برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 1 فروردین 1402 در ساعت 17 : 42 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی حرفه ای

شاید تصورش هم برایتان سخت باشد که بخواهید نمای یک ساختمان یا برج پنجاه طبقه را در ارتفاعات بلند بشویید و از طرفی هم نمای ساختمان به صورت یکدست از شیشه یا سنگ نما ساخته نشده باشد ! اینجاست که کار خیلی سخت می شود وتنها راه حل تمیز کردن یک نما با این مشخصاتی که گفتیم فقط و فقط یک نماشویی حرفه ای میخواهد.

متن بالا مقدمه ای بود برای توضیح بیشتر درباره نماشویی حرفه ای و توضیح مواردی در نماشویی که کار شست و شوی نما را از روند معمولی خارج میکند و کار را وارد مراحلی میکند که فقط با یک برنامه مدون و یک تیم فوق العاده متخصص توسط یک تیم نماشویی حرفه ای باید انجام شود.

برای اینکه بیشتر درباره نماشویی بدانید توضیحاتی کلی را درباره انواع نماشویی ارائه خواهیم داد ، شست و شوی نما که برای ساختمان های بلند انجام میدهیم با نماشویی هایی که برای برج های عظیم الجثه انجام میشود بسیار متفاوت است . تعداد زیادی از شرکت ها هستند که کارهای نماشویی را برای ساختمان های کوچک و مواردی که نیاز به کار زیادی ندارند انجام میدهند. اما نماشویی حرفه ای تخصصی است که همه از پس آن بر نمی آیند. در گذشته برای نماشویی ساختمان داربست هایی را در محل نصب میکردند و پرسنل تیم نماشویی از طریق آن داربست ها به ارتفاعات بالا در ساختمان دسترسی پیدا میکردند و با استفاده از موادی مثل کف و آب و یا تکنولوژی های رایج برای نماشویی نمای ساختمان را تمیز میکردند. که البته طریقه انجام این نماشویی ها با توجه به اینکه نمای ساختمان از چه جنسی تشکیل شده و ساخته شده است کاملا متفاوت بود . اما امروزه برای نماشویی روش های نوینی ابداع شده است که کار شست و شوی نما را از برخی جهت ها آسان تر کرده است اما بهرحال این روش ها نیز خطرات خاص خود را دارند و تدابیر امنیتی و حفاظتی برای پرسنل نماشویی حرفه ای باید در نظر گرفته شود.

این روش های جدیدی که در بالا توضیح دادیم شامل نماشویی با واترجت  و یا انواع مواد تمیز کننده در ارتفاعات است که این دسترسی به ارتفاعات با استفاده از داربست انجام نمیشود بلکه نیروهای شست و شوی نما به صورت حرفه ای با  استفاده از یکسری از طناب ها که مخصوص این کار است از بالای ساختمان با روش های خاصی آویزارن می شوند و ارتفاع ساختمان را از بالا به پایین طی میکنند و در همین مسیری که با این طناب ها به پایین می آیند با استفاده از مواد شوینده ساختمان و نما را تمیز میکنند .

 

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%20%D8%A7%DB%8C%20copy.jpg

فواید شست و شوی حرفه ای نما چیست؟

دست تنها انجام دادن نماشویی ساختمان گفتنش آسان است چون از همان شروع کار متوجه خواهید شد چه پروژه ی سختی برای خود تدارک دیده اید. به ویژه اگر با نمایی طرف باشید که بخش های وسیع سنگی دارد عملا معلق شدن و حمل کردن شوینده ها غیر ممکن می شود. جدا از موانع دیگر ، همین یک مورد دلیلی محکم برای کمک گرفتن از شرکت نماشویی ست. در ادامه می خواهیم کمی دقیق تر فایده ی استخدام افراد حرفه ای را بررسی کنیم.

ان ها اموزش دیده و توانمند هستند

در حین نماشویی ساختمان اهمیت دادن به بهداشت و پیروی از مسائل ایمنی نکته ی مهمی ست. هر کاری چالش های مخصوص به خود را دارد و در نماشویی هم ارتفاع ساختمان یک چالش محسوب می شود. کارکنان شرکت نماشویی به قوانین و راهنمایی های لازم مسلط هستند. پس از ارزیابی ساختمان با تعیین راهکارهای مخصوص ریسک کردن را به صفر رسانده و ارامش خاطرتان را فراهم می کنند.
متخصصان ما برای قرار گرفتن در هر موقعیت و نقطه ای از ساختمان اموزش دیده اند بنابراین سطح نظافت را به حد عالی می رسانند. نتیجه ای که قابل قیاس با نماشویی تک نفره نیست.

تجربه

تمام پروژه های یک شرکت نماشویی ساختمان شرایط یکسانی ندارند بنابریان از ساختمان های تاریخی گرفته تا اپارتمان های مدرن در فهرست سوابقشان دیده می شود. چنین تجربه ای موجب بالا رفتن اعتماد به نفس و توقع شما خواهد شد تا توقع نتیجه عالی برای ساختمانتان داشته باشید.

خدمات تخصصی و قابل اعتماد

همکاری با متخصصان در شست و شوی نما به شما اطمینان می دهد که به پیشرفته ترین تجهیزات و محلول های حرفه ای و مناسب دسترسی خواهید داشت. نااگاهی از تکنیک های هماهنگ با جنس مصالح اتفاقا نتیجه ی عکس داده و علاوه بر تمیز نشدن بافت نما را از بین می برد که گاهی جبران نخواهد شد. این یک دلیل کافی برای سپردن کار به متخصصان و دردسر درست نکردن است پس اجازه دهید نماشویی در نهایت ارامش و سکوت انجام شود.
ان ها با روش های حرفه ای مانند سندبلاست، شوینده های شیمیایی ویژه و دستگاه واتر جت به ساختمانتان خدمت می کند. حتی با راهکار هایی که به محیط زیست صدمه نمی زنند سالم عمل می کنند.
برای هر فعالیت خدماتی برای در حد استاندارد و رضایت بخش انجام شدن باید تجهیزات لازم و ویژه داشته باشید. اگر تصمیم دارید خودتان نماشویی ساختمانتان را بر عهده بگیرید جدا از تخصصی که باید کسب کنید، لازم است ابزارها را تهیه کنید که قطعا هزینه ی زیادی برایتان خواهد داشت.
فهرست از ابزارهای محافظتی و وسایل نگه دارنده شروع شده و با مواد شوینده ی مخصوص و ماشین الات حرفه ای پایان می یابد. شرکت نماشویی خیلی راحت این خدمات را با هزینه ای کمتر ارائه خواهد کرد. بحث مواد شوینده موضوعی مفصل است که هر بار با هر جنس نما تغییر می کند. منظورمان این است برای مثال نماهای شیشه ای فقط از شوینده ای خاص استقبال می کند. بعد از تهیه ی شوینده ی مناسب نیاز به دستگاه های مختلف برای اعمالشان نیاز دارید. شما فرصت و هزینه ی ازمون و خطا را ندارید چون موضوع ازمایش مواد روی یک وسیله ی کوچک نیست بلکه صحبت مصالح ساختمانی و نمای یک ملک گرانقیمت است.

 

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%20%D8%A7%DB%8C1%20copy.jpg

کم هزینه بودن

شاید تصمیم بگیرید با انجام نماشویی توسط خودتان به ظاهر از هزینه ها کم کنید اما اگر پس از استخدام متخصصان در بازه ی زمانی بررسی کلی بر مبالغ پرداختی و سودی که کرده اید داشته باشید متوجه ی مقرون به صرفه بودنش خواهید شد.
شاید هنگام شست و شو متوجه ی شوید نقاطی از نما برای مثال مصالح سنگی به ترمیم احتیاج دارد. در صورتی که کار را به شرکت نماشویی بسپارید در کنار شست و شو ایرادات نما را هم با هزینه ای کم تر انجام خواهند داد.

کارکنان مورد اعتماد

برای هر خدماتی که مربوط به ملک است لازم است مجری با داشتن درجه ای از اعتماد برای ان کار صلاحیت کسب کند. پس در اینجا یکی دیگر از فواید شرکت نماشویی ساختمان یعنی داشتن کادر مجرب مشخص شد.
ان ها برای اموزش دیدن اینکار زمان صرف کرده و تست داده اند، کار را با ظرافت انجام می دهند و دقت عمل را با ملاحظه کردن در سطح بالا اجرا می کند. تمام این موارد در کنار هم در ایجاد خروجی راضی کننده بسیار موثر است این یعنی به صفر رسیدن دردسر و خراب کاری.

 ممکن است ساختمان یک نمای پر پیچ و خم از نظر ساختار داشته باشد . یعنی طراحی  و نماکاری آن ساده انجام نشده باشد و در نمای آن انواع و اقسام طراحی ها همراه با متریال خاص استفاده شده باشد که در این هنگام به اصطلاح میگوییم که نماشویی حرفه ای باید انجام شود و با متریال شوینده معمولی و روش های معمولی که برای ساختمان هایی با نمای یکدست انجام نمیشود نماشویی امکان پذیر نیست.

اینجاست که نیاز به تیمی متخصص در زمینه نماشویی حرفه ای احساس می شود و بهتر است که در انتخاب تیم نماشویان بسیار دقت کنیم چون این بخش از قضیه باید به صورت کاملا حرفه ای انجام بگیرد. در ادامه برای انتخاب یک شرکت شست و شوی نما حرفه ای با ما همراه باشید..

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 13 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us