برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 19 خرداد 1397 در ساعت 13 : 42 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حتما تابحال در ساختمان های مختلف مسکونی و اداری مشاهده نموده اید که افرادی با آویزان شدن از طناب،‌ نمای ساختمان را شستشو میدهند. به این افراد نماشور میگویند که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند و از تخصص بالایی نیز برخوردار هستند. این افراد یک تیم میباشند که برای شرکت نماشویی ساختمان کار میکنند. شرکت های نماشویی زیادی  در شهرهای مختلف و بخصوص شهر تهران وجود دارد که میتوانند شستشوی نمای ساختمان را در هر منطقه ای که باشید انجام دهند.تیم نماشویی در آزادی از جمله این شرکت هاست که میتواند نماشویی ساختمان های محدوده منطقه آزادی و همچنین تمامی نقاط تهران را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد. تیم نماشویی در آزادی به شما پیشنهاد میکند تا قبل از تماس با هر شرکتی ابتدا با تیم پشتیبانی این شرکت تماس حاصل کنید. تیم نماشویی در آزادی خدمات زیادی را در زمینه نماشویی انجام میدهد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:تیم نماشویی در آزادی هر نوع نمایی را از قبیل سنگی، آجری، شیشه ای، کامپوزیت و دیگر نماها را با بهترین کیفیت و بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح نما وارد شود شستشو میدهد.

تیم نماشویی در آزادی از مدرن ترین دستگاه ها از جمله دستگاه واتر جت  و سند بلاست برای نماشویی استفاده میکند که به راحتی میتوانند نمای سنگی و همچنین آجری را به راحتی جرم زدایی کنند.

این تیم نماشویی با استفاده از نماشویی با طناب اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکند که از جدیدترین و ایمن ترین روش های دسترسی میباشد. در نماشویی با داربست ممکن است برخورد داربست به نما باعث ایجاد آسیب هایی به سطح نما شود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از خدماتی است که تیم نماشویی در آزادی انجام میدهد. اگر در نمای آجری و سنگی شما لقی مشاهده میشود و احتمال ریزش سنگ وجود دارد میتوانید با پیچ و رولپلاک کردن نما از ریزش آن جلوگیری کنید. پیچ و رولپلاکی که این تیم مورد استفاده قرار میدهد از بهترین نوع میباشد. در ضمن نباید نگران باقی ماندن اثر پیچ و  رولپلاک بر روی نما باشید زیرا از تجهیزاتی استفاده میشود که همرنگ سطح نما باشد و بیننده متوجه پیچ روی سنگ نشود.

زمان یکی از مواردیست که مشتری بر روی آن حساس است و تمایل دارد تا در سریعترین زمان کار نماشویی ساختمان به پایان برسد. تیم نماشویی در آزادی سپهر سپید تضمین میکند در سریعترین زمان و در موعد مقرر شستشوی نمای ساختمان را به اتمام برساند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us