برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 5 فروردین 1397 در ساعت 15 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

هر ساختمانی با هر نوع نمایی که داشته باشد در صورتی که در شهر های بزرگ و صنعتی ساخته شده باشد پس از چند سال از ساخت آن میتوان شاهد کم شدن درخشندگی و زیبایی نمای بیرونی آن بود و این کاهش زیبایی دلیلی ندارد بجز آلودگی هوا. آلودگی هوای شهر های بزرگ و صنعتی علاوه بر تاثیرات مخربی که بر روی بدن انسان ها و جانوران خواهد گذاشت بر روی نمای ساختمان ها نیز تاثیرات مخربی خواهد داشت.

 از جمله موثر و ملموس ترین تاثیرات این آلودگی میتوان به کاهش زیبایی ساختمان ها اشاره نمود. البته این تنها بخشی از ماجراست زیرا آلودگی هوا و همچنین ذرات آلاینده موجود در هوا میتوانند سبب خوردگی سنگ نما و از دست رفتن آن نیز شوند به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که در کار نماسازی ساختمان هستند به مالکین ساختمان ها پیشنهاد میکنند هر دوسال یکبار نسبت به نماشویی ساختمان خود اقدام کنند. در صورتی که هر ساختمانی به این توصیه عمل نماید در مجموع شاهد زیبایی بیشتر نمای کلی شهر خواهیم بود.

در صورتی که مایل به داشتن نمای ساختمانی زیبا هستید و اکنون به دنبال یک تیم نماشویی حرفه ای هستید به شما تیم نماشویی با طناب سپهر سپید را پیشنهاد میکنیم. از مزایای کمک گرفتن از تیم سپهر سپید به عنوان مجری نماشویی با طناب در کرج می توان به تضمین کیفیت شستشوی نمای ساختمان اشاره کرد.

یکی از معضلاتی که نماشویی به روش سنتی از آن رنج میبرد استفاده از داربست برای انجام نماشویی می باشد. در صورتی که تیم نماشویی حرفه ای نباشند مجبورند تا به روش سنتی از داربست استفاده کنند، همین کار هزینه ی اجاره ی روزانه ی داربست تا روز پایان نماشویی را به شما تحمیل میکند و باعث بالاتر رفتن قیمت نماشویی می شود.

این در حالی است که تیم سپهر سپید پس از گذراند دوره های فشرده و کامل کار در ارتفاع به مرحله ای از آمادگی رسیده اند که میتوانند در مرتفع ترین ساختمان ها با استفاده از تکنیک نماشویی بدون داربست نسبت به شست و شوی کامل نمای ساختمان شما اقدام نمایند. در صورت تمایل به نماشویی با طناب در کرج  می توانید به وب سایت سپهر سپید مراجعه نمایید و از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us