برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 11 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برای بهبود بخشیدن به وضعیت نمای ساختمان و زیبا سازی ساختمان اقدامات و عملیاتی انجام می شود که به مجموعه این اقدامات نماشویی می گویند. با استفاده از شستشوی نمای ساختمان با روش های مناسب، براساس نوع نمای ساختمان می توان انواع آلودگی ها را اعم از جرم و آلودگی هوا و آلودگی های اسیدی از روی ساختمان زدود. خدمات نماشویی ساختمان برای ساختمان های امروزی که در برابر انواع آلودگی ها قرار دارند تبدیل به امری ضروری شده است زیرا ماندگاری آلودگی های شهری بر روی نمای ساختمان به غیر از اینکه نمای شهری را زشت می کند باعث خرابی نمای ساختمان نیز می شود که در این صورت ناچار به ترمیم نمای ساختمان خواهید شد که می تواند هزینه های زیادی را برای مالکین ساختمان ایجاد نماید. آلودگی بیش از حد هوا و بارش باران های اسیدی بر روی نمای ساختمان کم کم لایه ای آسیب زننده بر روی نمای ساختمان ایجاد می نماید که باید به وسیله نماشویی ساختمان از روی ساختمان برداشته شود.

نماشویی ساختمان می تواند به روش دستی و یا با استفاده از ابزار مخصوص انجام شود ولی امروزه با پیشرفت انواع ابزار و تجهیزات از ابزار مناسبی برای نماشویی استفاده می شود که علاوه بر اینکه سرعت کار را بالا می برند، کیفیت نماشویی مطلوب تری نیز ارائه می دهند.

نماشویی ساختمان برای همه شهرها به خصوص برای شهرهای بزرگ و صنعتی مورد نیاز می باشد. یکی از استان هایی که نماشویی ساختمان برای آن لازم می باشد استان اردبیل است. داشتن ساختمان های بلند در این شهر و وجود انواع آلودگی ها باعث شده تا شرکت سپهرسپید به ارائه خدمات نماشویی در اردبیل نیز بپردازد. نماشویی در اردبیل با توجه به نوع نمای ساختمان انجام می شود و از ابزار و تجهیزات مناسبی برای نماشویی ساختمان توسط شرکت سپهر سپید استفاده می شود.

شستشوی نمای ساختمان باعث می شود تا نمای ساختمان زیبایی خود را به دست آورده و شهر نیز آراسته باشد. بهترین روش برای نماشویی ساختمان استفاده از روش نماشویی با طناب می باشد. استفاده از این روش علاوه بر اینکه سرعت کار را تا حد زیادی بالا می برد هزینه های نماشویی را نیز تا حد قابل توجهی کاهش می دهد زیرا دیگر نیازی به بستن داربست بر روی ساختمان نمی باشد و زمان کمتری برای نماشویی صرف می شود. همچنین با استفاده از نماشویی با طناب دیگر داربست سد معبری بر سر راه عابرین ایجاد نمی کند.

موادی که برای نماشویی در اردبیل مورد استفاده قرار می گیرد بر اساس نوع نمای ساختمان و میزان آلودگی متفاوت است برای مثال روش ها و وسایلی که برای نماشویی ساختمان با نمای کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرد با موادی که برای نماشویی نمای سنگی مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت می باشد. در صورت نیاز به انجام خدمات نماشویی در اردبیل می توانید با شرکت سپهر سپید که شماره های آن در سایت ثبت شده است تماس بگیرید تا کارشناسان ما به محل ساختمان شما مراجعه کرده و در باره قیمت نماشویی و روشی که برای ساختمان شما مناسب می باشد به شما مشاوره دهند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us