برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 8 دی 1401 در ساعت 13 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان ها به دلایل مختلفی زیبایی خود را از دست می دهند. یکی از دلایل این است که سنگ کاری ساختمان باعث ریزش سیمان بر روی نمای ساختمان می شود که در این صورت نمای ساختمان زیبایی خود را از دست می دهد که بهترین راه برای رفع این مشکل، نماشویی ساختمان می باشد. دیگر مواقعی که نیاز به شستشوی نمای ساختمان پیدا می شود زمانی است که چندین سال از سال ساخت ساختمان گذشته باشد و یا مدت زمانی از آخرین نماشویی گذشته باشد.

آلودگی های مختلفی باعث می شود تا نمای ساختمان پس از مدت زمانی کثیف شود. قرار گرفتن نمای ساختمان در فضای آزاد و گرد و غبار و باران خود پس از مدتی باعث می شود تا نمای ساختمان زیبایی اولیه خود را از دست بدهد. متاسفانه امروزه نیز با وجود بسیاری از آلودگی های صنعتی حاصل از کارخانه ها و تردد ماشین ها و بارش باران های اسیدی نمای ساختمان ها در فواصل کوتاه تری آلودگی های بیشتری را به خود جدب می نمایند.

باقی ماندن آلودگی های صنعتی و بارش باران های اسیدی بر روی نمای ساختمان می تواند به تدریج نمای ساختمان را سست کرده و به نمای ساختمان آسیب جدی برساند زیرا این نوع آلودگی ها بر اثر ماندگاری طولانی رفته رفته به داخل سنگ نفوذ کرده و می تواند خسارات زیادی را برای نمای ساختمان به وجود بیاورد. بنابراین شستشوی نمای ساختمان در فواصل مناسب بهترین راه حل برای حفظ پاکیزگی نمای ساختمان و سلامت نمای ساختمان می باشد.

یکی از استان هایی که خدمات نماشویی ساختمان در آنجا انجام می شود استان آذربایجان غربی می باشد. چنانچه در استان آذربایجان غربی سکونت دارید و ساختمان شما احتیاج به نماشویی دارد می توانید با شرکت سپهر سپید تماس گرفته و از کارشناسان این شرکت بخواهید تا کار نماشویی ساختمان را برای شما انجام دهند. نماشویی در آذربایجان غربی بر اساس نوع نمای ساختمان در اسرع وقت توسط نیروهایی کاربلد این شرکت انجام می شود. موادی که در شستشوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و دستگاه هایی که در نماشویی مورد استفاده قرار می گیرد بر حسب نوع نمای ساختمان متفاوت می باشد.  البته نوع و میزان آلودگی نمای ساختمان نیز در نحوه نماشویی ساختمان تاثیرگذار است.

نماشویی با دو روش نماشویی با طناب و یا نماشویی با داربست انجام می شود که البته در حال حاضر با توجه به رعایت نکات ایمنی که در نماشویی با طناب می شود این روش از استقبال بیشتری برخوردار شده است. در نماشویی با طناب علاوه بر اینکه نیازی به بسته شدن داربست بر روی ساختمان نیست  کار نماشویی ساختمان در مدت زمان کمتر و با هزینه ای کمتر انجام می شود. البته یکی دیگر از محاسن استفاده از نماشویی با طناب این است که در این روش هیچ مانعی بر سر عابرین قرار نمی گیرد که مخصوصا در محل های پرتردد بسیار حائز اهمیت می باشد.

انتخاب نوع مواد نیز در نماشویی دارای اهمیت زیادی می باشد و در صورتی که از مواد و میزان خلوص مشخصی از مواد در نماشویی استفاده نشود می تواند آسیب های جبران ناپذیری به نمای ساختمان وارد کند. شرکت سپهر سپید با داشتن سال های تجربه در زمینه نماشویی و بهره گیری از متخصصین مجرب بهترین روش ها را برای نماشویی در آذربایجان غربی مورد استفاده قرار می دهد. برای تماس با ما می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us