برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 8 دی 1401 در ساعت 13 : 23 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مانند تمام شهرها و استان ها که نیاز به نماشویی انواع ساختمان ها برای آن ها دیده می شود، نماشویی در آذربایجان شرقی نیز به دلایل مختلفی برای انواع ساختمان های این استان مورد نیاز می باشد. در این استان نیز به دلیل وجود کارخانجات مختلف و تردد انواع ماشین در سطح شهر آلودگی های زیادی بر روی نمای ساختمان قرار می گیرد. همچنین بارش باران های اسیدی نیز بر روی ساختمان ها یکی دیگر از دلایلی می باشد که نیاز به نماشویی در آذربایجان شرقی پیدا می شود.

وجود آلودگی ها بر روی نمای ساختمان علاوه بر اینکه باعث از دست رفتن آراستگی نمای ساختمان می شود نمای شهری را نیز ناخوشایند می کند. یکی دیگر از مضرات آلودگی نمای ساختمان ها این است که باقی ماندن طولانی مدت انواع آلودگی بر روی نمای ساختمان باعث می شود تا رنگ نمای ساختمان رفته رفته تغییر کند و همچنین بر اثر گذشت زمان، آلودگی به داخل نمای ساختمان نفوذ کرده و نمای ساختمان سست شود و به این ترتیب شما در آینده با مشکلات زیاد و هزینه های زیادی برای ترمیم نمای ساختمان روبرو شوید.

با استفاده از شستشوی نمای ساختمان می توان تمام آلودگی ها و جرم هایی که بر روی نمای ساختمان ایجاد شده است را پاک کرد و نمای ساختمان را به نمایی زیبا و درخشنده مبدل نمود. یکی از کارهایی که در کنار نماشویی ساختمان و به درخواست کارفرما انجام می شود ترمیم نمای ساختمان با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشد.

نمای ساختمان دارای انواع مختلفی می باشد و نماشویی ساختمان و مواد و تجهیزاتی که برای نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد بر اساس نوع نمای ساختمان بسیار متفاوت می باشد و انتخاب آن ها باید توسط کارشناسان انجام شود تا بر اثر استفاده نادرست از مواد شوینده آسیبی به ساختمان وارد نشود. روش های نماشویی نیز به دو شکل می باشد یکی نماشویی با طناب و دیگری نماشویی با داربست که استفاده از خدمات نماشویی با طناب به دلیل سرعت عمل بالا و دقت زیاد و هزینه کمتر، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که البته باید با رعایت بسیاری از نکات ایمنی انجام شود.

هنگامی که وسایل لازم برای نماشویی ساختمان انتخاب شد کار نماشویی از بالاترین قسمت ساختمان تا نقطه پایین ساختمان انجام می شود. در انتهای شستشوی نمای ساختمان ، نما با آب خالص شسته می شود تا از بروز لکه بر روی نمای ساختمان جلوگیری شود. یکی دیگر از کارهایی که بهتر است در انتهای نماشویی ساختمان انجام شود شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو به منظور جلوگیری از قرارگرفتن آلودگی بر روی نمای ساختمان می باشد که با استفاده از این روش ساختمان در فواصل طولانی تری نیاز به نماشویی پیدا خواهد کرد.

قیمت نماشویی در آذربایجان شرقی با مراجعه کارشناسان شرکت سپهرسپید به ساختمان شما بر اساس قواعدی معین می شود. از فاکتورهای تعیین قیمت نماشویی ساختمان ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی و جرم بر روی نمای ساختمان می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us