برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 11 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر قصد شستشوی نمای ساختمان خود را دارید بهتر است از شرکت های فعال در زمینه نماشویی ساختمان استفاده کنید. بعد از نماشویی شاهد خواهید بود که هیچگونه آلودگی بر روی نمای شما وجود ندارد و بسیار تمیز شده است.نماشویی ساختمان فقط از دو طریق انجام میشود. یکی از روش ها که نخستین و ابتدایی ترین روش نیز میباشد، نماشویی با داربست است. در این روش همانطور که از نامش نیز پیداست ابتدا داربست بر روی نما نصب میشود و سپس افراد نماشور شروع به شستشوی نما میکنند. نماشویی با داربست دیگر کاربرد زیادی ندارد و تنها در مواردی استفاده میشود که امکان نماشویی با طناب وجود نداشته باشد.امروزه نماشویی با طناب پرکاربردترین روش در نماشویی میباشد. همانطور که از نامش نیز پیداست این نوع نماشویی بدون داربست و به وسیله طناب انجام میشود. البته طناب فقط بخشی از تجهیزاتی است که در این نوع نماشویی استفاده میشود و نسبت به نوع نما تجهیزات خاصی به کار میرود.از جمله این تجهیزات میتوان به تی به همراه مواد شوینده، دستگاه واتر جت و سند بلاست اشاره نمود. از تی و مواد شوینده برای نماهای شیشه ای استفاده میشود. شیشه به دلیل قابلیت پاک شوندگی مناسبی که دارد به راحتی از طریق تی و مواد شوینده قابل شستشو میباشد. دستگاه واتر جت و سند بلاست از دستگاه هایی میباشند که برای نماهای آجری و سنگی به کار میروند. همانطور که میدانید نمای سنگی و آجری در صورتیکه دچار جرم گرفتگی شوند به راحتی قابل شستشو نمیباشند که از همین رو باید از دستگاه های مخصوص مانند واتر جت و سند بلاست استفاده نمود. دستگاه واتر جت از طریق فشار آب و دستگاه سند بلاست از طریق پاشیدن شن و سنگ ریزه باعث از بین رفتن جرم نما میشوند.

در هر کجای ایران و تهران نیز که باشید میتوانید از خدمات شرکت هایی که در زمینه نماشویی در تهران فعالیت میکنند بهره مند شوید. تیم نماشویی در الهیه یکی از تیم های نماشویی میباشد که از جدیدترین و مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا به منظور نماشویی بهره میبرد. تیم نماشویی در الهیه بر خلاف نامش تمامی مناطق تهران را پوشش داده و خدمات رسانی میکند.  تیم نماشویی در الهیه علاوه بر ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان ،‌ خدماتی همچون پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را نیز در صورت توافق با کارفرما انجام میدهد.

تیم نماشویی در الهیه، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را بدون برجای گذاشتن اثر پیچ انجام میدهد که در واقع از نکات بسیار مهم میباشد که باید رعایت شود. پیچ هایی که در تیم نماشویی در الهیه استفاده میشود از بهترین نوع پیچ میباشد که در اثر گذشت زمان دچار افت کیفیت و پوسیدگی نمیشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us