برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 23 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی ساختمان یکی از بهترین روش ها برای تمیز کردن نما میباشد که نمای ساختمان را از هر گونه آلودگی و جرم تمیز میکند. نماشویی ساختمان با طناب از متداول ترین روش های شستشوی نمای ساختمان میباشد که توسط تیم های حرفه ای انجام میشود.

برخی از مردم تصور میکنند شستشوی نمای ساختمان فقط از طریق آب و وسایل ساده انجام میشود، در صورتیکه اینگونه نبوده و ابزارهای زیادی نیاز است تا کار نماشویی با طناب انجام شود.

در گذشته و قبل از ابداع نماشویی با طناب، شستشوی نمای ساختمان فقط از طریق داربست انجام میشد. داربست بر روی نما نصب میشد و افراد نسبت به نماشویی اقدام میکردند. این روش نماشویی مشکلاتی همچون هزینه بالا و صرف زمان زیاد را به همراه داشت که برای کارفرما مقرون بصرفه نبود.

نماشویی با طناب که نماشویی بدون داربست نیز به آن گفته میشود دارای مراحلی میباشد که باید طی شود تا شستشوی نمای ساختمان انجام شود. در نماشویی بدون داربست توسط شرکت سپهرسپید ابتدا کارشناسی جهت بررسی ساختمان به محل ارسال میشود و بعد از بررسی و در صورت توافق با کارفرما، تیم نماشویی به محل اعزام میشوند.

نماشویی با طناب در شمال تهران توسط تیم سپهرسپید با مجهزترین دستگاه های نماشویی انجام میشود که برخی از این دستگاه ها عبارتند از دستگاه سند بلاست و واترجت.

 دستگاه واترجت به کار گرفته شده توسط تیم نماشویی با طناب در شمال تهران از بهترین دستگاه های نماشویی ساختمان میباشد که با فشار آب میتواند هرگونه جرمی را از سطح نما پاک کند.

از دیگر دستگاه ها که توسط تیم نماشویی با طناب در شمال تهران استفاده میشود، دستگاه سند بلاست میباشد. دستگاه سند بلاست تفاوت هایی با دستگاه واترجت دارد. دستگاه سند بلاست از شن و ماسه به جای آب برای شستشوی نمای ساختمان بهره میبرد. دستگاه سند بلاست در مواقعی کاربرد دارد که جرم روی بنا به صورتی باشد که توسط هر شوینده ای نتوان آنرا از بین برد.

شرکت سپهر سپید کار نماشویی در تهران را نیز به متقضیانی که در این کلانشهر ساکن هستند ارائه میدهد. تیم نماشویی در تهران متخصصین باتجربه و افراد فنی که سالیان زیادی در کار شستشوی نمای ساختمان مشغول به فعالیت هستند را مدت های زیادیست که در اختیار گرفته و پس از چندین سال فعالیت مفتخر است اعلام دارد که جزو برترین شرکت های نماشویی ساختمان در تهران انتخاب شده است.

تیم قوی شرکت سپهرسپید این امکان را به شما ارائه میدهد تا با مشکلات دیگر شرکت ها همچون معطلی مواجه نشوید زیرا این شرکت از تعداد زیادی پرسنل حرفه ای و کار آزموده برخوردار است و جای نگرانی در زمان شروع نماشویی باقی نخواهد گذاشت.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us