برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 5 فروردین 1402 در ساعت 18 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی بدون استفاده از داربست

آلودگی هوا چند سالی است که گریبانگیر شهر های صنعتی ایران شده است. این آلودگی در فصل زمستان به بیشترین حد خود رسیده و گاهی به حدی می رسد که کار به تعطیلی مدارس و دانشگاه ها نیز میرسد. خودرو ها بیشترین سهم را در آلودگی هوای شهر ها دارند این آلودگی زمانی بیشتر می شود که با سرد شدن هوا عمل وارونگی هوا رخ میدهد و همین امر بیش از پیش باعث میشود تا آلودگی هوا تاثیرات نا مطلوب خود را بر روی زندگی روزانه انسان ها قرار دهد.

یکی از این تاثیرات منفی آلوده شدن سطح نمای ساختمان ها به دلیل نشست آلودگی ها بر روی آنها می باشد . ذرات آلودگی هوا  از ویژگی هایی برخوردار هستند که میتوانند کم کم بر روی سطوح مختلف نشست کرده و زیبایی ظاهری نمای ساختمان را کاهش دهد. در این حالت است که شما شاهد این خواهید بود که پس از گذشت مدتی نمای ساختمان شما دیگر آن زیبایی ظاهری گذشته را نداشته و کدر شده است در این مواقع بهترین کار استفاده از خدمات نمایی شویی می باشد. با استفاده از خدمات نماشویی با طناب می توان در زمان کوتاهی زیبایی از دست رفته ی نما را به آن برگرداند.

درباره نماشویی ساختمان

در کلان شهر ها مثل تهران که در هوا آلاینده های زیادی وجود دارد باعث می شود این آلاینده ها به نمای ساختمان ها آسیب های زیادی وارد می کند.

دود اتومبیل ، گرد و غبار موجود در هوا از جمله مواردی هست که سبب سیاه و کثیف شدن نمای ساختمان می شود.

نماشویی ساختمان یکی از مهم ترین نیازهای بیرونی هر ساختمانی می باشد چرا که بر روی زیبایی ، نظافت نما و همچنین بر روی عابرین ساختمان تآثیر گذار می باشد.

رسیدگی و شستشوی نمای ساختمان یکی از کارهایی است که علاوه بر اینکه بر نمای شهر بسیار موثر می باشد نشانگر شخصیت ساختمان نیز می باشد. خوشبختانه امروزه در نمای ساختمان از سرامیک، کامپوزیت و انواع سنگ ها استفاده می شوند که همگی به خوبی قابل شستشو می باشند.

تمیز کردن نما ساختمان با توجه به افزایش آلودگی، بخصوص در شهرهای بزرگ به یک ضرورت تبدیل شده است. برای تمیز کردن اینگونه آلودگی که ناشی از آلودگی می باشد می توان آب را با فشار زیاد از بالا تا پایین ساختمان گرفت که به این ترتیب سنگ ها شسته می شوند.

دوده ها به دو قسمت چرب و غیر چرب تقسیم می شوند.

البته دوده های چرب به دو قسمت چرب و خیلی چرب تقسیم می شوند.

پاک کردن دوده های غیر چرب به راحتی انجام می گیرد و حتی گاهی فقط با جارو پاک می شوند اما دوده های چرب در شستشوی نمای ساختمان را می توان با مخلوط کردن آب و صابون از بین برد، اما برای دوده های خیلی چرب محلول آب و صابون کافی نیست و باید از پاک کننده های قوی تری استفاده کرد که یکی از آن ها تری کلروراتیلن می باشد که بعد از این که ساختمان را خیس کردند این محلول را به شکل خمیر در می آورند و به دیوار می کشند و بعد از خشک شدن خمیر را می کنند و دیوار تمیز می شود. در بعضی موارد که در نمای ساختمان از مس یا آهن استفاده شده است و آن ها دچار زنگ زدگی شده اند و نمای ساختمان را نازیبا کرده اند، این قسمت ها را با اسید فسفریک می شویند و آن ها را پاک می کنند.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86%20%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA%20copy.jpg

رعایت ایمنی در شستشوی نمای ساختمان

کسی که کار نماشویی ساختمان را انجام می دهد باید از ایمنی کافی در حین انجام کار برخوردار باشد. اگر نماشویی با طناب انجام می شود باید از وسایلی برای نماشویی با طناب استفاده شود که دارای از انقضای آن نگذشته باشد. یکی دیگر از نکاتی که باید در نماشویی با طناب رعایت شود این است که اصول گره زنی باید به خوبی رعایت شود و از گره های حمایتی نیز در طناب استفاده شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام شستشوی نمای ساختمان رعایت شود این است که در محل مورد نظر باید از نوار خطر استفاده شود تا اگر احتمالاً خطری پیش امد عابرین دچار سانحه نشوند. از دیگر نکاتی که باید در حین نماشویی ساختمان رعایت شود این است که در صورت استفاده از کارواش صنعتی باید استاندارد های لازم رعایت شود و چنان چه کابل های متصل به دستگاه دچار مشکلی هستند در ابتدا ترمیم شوند تا امکان خطر برق گرفتگی برای کسی ایجاد نشود.

چنان چه در نماشویی ساختمان از داربست استفاده می شود باید داربست با رعایت اصول لازم بر روی ساختمان بسته شود و همچنین از تخته هایی بر روی داربست استفاده شود که دارای استاندارد و استحکام لازم باشند و  همچنین اپراتور باید از کمربندهای مخصوص و ایمن بر روی داربست استفاده نماید. و تمامی این نکات باید توسط کارفرما توصیه و توسط کارشناسان گفته و چک شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید توسط شرکت نماشویی رعایت شود این است که کنار در و پنجره ها و اطراف قسمت های الکترونیکی درزگیری شود تا هم آب به داخل ساختمان وارد نشود و هم این که خطر برق گرفتگی به خاطر برخورد آب با قسمت های الکتریکی ایجاد نشود.

نماشویی ساختمان امروزه به صورت نماشویی بدون داربست انجام میشود و بسیاری از تیم های حرفه ای به تجهیزاتی مجهز شده اند که به وسیله آن میتوانند خدمات نماشویی بدون داربست را به مشتریان خود ارائه دهند تیم نماشویی سپهر سپید یکی از حرفه ای ترین تیم های فعال در زمینه ی نماشویی می باشد که با استفاده از به روز ترین تجهیزات خدمات نماشویی بدون استفاده از داربست را ارائه میدهد.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86%20%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B3%D8%AA1%20copy.jpg

در گذشته نماشویی به وسیله ی داربست انجام میشد که این کار علاوه بر زمانبر بودن هزینه ی بسیار بیشتری را بر دوش مالک ساختمان قرار میداد. این در حالی است که علاوه بر مشکلات گفته شده مشکلاتی نیز برای افرادی که از حوالی ساختمان شما عبور میکردند نیز به وجود می آمد و این افراد مجبور بودند تا از لا به لای میله های داربست عبور کرده تا بتوانند از کنار ساختمان شما عبور کنند یا به درون آن وارد شوند. اما امروزه با استفاده از خدمات نماشویی بدون داربست افراد مختلف میتوانند به راحتی از کنار ساختمان شما عبور کرده و عبور و مرور به راحتی انجام شود.

سپهر سپید همواره به فکر آسایش بیشتر مالکین ساختمان در کنار انجام نماشویی در سریع ترین زمان ممکن می باشد تا رضایت حداکثری مشتریان خود را به ارمغان آورد به همین منظور در صورتی که تمایل دارید تا نماشویی بدون کمک داربست برای شما با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان انجام شود میتوانید با شماره های سایت تماس بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us