برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شاید تصورش هم برایتان سخت باشد که بخواهید نمای یک ساختمان یا برج پنجاه طبقه را در ارتفاعات بلند بشویید و از طرفی هم نمای ساختمان به صورت یکدست از شیشه یا سنگ نما ساخته نشده باشد ! اینجاست که کار خیلی سخت می شود وتنها راه حل تمیز کردن یک نما با این مشخصاتی که گفتیم فقط و فقط یک نماشویی حرفه ای میخواهد.

متن بالا مقدمه ای بود برای توضیح بیشتر درباره نماشویی حرفه ای و توضیح مواردی در نماشویی که کار شست و شوی نما را از روند معمولی خارج میکند و کار را وارد مراحلی میکند که فقط با یک برنامه مدون و یک تیم فوق العاده متخصص توسط یک تیم نماشویی حرفه ای باید انجام شود.

برای اینکه بیشتر درباره نماشویی بدانید توضیحاتی کلی را درباره انواع نماشویی ارائه خواهیم داد ، شست و شوی نما که برای ساختمان های بلند انجام میدهیم با نماشویی هایی که برای برج های عظیم الجثه انجام میشود بسیار متفاوت است . تعداد زیادی از شرکت ها هستند که کارهای نماشویی را برای ساختمان های کوچک و مواردی که نیاز به کار زیادی ندارند انجام میدهند. اما نماشویی حرفه ای تخصصی است که همه از پس آن بر نمی آیند. در گذشته برای نماشویی ساختمان داربست هایی را در محل نصب میکردند و پرسنل تیم نماشویی از طریق آن داربست ها به ارتفاعات بالا در ساختمان دسترسی پیدا میکردند و با استفاده از موادی مثل کف و آب و یا تکنولوژی های رایج برای نماشویی نمای ساختمان را تمیز میکردند. که البته طریقه انجام این نماشویی ها با توجه به اینکه نمای ساختمان از چه جنسی تشکیل شده و ساخته شده است کاملا متفاوت بود . اما امروزه برای نماشویی روش های نوینی ابداع شده است که کار شست و شوی نما را از برخی جهت ها آسان تر کرده است اما بهرحال این روش ها نیز خطرات خاص خود را دارند و تدابیر امنیتی و حفاظتی برای پرسنل نماشویی حرفه ای باید در نظر گرفته شود.

این روش های جدیدی که در بالا توضیح دادیم شامل نماشویی با واترجت  و یا انواع مواد تمیز کننده در ارتفاعات است که این دسترسی به ارتفاعات با استفاده از داربست انجام نمیشود بلکه نیروهای شست و شوی نما به صورت حرفه ای با  استفاده از یکسری از طناب ها که مخصوص این کار است از بالای ساختمان با روش های خاصی آویزارن می شوند و ارتفاع ساختمان را از بالا به پایین طی میکنند و در همین مسیری که با این طناب ها به پایین می آیند با استفاده از مواد شوینده ساختمان و نما را تمیز میکنند .

حال ممکن است ساختمان یک نمای پر پیچ و خم از نظر ساختار داشته باشد . یعنی طراحی  و نماکاری آن ساده انجام نشده باشد و در نمای آن انواع و اقسام طراحی ها همراه با متریال خاص استفاده شده باشد که در این هنگام به اصطلاح میگوییم که نماشویی حرفه ای باید انجام شود و با متریال شوینده معمولی و روش های معمولی که برای ساختمان هایی با نمای یکدست انجام نمیشود نماشویی امکان پذیر نیست.

اینجاست که نیاز به تیمی متخصص در زمینه نماشویی حرفه ای احساس می شود و بهتر است که در انتخاب تیم نماشویان بسیار دقت کنیم چون این بخش از قضیه باید به صورت کاملا حرفه ای انجام بگیرد. در ادامه برای انتخاب یک شرکت شست و شوی نما حرفه ای با ما همراه باشید..

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us