برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 12 : 4 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سپهر سپید یکی از فعالان در زمینه نماشویی در تهران از جمله نماشویی در آجودانیه می باشد. برای نماشویی بدون داربست با ما در تماس باشید. بسیاری از افراد توجه خاصی به شیک بودن ساختمان خود دارند. یکی از بخش هایی که شکیل بودن ساختمان را به رخ هر رهگذری میکشد، نمای آن است. هر چه نما زیباتر باشد در نتیجه باعث بالا رفتن ارزش ساختمان خواهد شد. به طور مثال ساختمانی که از بهترین نوع سنگ بر روی نمای خود بهره میبرد با ساختمانی که نمای آن سیمانی و یا آجری میباشد تفاوت بسیار زیادی دارد.

نمای سنگی، آجری و شیشه ای  از پرکاربردترین نوع نما در ایران است که هر کدام از آنها بعد از مدتی و به دلایلی آلوده و کثیف میشوند. روش شستشوی هر کدام از آنها نیز متفاوت است.

روش شستشوی نمای ساختمان از نوع شیشه ای با آجری و سنگی یکسان نیست. در شستشوی نمای شیشه ای به کارگیری تی و مواد شوینده کافیست ولی در نمای آجری و سنگی به دلیل قابلیت پاک شوندگی سختی که دارند باید از دستگاه های مخصوصی مانند واتر جت و سند بلاست استفاده نمود.

البته نحوه دسترسی به نمای ساختمان نیز متفاوت است. در ابتدای شروع به کار نماشویی از داربست برای دسترسی استفاده میشد. ابتدا داربست بر روی نما نصب شده و سپس کار نماشویی انجام میشد. اما پس از گذشت مدتی روش دیگری ابداع شد که در آن، نماشویی با طناب انجام میشود. این روش جدیدترین نوع نماشویی ساختمان میباشد که تا کنون روش دیگری جایگزین آن نشده است.

تیم های مختلف نماشویی در تهران مانند تیم نماشویی در آجودانیه نیز از این روش برای نماشویی استفاده میکنند. البته تیم نماشویی در آجودانیه به دلیل اینکه از سابقه طولانی تری در زمینه نماشویی ساختمان برخوردار است گزینه بسیار مناسبتری میباشد.تیم نماشویی در آجودانیه چند اصل بسیار مهم را در پیش گرفته است که به همین دلیل از اعتبار بالاتری نسبت به سایر رقبا برخوردار است:

1. اگر یکبار و برای اولین بار با تیم نماشویی آجودانیه تماس حاصل کنید متوجه مشتری مداری این تیم خواهید شد.

2. استفاده از مجهز و مدرن ترین تجهیزات شستشوی نمای ساختمان توسط تیم نماشویی در آجودانیه باعث شده تا کار نماشویی به صورت بسیار با کیفیت و با جلب رضایت کامل مشتری انجام شود.

3. بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه نیز یکی دیگر از اصولی میباشد که در تیم نماشویی در آجودانیه رعایت میشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us