برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 4 بهمن 1396 در ساعت 9 : 28 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

محیط داخلی ساختمان یکی از مکان های بسیار مهم برای تمیز کردن هستند که ما اهمیت زیادی به ان میدهیم.همانقدر که نمای داخلی ساختمان نیاز به تمیز کردن دارد نمای بیرونی ساختمان نیز باید تمیز شود.کثیف بودن نمای ساختمن باعث میشود تا جلوه بدی برای افرادی که در ساختمان زندگی یا کار میکنند ایجاد و همچنین از زیبایی شهر بکاهد.نمای ساختمان بر اثر عوامل متعددی همچون گرد و غبار، الودگی هوا، دود خودروها، باران دچار الودگی میشود.

با ازدیاد ساختمان های سر به فلک کشیده شرکت هایی هم پدید امدند که به شستشوی نمای ساختمان میپردازند.این شرکت ها با در اختیار  گرفتن افراد متخصص مبادرت به نماشویی ساختمان میکنند.

کارشناسان این شرکتها ابتدا نمای ساختمان مورد نظر را بررسی کرده و پس از بر اورد ساختمان و با توافق کارفرما نماشویی ساختمان را در زمانی مشخص انجام میدهند.

نماشویی ساختمان با داربست و نماشویی ساختمان بدون داربست از انواع نماشویی ساختمان هستند که نماشویی ساختمان بدون داربست از پرکاربردترین و همچنین مقرون به صرفه ترین روش هاست.

از نماشویی ساختمان با داربست که البته از روش های قدیمی نیز محسوب میشود در ساختمان هایی استفاده میشود که امکان نماتشویی بدون داربست یا همان نماشویی با طناب امکان پذیر نباشد.

امروزه بیشتر نماهای ساختمان از طریق نماشویی بدون داربست یا همان نماشویی با طناب انجام میشود و میتوان گفت نماشویی با داربست از روش های منسوخ شده به شمار میروند.

نکاتی در مورد نماشویی بدون داربست وجود دارند که باید به انها توجه شود و به برخی از انها اشاره میکنیم.

توجه داشته باشید که اگر از عمر نمای ساختمان شما مدت زیادیست که میگذرد حتما از نماشویی بدون داربست و واتر جت برای نماشویی ساختمان استفاده کنید.

اگر سنگ های ساختمان شما دچار ریزش شده به همراه نماشویی بدون داربست از پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نما استفاده کنید.

اگر میزان ارتفاع ساختمان و همچنین جرم روی سنگ ها زیاد باشد قیمت نماشویی به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد.

اب و برق سه فاز در قیمت نماشویی بدون داربست تاثیر گذار خواهند بود.اگر ساختمان به اب و برق سه فاز مجهز نباشد به طبع قیمت نماشویی افزایش پیدا خواهد کرد.

نماشویی بدون داربست نسبت به نماشویی با داربست در مدت زمان کمتری انجام خواهد شد و البته هزینه پایین تری هم نسبت به نماشویی با داربست دارد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us