برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 22 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ساختمان های زیادی در شهرها وجود دارند که برای ساخت نمای آنها سنگ تمام گذاشته شده و بسیار زیبا میباشند. این نماها تا زمانی زیبایی خود را خواهند داشت که تمیز باقی بمانند. البته با وجود عوامل مختلفی همچون برف، باران و آلودگی هوا این نماها در کوتاه مدت آلوده خواهند شد و باید مورد شستشو قرار بگیرند. اگر تمایل دارید تا نمای ساختمان شما همواره تمیز و زیبا باقی بماند بهتر است نماشویی خود را حتما به صورت دوره ای انجام دهید. ساختمان هایی که امروزه در شهرها وجود دارند ارتفاع زیادی دارند و کمتر ساختمان مسکونی و اداری را میتوانید پیدا کنید که از ۵ طبقه کمتر باشند. از همین رو شست و شوی نمای ساختمان توسط یک فرد عادی امکان پذیر نیست و باید به دنبال شرکت های شستشوی نمای ساختمان مانند تیم نماشویی در ازگل باشید. این شرکت ها از مجموعه افرادی تشکیل شده اند که هر یک از آنها دوره های تخصصی شستن نما به صورت حرفه ای را آموخته اند. دستگاه های مخصوصی در تیم نماشویی ساختمان در ازگل مورد استفاده قرار میگیرد که نحوه استفاده از آنها نیاز به آموزش های تخصصی دارد. تیم نماشویی در ازگل به کارشناسان خود نحوه کارکردن با این دستگاه ها را به خوبی آموخته است و میتوانند نمای ساختمان شما را به گونه ای شستشو دهند که هیچ گونه آلودکی بر روی آن باقی نماند و مانند روز اول شود.

نحوه انجام کار در تیم نماشویی در ازگل سپهرسپید به گونه ایست که ابتدا با ارسال کارشناس به محل از ساختمان بازدید به عمل می آید تا هزینه نماشویی بر آورد شود. بعد از بر آورد هزینه با کارفرما بر سر هزینه و نحوه انجام کار توافقی صورت میگیرد تا در روز مشخص کار شروع شود.

تیم نماشویی در ازگل در روز مشخص کار را با روش نماشویی بدون داربست آغاز میکند و طنابی را در بالای ساختمان وصل کرده و سپس افراد نماشور این طناب ها را به خود میبندند. نماشویی با طناب  از بالا به پایین با مواد شوینده و همچنین در صورت لزوم با دستگاه های مخصوص انجام میشود. استفاده از دستگاه در نماشویی با طناب فقط برای ساختمان های آجری و سنگی استفاده میشود. نمای شیشه ای را با تی و مواد شوینده به را حتی میتوانند شستشو دهند.

سرعت عمل تیم نماشویی در ازگل نیز بالاست و میتوانند در مدت یک روز و یا نصف روز کار شستشوی نمای ساختمان را به پایان برسانند. تیم نماشویی در ازگل همچنین قیمت هایی را به شما ارائه میدهد که بسیار مناسب میباشد و اگر بودجه شما برای انجام نماشویی کم میباشد میتوانید با این تیم نماشویی تماس حاصل کنید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us