برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 1 فروردین 1402 در ساعت 17 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شستشوی نما در تهران سخت نیست !

مرکز شهر تهران جز آلوده ترین نقاط شهر تهران می باشد و علت آن هم متمرکز بودن بخش های اداری و فروشگاهی در این بخش می باشد.

از این رو نماشویی در تهران بسیار مهم و حائز اهمیت است. در تمام طول روز افرادی که در این منطقه صاحب کسب و کاری هستند برای رسیدن به محل کسب خود از وسایل نقلیه مختلفی استفاده میکنند که همین امر موجب آلودگی هوا خواهد شد.

از طرفی دیگر مردم سایر نقاط تهران به قصد خرید و تامین مایحتاج مورد نیاز خود به این منطقه مراجعه مینمایند به همین جهت است که این نقطه از تهران آلوده ترین منطقه تهران به همین دلیل نام گزاری شده است.هر جایی که آلودگی زیاد باشد، شستشوی نمای ساختمان لازم و ضروری است.

با توجه شرایطی که این محیط از آن بهره میبرد میتوان این انتظار را داشت که در این منطقه به دلیل آلودگی بیش از حد هوا نماهای ساختمان نیز از این آلودگی در امان نبوده و رفته رفته ذرات این آلودگی بر روی نمای ساختمان های موجود در این منطقه نشست کرده و زیبایی ظاهری نمای ساختمان را از بین ببرد.

بسیاری از مالکین ساختمان از این اتفاق ناراضی بوده و مایلند تا در هر شرایطی نمای ساختمانی زیبا را از ساختمان خود شاهد باشند. به این دسته از افراد پیشنهاد میکنیم تا از خدمات نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوند و با صرف هزینه ای مناسب اقدام به نماشویی ساختمان خود نمایند.

به این صورت تیمی حرفه ای از افراد خبره در امر شستشوی نما در تهران به ساختمان شما مراجعه نموده و پس از بررسی جنس و نوع سنگ به کار برده شده در نمای ساختمان شما و همچنین میزان آلودگی موجود بر روی سطح نما از روند و طریقه انجام شستشوی نما و هم چنین قیمت نماشویی شما را مطلع می سازند تا پس از عقد قرارداد نسبت به نماشویی ساختمان شما اقدامات لازمه صورت گیرد.

در صورتی که نمای شما آلودگی کمی به خود گرفته باشد نماشویی راحت تر بوده و تنها به وسیله ی آب با فشار بالا انجام میشود و هرچه میزان آلودگی بیشتر باشد از مواد شوینده قوی تری مانند سیلیس برای از بین بردن لایه های انباشته شده آلودگی از روی نمای ساختمان استفاده میشود تا نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورده شود.

 

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C%20copy.jpg

نماشویی در آزادی

حتما تابحال در ساختمان های مختلف مسکونی و اداری مشاهده نموده اید که افرادی با آویزان شدن از طناب،‌ نمای ساختمان را شستشو میدهند. به این افراد نماشور میگویند که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند و از تخصص بالایی نیز برخوردار هستند. این افراد یک تیم میباشند که برای شرکت نماشویی ساختمان کار میکنند. شرکت های نماشویی زیادی  در شهرهای مختلف و بخصوص شهر تهران وجود دارد که میتوانند شستشوی نمای ساختمان را در هر منطقه ای که باشید انجام دهند.تیم نماشویی در آزادی از جمله این شرکت هاست که میتواند نماشویی ساختمان های محدوده منطقه آزادی و همچنین تمامی نقاط تهران را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد. تیم نماشویی در آزادی به شما پیشنهاد میکند تا قبل از تماس با هر شرکتی ابتدا با تیم پشتیبانی این شرکت تماس حاصل کنید. تیم نماشویی در آزادی خدمات زیادی را در زمینه نماشویی انجام میدهد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:تیم نماشویی در آزادی هر نوع نمایی را از قبیل سنگی، آجری، شیشه ای، کامپوزیت و دیگر نماها را با بهترین کیفیت و بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح نما وارد شود شستشو میدهد.

تیم نماشویی در آزادی از مدرن ترین دستگاه ها از جمله دستگاه واتر جت  و سند بلاست برای نماشویی استفاده میکند که به راحتی میتوانند نمای سنگی و همچنین آجری را به راحتی جرم زدایی کنند.

 

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF%DB%8C2%20copy.jpg

این تیم نماشویی با استفاده از نماشویی با طناب اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکند که از جدیدترین و ایمن ترین روش های دسترسی میباشد. در نماشویی با داربست ممکن است برخورد داربست به نما باعث ایجاد آسیب هایی به سطح نما شود.

زمان یکی از مواردیست که مشتری بر روی آن حساس است و تمایل دارد تا در سریعترین زمان کار نماشویی ساختمان به پایان برسد.

تیم نماشویی در آزادی سپهر سپید تضمین میکند در سریعترین زمان و در موعد مقرر شستشوی نمای ساختمان را به اتمام برساند.

در صورتی که مایلید تا از خدمات شستشوی نما در تهران بدون داربست و نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوید به شما پیشنهاد می کنیم تا قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما در کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید و از شرایط مربوط به خدمات شستشوی نما در  تهران اطلاعات مناسبی دریافت نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us