برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 0 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر نمای ساختمانی آلوده شده باشد به همین راحتی نمیتوان آنرا تمیز کرد. نحوه دسترسی و همچنین استفاده از مواد شوینده مناسب از جمله مواردی است که یک شخص معمولی اطلاعات کافی از آنها ندارد. نماشویی توسط شرکت های فعال در این زمینه انجام میشود. این شرکت ها به خوبی میدانند که چگونه به قسمت های مختلف نما دسترسی پیدا کنند و همچنین طرز کار استفاده از مواد شوینده و دستگاه های مختلف را به خوبی میدانند. تیم نماشویی در اختیاریه یکی از تیم های فعال در زمینه نماشویی در تهران میباشد که سابقه طولانی نیز در این کار دارد.

تیم نماشویی در اختیاریه از جمله تیم هایی است که از دستگاه های مدرن روز برای امور شستشوی نمای ساختمان استفاده میکند. از انواع این دستگاه ها میتوان به واتر جت و سند بلاست اشاره نمود که یکی از آنها توسط فشار آب کار شست و شو را انجام میدهد و یکی دیگر از طریق پاشیدن موادی همچون شن و ماسه.

تیم نماشویی در اختیاریه سپهر سپید از بهترین روش دسترسی برای شستشوی نمای ساختمان یعنی نماشویی با طناب یا همان راپل استفاده میکند که کار را در سریعترین زمان انجام میدهد. نماشویی با طناب بسیار سریعتر انجام میشود و همچنین هزینه بسیار پایینتری نسبت به نماشویی با داربست دارد.

تیم نماشویی در اختیاریه علاوه بر اینکه شستشوی نمای ساختمان را بر عهده میگیرد خدمات دیگری را نیز از جمله پیچ و رولپلاک کردن را انجام میدهد. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان زمانی انجام میشود که سنگ و یا آجر به کار رفته در نمای ساختمان شما با لقی مواجه شده یا برخی از سنگ های آن ریزش کرده باشد. شاید فرض کنید که پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان به راحتی انجام میشود ولی انجام این کار نیاز به بکارگیری روش های اصولی دارد و همچنین باید از پیچ و رولپلاک هایی استفاده شود که مقاومت بالایی در برابر فرسایش و خوردگی داشته باشند. پیچ و رولپلاک کردن توسط تیم نماشویی ساختمان در اختیاریه به صورتی انجام میشود که جای پیچ و همچنین سوراخ شدگی بر روی سنگ نما به راحتی مشاهده نشود.

تیم نماشویی بدون داربست در اختیاریه در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. تعرفه های ارائه شده توسط این تیم بسیار منصفانه میباشند و کمتر شرکتی را میتوانید بیابید که این چنین تعرفه ای را به شما پیشنهاد دهد. علاوه بر تمامی این موارد این شرکت متعهد است که کار خود را در سریعترین زمان ممکن و در تاریخ مقرر به پایان میرساند. اهالی منطقه اختیاریه و همچنین تمامی مناطق تهران میتوانند با این تیم نماشویی سپهر سپید تماس حاصل کرده و از خدمات گسترده آن بهره مند شوند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us