برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 13 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از سخت ترین کارهای دنیا کارهای در ارتفاع مانند شستشوی نمای ساختمان و پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می باشد. بنابراین نماشویی  ساختمان نیاز به تخصص زیادی دارد و چنانچه کار نماشویی ساختمان توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود نمای ساختمان آسیب خواهد دید زیرا افراد غیر حرفه ای می توانند با استفاده از مواد غیر حرفه ای و با خلوص نامناسب به نمای ساختمان آسیب برساند.

مراجعه به افراد حرفه ای برای نماشویی

برای نماشویی باید به شرکت هایی فعال در این زمینه مراجعه نمایید که در این زمینه مجوز و تجربه کافی را داشته باشند زیرا در صورتی که کار نماشویی را به افراد غیر متخصص بسپارید و با استفاده از وسایل نامناسب می توانند به نمای ساختمان آسیب برساند و شما متحمل هزینه های سنگین شوید و کلا نمای ساختمان دچار خرابی شود. همچنین اگر کار نماشویی توسط افراد غیر متخصص انجام شود چه در نماشویی با طناب و چه در نماشویی با داربست می تواند خطراتی را برای فرد نماشور ایجاد نماید ولی شرکت های نماشویی با داشتن افرادی حرفه ای و کارشناس بهترین خدمات را برای شستشوی نمای ساختمان ارائه می دهند.

نمای ساختمان به دلایل مختلفی دچار کثیفی می شود و چنانچه اقدام به نماشویی نکنید نمای ساختمان آراستگی خود را از دست خواهد داد. البته به جز اینکه  نمای ساختمان با استفاده از نماشویی زیبا خواهد ماند نمای شهری نیز که بخش اعظمی از آن را نمای ساختمان ها تشکیل می دهد  زیبا به نظر خواهد آمد. اما یکی از مهم ترین دلایلی که احتیاج به نماشویی پیدا می شود این است که آلودگی  ها می توانند به تدریج وارد نمای ساختمان شوند،  نمای ساختمان را سست و در نهایت تخریب نمایند. بنابراین شستشوی نمای ساختمان در فواصل منظمی بر اساس قرار گیری محل ساختمان و نوع نمای ساختمان انجام می شود. نوع آلودگی ها و میزان آلودگی ها در هر شهر و در هر محله بر میزان نیاز به فواصل زمانی نماشویی اثر می گذارد همچنین اگر نمای ساختمان در محله ای قرار داشته باشد که دارای آلودگی های صنعتی و اسیدی باشد میزان نیاز به نماشویی ساختمان افزایش پیدا می کند.

شرکت سپهر سپید یکی از شرکت های فعال در نماشویی ساختمان در ارومیه

چنان چه در شهر ارومیه هستید می توانید از خدمات نماشویی ساختمان استفاده نمایید و با شماره ها درج شده در سایت سپهر سپید تماس بگیرید و از کارشناسان ما بخواهید تا به محل ساختمان شما مراجعه کرده و پس از بررسی نوع نمای ساختمان و ارتفاع ساختمان و محل قرار گیری نمای ساختمان مشاوره لازم را به شما داده اقدام به شستشوی نمای ساختمان می کنند. در حال حاضر بهترین راهی که برای نماشویی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد نماشویی با طناب می باشد. در روش نماشویی با طناب، طناب به بالاترین نقطه ساختمان با رعایت تمام نکات ایمنی بسته می شود و فرد نماشور با رعایت نکات ایمنی شروع به نماشویی می نماید.

8 / 10
از 2 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us