برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 5 فروردین 1402 در ساعت 18 : 35 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی با طناب در کرج

نماشویی ساختمان

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یا همان washing the face of the building همانطور که از اسمش پیداست به انجام شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد .

خدمات نماشویی ساختمان یک عمل تخصصی می باشد که گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان کلیه خدمات نماشویی با طناب یا راپل با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی به صورت کاملاً تضمینی با استفاده از روش ها و استراتژی های مختلف انجام می دهد.

انجام نماشویی این روز ها دیگر یک کار اضافه نیست ؛ شما با انجام خدمات نماشویی اعم از نماشویی ساختمان با طناب(راپل) و شستشوی نما با واترجت بدون داربست می توانید نمای ساختمان خود را پاک و درخشان کنید، این درخشان شدن تاثیر زیادی حتی در رفت و آمد افراد خواهد گذاشت.

 https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B7%D9%86%D8%A7%D8%A8%20%D8%AF%D8%B1%20%DA%A9%D8%B1%D8%AC%20copy1.jpg

هر ساختمانی با هر نوع نمایی که داشته باشد در صورتی که در شهر های بزرگ و صنعتی ساخته شده باشد پس از چند سال از ساخت آن میتوان شاهد کم شدن درخشندگی و زیبایی نمای بیرونی آن بود و این کاهش زیبایی دلیلی ندارد بجز آلودگی هوا. آلودگی هوای شهر های بزرگ و صنعتی علاوه بر تاثیرات مخربی که بر روی بدن انسان ها و جانوران خواهد گذاشت بر روی نمای ساختمان ها نیز تاثیرات مخربی خواهد داشت.

 از جمله موثر و ملموس ترین تاثیرات این آلودگی میتوان به کاهش زیبایی ساختمان ها اشاره نمود. البته این تنها بخشی از ماجراست زیرا آلودگی هوا و همچنین ذرات آلاینده موجود در هوا میتوانند سبب خوردگی سنگ نما و از دست رفتن آن نیز شوند به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که در کار نماسازی ساختمان هستند به مالکین ساختمان ها پیشنهاد میکنند هر دوسال یکبار نسبت به نماشویی ساختمان خود اقدام کنند. در صورتی که هر ساختمانی به این توصیه عمل نماید در مجموع شاهد زیبایی بیشتر نمای کلی شهر خواهیم بود.

چرا نماشویی ساختمان مهم است؟

نمای ساختمان این روزها از اهمیت زیادی در بین صاحبان ملک و همچنین کسانی که در کار ساخت و ساز ساختمان فعالیت میکنند برخوردار است.اکثر افراد سعی دارند که تا جای ممکن نمای ساختمانی زیبا داشته باشند.فعالان صنعت ساختمان سعی دارند با ایجاد نماهای زیبا مشتریان خود را جذب کنند که البته بی تاثیر هم نیست.تجربه و سابقه نشان داده که هرچه نمای ساختمان زیباتر باشد افراد بیشتری جذب شده و مبادرت به خرید ساختمان میکنند.

به مرور زمان و بر اثر عوامل مختلف نمای ساختمان دچار آلودگی شده و باعث ایجاد ظاهر نازیبای نما خواهد شد.عواملی همچون الودگی هوا، دود اگزوز خودرو ها،برف و باران از جمله مواردی هستند که باعث الودگی نمای یک ساختمان میشوند.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%20%D8%B7%D9%86%D8%A7%D8%A8%20%D8%AF%D8%B1%20%DA%A9%D8%B1%D8%AC1%20copy.jpg

خدمات نماشویی ساختمان با طناب

تیم کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان آماده ارائه خدمات با استفاده از به روز ترین امکانات و همچنین با استفاده از دستگاه های پشرفته نماشویی ، و مصالح مرغوب و مواد نانو و ضد آب ؛ را با بالاترین کیفیت و دوام بالاتر در سراسر ایران انجام می دهد.

یکی از دلیل های اصلی رضایت فوق العاده کارفرما ها و مشتریان ما در سال های اخیر کیفیت و تضمین خدمات در حین انجام کار می باشد به علاوه سابقه فعالیتی ما هم در این زمینه در انواع نما ها و  انواع ساختمان ها با ارتفاعات مختلف با استفاده از نیرو های کار بلد و متخصص بی تاثیر نبوده است.

نماشویی ساختمان با طناب

امروزه به دلیل آلودگی های زیادی که در کلان شهر ها وجود دارد ، نمای ساختمان ها دچار کثیفی شده و آن زیبایی خود را از دست می دهند ؛ از این رو نماشویی نمای ساختمان با طناب یکی از پر تقاضا ترین نیازمندی های افراد شده است.

شرکت سپهر سپید ایرانیان انجام کلیه خدمات کار در ارتفاع از جمله نماشویی با طناب یا راپل را برای دسترسی راحت تر به نمای ساختمان بدون نیاز به داربست انجام می دهد.

زمان انجام شستشوی نمای ساختمان از دستگاه های های قدرتمند مخصوص نماشویی ساختمان به همراه مواد از بین برنده جرم ها و کثیفی ها استفاده می گردد!

چرا شستشو نما را باید به صورت دوره ای انجام بدهیم؟

مانند دیگر اجسام، نمای ساختمان شما نیز نیازمند نگهداری و شستشو دارد.

دلیل اصلی که می گوییم نمای ساختمان باید حتماً به صورت دوره ای انجام پذیرد این است که اگر شستشوی نمای ساختمان به صورت مرتب صورت نگیرد تمامی جرم و آلودگی های باقی مانده بر روی نمای ساختمان که حکم اسیدی مانند برای سنگ نمای ساختمان شما دارد سبب تخریب و سوراخ شدن سنگ نمای ساختمان شما می شود حتی قابل ذکر است به مرور زمان این آلودگی های اسیدی به قسمت سیمانی سنگ نما نفوذ نموده و باعث افتادن سنگ نمای ساختمان می شود.

نماشویی شرکت سپهر سپید ایرانیان

امروزه به‌ دلیل جمعیت رو به افزایش کشور و استفاده‌‌ مکرر از ماشین ها، مخصوصاً در کلان‌شهرها و به‌علاوه کارخانه‌های متعددی که در حواشی شهرها تاسیس شده است موجب بالا رفتن میزان آلودگی در محیط زیست گشته و در پی آن شاهد بارندگی‌های اسیدی هستیم که به‌ کل نمای ساختمان هر چند ماه یک‌بار پر از جرم و آلودگی می‌شود اگر این آلودگی‌ها و آلاینده‌های روی نمای ساختمان را نادیده بگیریم نه‌ تنها خیابان و شهر را نازیبا می‌کند بلکه این‌ جرم‌ها روی نمای ساختمان تاثیر چشم‌گیری در میزان فروش واحدهای آن خواهد داشت چراکه اولین چیزی که یک مشتری جذب آن‌ می‌شود نمای ساختمان است، یک نمای نازیبا و کثیف اتمسفر خوبی را برای خریدوفروش یک آپارتمان انتقال نمی‌دهد، یکی دیگر از مواردی که باید به نماشویی ساختمان هر چند ماه یک‌بار توجه کنیم، آلودگی‌ها و جرم‌ها روی نمای ساختمان مخصوصا جرم‌های ضخیم می‌باشد که موجب خوردگی و پوسیدگی در متریال‌های نمای ساختمان می‌شوند چه بسا افرادی بودند که بعد سال‌ها نمای آپارتمان خود را شسته‌اند و بعد از اتمام کار متوجه شده‌اند که متریال نما دچار خوردگی، شکستگی و ترک و پوسیدگی شده است که این ترمیم هم هزینه‌ی دیگری به‌ همراه دارد که باید پس از شستشوی نما تقبل کنند اما اگر به‌ موقع نمای ساختمان را از الودگی و جرم‌ها بزدایید دیگر نیاز نخواهد بود هزینه‌های این چنینی را پرداخت کنید.

در صورتی که مایل به داشتن نمای ساختمانی زیبا هستید و اکنون به دنبال یک تیم نماشویی حرفه ای هستید به شما تیم نماشویی با طناب سپهر سپید را پیشنهاد میکنیم. از مزایای کمک گرفتن از تیم سپهر سپید به عنوان مجری نماشویی با طناب در کرج می توان به تضمین کیفیت شستشوی نمای ساختمان اشاره کرد.

یکی از معضلاتی که نماشویی به روش سنتی از آن رنج میبرد استفاده از داربست برای انجام نماشویی می باشد. در صورتی که تیم نماشویی حرفه ای نباشند مجبورند تا به روش سنتی از داربست استفاده کنند، همین کار هزینه ی اجاره ی روزانه ی داربست تا روز پایان نماشویی را به شما تحمیل میکند و باعث بالاتر رفتن قیمت نماشویی می شود.

این در حالی است که تیم سپهر سپید پس از گذراند دوره های فشرده و کامل کار در ارتفاع به مرحله ای از آمادگی رسیده اند که میتوانند در مرتفع ترین ساختمان ها با استفاده از تکنیک نماشویی بدون داربست نسبت به شست و شوی کامل نمای ساختمان شما اقدام نمایند. در صورت تمایل به نماشویی با طناب در کرج  می توانید به وب سایت سپهر سپید مراجعه نمایید و از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us