برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بهترین روش برای تمیز کردن نمای ساختمان استفاده از خدمات نماشویی می باشد. ساختمان ها بر ا ثر گذشت زمان دچار آلودگی می شوند و بهترین روش برای پاک کردن آلودگی از روی آن شستشوی نمای ساختمان با ابزار مناسب می باشد. البته در هنگامی که کار نمای ساختمان نیز به پایان می رسد به دلیل ریخته شدن مصالح بر روی آن نمای ساختمان زیبایی خودش را از دست خواهد داد بنابراین بهترین روش برای تمیز کردن یک ساختمان تازه ساخته شده استفاده از نماشویی ساختمان می باشد.

نماشویی انواع نمای ساختمان

نمای ساختمان ممکن است از جنس سنگ باشد و یا شیشه ای و کامپوزیتی و یا انواع دیگری داشته باشد بنابراین باید نماشویی بر اساس نوع نمای ساختمان انجام شود  تا به نمای ساختمان آسیبی وارد نشده و آلودگی ها نیز به خوبی از روی نمای ساختمان پاک شوند. استفاده از مواد مناسب برای شستشوی نمای ساختمان از مهم ترین کارهایی می باشد که توسط شرکت کار در ارتفاع انجام می شود. همچنین درجه خلوص مواد شوینده نیز از مواردی می باشد که باید به شکل کارشناسی شده ای برای ساختمان انجام شود تا نمای ساختمان اسیب نبیند. در صورتی که به غیر از گرد و غبار لکه های چربی نیز بر روی ساختمان وجو داشته باشد باید از مواد مناسبی برای شستشوی نمای ساختمان استفاده نمود. سپردن نماشویی ساختمان به افرادی که در این زمینه به شکل غیر حرفه ای کار می کنند می تواند آسیب زیادی به نمای ساختمان وارد نماید. زیرا افراد  غیر حرفه ای با استفاده از مواد نامناسب می توانند به نمای ساختمان آسیب رسانده و شما را متحمل هزینه های زیادی نمایند زیرا ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض نمای ساختمان پیدا نمایید.

نماشویی با طناب و نماشویی با داربست

نماشویی به دو روش برای ساختمان انجام می شود یکی نماشویی با طناب و دیگری نماشویی با داربست. در نماشویی با داربست بر روی ساختمان داربستی بسته می شود و به این ترتیب با قرار گرفتن بر روی داربست نماشویی را انجام می دهد. این روش از نماشویی به دلیل نیاز به داربست هزینه هایی را در بر خواهد داشت و همچنین زمانی را برای بستن داربست بر روی ساختمان از دست خواهید داد و همچنین برای عبور عابرن ایجاد سد معبر خواهید کرد. ولی در نماشویی با طناب دیگر با این مشکلات مواجه نیستید. در این روش از نماشویی ساختمان یک طناب به بالاترین نقطه ساختمان با رعایت نکات ایمنی بسته می شود و فرد راپل کار به آن می آویزد و از بالاترین نقطه ساختمان شروع به نماشویی می نماید و به این ترتیب کار نماشویی با طناب در اسرع وقت آغاز شده  و برای عابرین نیز مشکلی ایجاد نمی نماید و هزینه این روش از نماشویی نیز کمتر از روش نماشویی با داربست می باشد نماشویی در اراک نیز با استفاده از بهترین و با تجربه ترین راپل کاران انجام می شود و می توانید در صورت نیاز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

9 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us