برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 1 فروردین 1402 در ساعت 17 : 51 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی در آذربایجان غربی

نمای ساختمان ها به دلایل مختلفی زیبایی خود را از دست می دهند. یکی از دلایل این است که سنگ کاری ساختمان باعث ریزش سیمان بر روی نمای ساختمان می شود که در این صورت نمای ساختمان زیبایی خود را از دست می دهد که بهترین راه برای رفع این مشکل، نماشویی ساختمان می باشد. دیگر مواقعی که نیاز به شستشوی نمای ساختمان پیدا می شود زمانی است که چندین سال از سال ساخت ساختمان گذشته باشد و یا مدت زمانی از آخرین نماشویی گذشته باشد.

نماشویی ساختمان

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یا همان washing the face of the building همانطور که از اسمش پیداست به انجام شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد .

خدمات نماشویی ساختمان یک عمل تخصصی می باشد که گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان کلیه خدمات نماشویی با طناب یا راپل با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی به صورت کاملاً تضمینی با استفاده از روش ها و استراتژی های مختلف انجام می دهد.

انجام نماشویی این روز ها دیگر یک کار اضافه نیست ؛ شما با انجام خدمات نماشویی اعم از نماشویی ساختمان با طناب(راپل) و شستشوی نما با واترجت بدون داربست می توانید نمای ساختمان خود را پاک و درخشان کنید، این درخشان شدن تاثیر زیادی حتی در رفت و آمد افراد خواهد گذاشت.

نقش اساسی نماشویی در عمر نما :

همانطور که خودتان هم می‌دانید آلودگی ها و عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است باعث از بین رفتن نمای ساختمان‌های شما بشوند. یکی از بهترین و راحت ترین روش‌ها برای افزایش طول عمر نما، نماشویی می‌باشد، شما حداقل سالی یکبار باید نمای ساختمان‌های خود را به خوبی شست و شو دهید. در این صورت تمام آلودگی ها و کثیفی هایی که ممکن است باعث از بین بردن عمر نمای ساختمان‌ها شود، به طور کل بین می‌روند. همچنین شما باید دقت کنید که نماشویی را با روش‌های مناسب و درست و در مواقع مناسب از سال انجام دهید. چون نماشویی با روش نامناسب هم می‌تواند، باعث تخریب کلی نمای ساختمان شما بشود.

آلودگی های مختلفی باعث می شود تا نمای ساختمان پس از مدت زمانی کثیف شود. قرار گرفتن نمای ساختمان در فضای آزاد و گرد و غبار و باران خود پس از مدتی باعث می شود تا نمای ساختمان زیبایی اولیه خود را از دست بدهد. متاسفانه امروزه نیز با وجود بسیاری از آلودگی های صنعتی حاصل از کارخانه ها و تردد ماشین ها و بارش باران های اسیدی نمای ساختمان ها در فواصل کوتاه تری آلودگی های بیشتری را به خود جدب می نمایند.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%20%D8%BA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%20copy.jpg

باقی ماندن آلودگی های صنعتی و بارش باران های اسیدی بر روی نمای ساختمان می تواند به تدریج نمای ساختمان را سست کرده و به نمای ساختمان آسیب جدی برساند زیرا این نوع آلودگی ها بر اثر ماندگاری طولانی رفته رفته به داخل سنگ نفوذ کرده و می تواند خسارات زیادی را برای نمای ساختمان به وجود بیاورد. بنابراین شستشوی نمای ساختمان در فواصل مناسب بهترین راه حل برای حفظ پاکیزگی نمای ساختمان و سلامت نمای ساختمان می باشد.

یکی از استان هایی که خدمات نماشویی ساختمان در آنجا انجام می شود استان آذربایجان غربی می باشد. چنانچه در استان آذربایجان غربی سکونت دارید و ساختمان شما احتیاج به نماشویی دارد می توانید با شرکت سپهر سپید تماس گرفته و از کارشناسان این شرکت بخواهید تا کار نماشویی ساختمان را برای شما انجام دهند. نماشویی در آذربایجان غربی بر اساس نوع نمای ساختمان در اسرع وقت توسط نیروهایی کاربلد این شرکت انجام می شود. موادی که در شستشوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و دستگاه هایی که در نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد بر حسب نوع نمای ساختمان متفاوت می باشد.  البته نوع و میزان آلودگی نمای ساختمان نیز در نحوه نماشویی ساختمان تاثیرگذار است.

نماشویی با دو روش نماشویی با طناب و یا نماشویی با داربست انجام می شود که البته در حال حاضر با توجه به رعایت نکات ایمنی که در نماشویی با طناب می شود این روش از استقبال بیشتری برخوردار شده است. در نماشویی با طناب علاوه بر اینکه نیازی به بسته شدن داربست بر روی ساختمان نیست  کار نماشویی ساختمان در مدت زمان کمتر و با هزینه ای کمتر انجام می شود. البته یکی دیگر از محاسن استفاده از نماشویی با طناب این است که در این روش هیچ مانعی بر سر عابرین قرار نمی گیرد که مخصوصا در محل های پرتردد بسیار حائز اهمیت می باشد.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86%20%D8%BA%D8%B1%D8%A8%DB%8C1%20copy.jpg

چرا نماشویی ساختمان مهم است؟

نمای ساختمان این روزها از اهمیت زیادی در بین صاحبان ملک و همچنین کسانی که در کار ساخت و ساز ساختمان فعالیت میکنند برخوردار است.اکثر افراد سعی دارند که تا جای ممکن نمای ساختمانی زیبا داشته باشند.فعالان صنعت ساختمان سعی دارند با ایجاد نماهای زیبا مشتریان خود را جذب کنند که البته بی تاثیر هم نیست.تجربه و سابقه نشان داده که هرچه نمای ساختمان زیباتر باشد افراد بیشتری جذب شده و مبادرت به خرید ساختمان میکنند.

به مرور زمان و بر اثر عوامل مختلف نمای ساختمان دچار آلودگی شده و باعث ایجاد ظاهر نازیبای نما خواهد شد.عواملی همچون الودگی هوا، دود اگزوز خودرو ها،برف و باران از جمله مواردی هستند که باعث الودگی نمای یک ساختمان میشوند.

انتخاب نوع مواد نیز در نماشویی دارای اهمیت زیادی می باشد و در صورتی که از مواد و میزان خلوص مشخصی از مواد در نماشویی استفاده نشود می تواند آسیب های جبران ناپذیری به نمای ساختمان وارد کند. شرکت سپهر سپید با داشتن سال های تجربه در زمینه نماشویی و بهره گیری از متخصصین مجرب بهترین روش ها را برای نماشویی در آذربایجان غربی مورد استفاده قرار می دهد. برای تماس با ما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us