برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 6 اسفند 1396 در ساعت 11 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دربحث نماشویی ساختمان همیشه این سوال مطرح میشود که آیا شستشوی نمای ساختمان از طریق طناب انجام شود و یا از طریق داربست؟

در جواب این سوال باید بگوییم روش نماشویی بدون داربست و یا همان نماشویی با طناب کاربرد بیشتری نسبت به نماشویی با داربست دارد. در اکثر موارد و یا اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم در ۹۰ درصد موارد شستشوی نمای ساختمان از طریق طناب انجام میشود.

نماشویی با داربست هزینه هایی را به کارفرما متحمل خواهد کرد. هزینه شستشوی نمای ساختمان از مواردتیست که همواره برای کارفرما مورد سوال و بسیار حائز اهمیت بوده است. حمل و نصب داربست به خودی خود به اندازه نماشویی هزینه بر خواهد بود که این موضوع از جانب کارفرما قابل قبول نخواهد بود.

از سویی دیگر نصب داربست نیازمند صرف مدت زمان زیادیست. برای نصب داربست برای یک ساختمان ۴ یا ۵ طبقه حد اقل ۱ روز کاری زمان نیاز است و کار نماشویی را به تاخیر خواهد انداخت.

نماشویی بدون داربست از طریق طناب هایی انجام میشود که در اصلاح فعالان این حرفه به آن راپل میگویند. در واقع طناب ها مهمترین رکن اجرای شستشوی نمای ساختمان هستند. طناب ها باید به حدی مقاوم باشند که در هر شرایطی دچار پارگی و یا حتی فرسودگی نشوند. نماشویی با طناب از هزینه کمتری نسبت با نماشویی با داربست برخوردار است. دلیل آن نیز کاملا واضح است. در نماشویی با طناب هزینه نصب داربست حذف خواهد شد.

در نماشویی با طناب سرعت عمل از جمله مواردی است که باعث برتری نسبت به روش نماشویی با داربست شده است. در این روش فرد نماشوی که قصد دارد شستشوی نمای ساختمان را انجام دهد، طناب را با اتصالات محکم به خود وصل میکند و سپس سر دیگر طناب را به نقطه ای محکم از بالای ساختمان متصل میکند. سپس نسبت به نوع نمای ساختمان ابزار مناسب را انتخاب و از بالا تا پایین شروع به نماشویی ساختمان میکند.

نماشویی در تهران توسط تیم مجرب و متخصص شرکت های نماشویی ساختمان با مدرن ترین دستگاه ها و ابزارآلات نماشویی انجام میشود. شرکت های فعال در زمینه نماشویی در انقلاب علاوه بر شستشوی نمای ساختمان تمامی خدمات مربوط به مرمت نمای ساختمان را نیز انجام میدهند. پیچ و رولپلاک کردن یکی از این خدمات میباشد که توسط این شرکت ها انجام میشود.

شرکت سپهر سپید برای نماشویی در انقلاب ابتدا نمای ساختمان مورد نظر را ارزیابی میکند و بعد از برآورد هزینه و توافق کارفرما، نسبت به شستشوی نمای ساختمان و با تجهیزات مدرن، اقدام میکنند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us