برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 23 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی با طناب چگونه انجام می شود؟

امروزه نمای ساختمانها به دلیل آلودگی هوا در معرض بیشترین آسیب ها می باشد. یکی از این آسیب ها آلودگی سطحی  نمای ساختمان می باشد. آلودگی هایی که بر روی سطوح ساختمان ها می نشینند می توانند رفته رفته از نمای ساختمان ها بکاهند به همین دلیل  است که بسیاری از مالکین ساختمان ها و مدیر ساختمان ها به فکر نماشویی ساختمان خود هستند.

اولین دلیلی که بسیاری از ما اقدام به شست و شوی نمای ساختمان خود نمیکنیم این است که برای نماشویی لازم است که کل نمای ساختمان به وسیله ی داربست پوشیده شود تا متخصصین شستن نما بتوانند نمای ساختمان مورد شست و شو قرار دهند ولی این تفکر مدتهاست که قدیمی شده است زیرا امروزه شرکت های شست و شوی نما با استفاده از تکنولوژی های وارد شده به این کسب و کار توانسته اند با استفاده از طناب به جای داربست اقدام به نماشویی نمایند.

اما سوالی که ممکن است برای استفاده کنندگان از این نوع خدمات پیش آید این است که نماشویی با طناب چگونه است؟

برای اینکه بیشتر با این روند نماشویی با طناب آشنا شوید در ادامه با سپهر سپید همراه باشید. متخصصین نماشویی با استفاده از ابزارآلات مخصوص به خود اقدام به ثابت نگهداشتن طناب مخصوص نماشویی که از مقاومت بالایی برخوردار است در قسمت بام ساختمان میکنند. سپس با استفاده از طناب و قلاب های مخصوص اقدام به پایین آمدن از نمای ساختمان میکنند همزمان با پایین آمدن از نما اقدام به شستن نما و شیشه ها با استفاده از دستگاه پر فشار آب می نمایند. پس از شستن نما و شیشه ها به جهت اینکه شیشه ها در اثر وجود قطره های آب دچار لکه نشوند متخصصین نماشویی با طناب حتما شیشه ها را به دقت خشک کرده و تمام قطرات موجود بر روی آنرا به وسیله ابزار مخصوص جذب میکنند تا این مشکل پیش نیاید.

همچنین در صورتی که ساختمان از سطح آلودگی بیش از حدی برخوردار باشد در نماشویی با طناب علاوه بر آب از مواد شیمیایی مخصوص که به نما آسیبی نمی رسانند نیز استفاده می شود تا در نهایت ساختمانی با پاکیزگی و درخشندگی تحویل شما داده شود .

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us