیبا میکنند. نازیبا شدن نمای ساختمان نه تنها موجب بروز احساس ناخوشایند به اهالی یک ساختمان میشود بلکه باعث نازیبا شدن چهره  شهر نیز میشود.

از این رو شستشوی نمای ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به این نکته نیز توجه داشت که نمای ساختمان نشان دهنده فرهنگ افراد ساکن در یک ساختمان است. تمیز بودن نمای ساختمان نشان دهنده فرهنگ بالای اهالی ساختمان است. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که نماشویی ساختمان چگونه انجام میشود؟  چه کسانی نماشویی ساختمان را انجام میدهند؟ از کجا میتوانیم به افرادی که شستشوی نمای ساختمان را انجام میدهند دسترسی پیدا کنیم؟

نماشویی ساختمان نیازمند تجهیزات و همچنین مهمتر از آن افرادی باتجربه و زبده ایست که به صورت گروهی شستشوی نمای ساختمان را انجام میدهند. نماشویی ساختمان به روش های مختلفی نیز انجام میشود که نماشویی با داربست و نماشویی بدون داربست از روش های متداول و امروزی هستند.

 البته امروزه روش نماشویی با طناب در اکثر ساختمان ها کاربرد فراوانی پیدا کرده و باعث شده تا نماشویی بدون داربست انجام شود. در روش نماشویی بدون داربست و با استفاده از طناب، فردی که قصد دارد تا نماشویی ساختمان را انجام دهد از یک طناب که به یک محل مناسب و مطمئن متصل شده آویزان میشود و از بالا تا پایین نماشویی ساختمان را انجام میدهد. نماشویی با داربست فقط در ساختمان هایی کاربرد دارد که استفاده از طناب برای شستشوی نمای ساختمان امکان پذیر نباشد. نماشویی با طناب از مزیت های زیادی نیز برخوردار است. به طبع نماشویی با طناب بسیار سریع تر از نماشویی با داربست انجام میشود. نصب داربست خود نیازمند مدت زمان خاصی میباشد که شستشوی نمای ساختمان را طولانی تر میکند.

بسیاری از مردم علاوه بر کیفیت نماشویی به فکر صرفه اقتصادی آن نیز هستند. نماشویی بدون داربست و با استفاده از طناب بسیار مقرون به صرفه تر از شستشوی نمای ساختمان با داربست است. در صورتی که جنس نمای ساختمان از سنگ باشد مطمئنا بعد از مدتی سنگ ها دچار ریزش میشوند. در صورت درخواست کارفرما و مالک میتوان علاوه بر نماشویی، سنگ ها را نیز با پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در جای خود محکم نمود.

امروزه درخواست نماشویی بخصوص در تهران که حجم بالایی از ساختمان ها را به خود اختصاص داده به طبع بیشتر از سایر شهرهاست. اگر در تهران هستید میتوانید از خدمات  سپهر سپید برای نماشویی با طناب در تهران و حومه بهره ببرید و با یک تماس شستشوی نمای ساختمان خود را به ما واگذار کنید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us