برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 13 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اهمیت شرکت های نماشویی از زمانی بیشتر شد که ساختمان و برج های بلند در بیشتر شهرهای ایران ساخته شدند و عملاً کار نماشویی آن توسط افراد غیر حرفه ای ناممکن شد. ساختمان ها بر اثر انواع آلودگی های صنعتی و محیطی و بارش باران های اسیدی کثیف می شوند و نمای زشتی برای خود و برای شهر بوجود می آورند. بنابراین برای رفع این مشکل بهترین راه حل استفاده از خدمات شستشوی نمای ساختمان برای پاکیزه نمودن ساختمان ها می باشد. همه ساختمان ها، چه مسکونی و چه اداری و تجاری نیاز دارند که در فواصل مشخصی کار نماشویی ساختمان برای آن ها انجام شود.

نماشویی باید توسط شرکت های معتبری انجام شود در غیر اینصورت اگر نماشویی توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود ممکن است نمای ساختمان با آسیب های جدی روبرو شود. برای نماشویی ساختمان با توجه به نوع نمای ساختمان از مواد مخصوص و همچنین تجهیزات مناسبی استفاده می شود و در صورتی که با مواد نامناسب نماشویی انجام شود، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و  علاوه بر اینکه نمای ساختمان از لحاظ ظاهری ممکن است زیبایی خود را از دست بدهد می تواند به لحاظ استحکام نیز آسیب ببیند و شما را با خطرات جدی مواجه نماید.

یکی از روش های نماشویی ، نماشویی با طناب می باشد که باید توسط افراد متخصص انجام شود زیرا باید نکات ایمنی با رعایت تمامی استاندارد ها به درستی رعایت شود تا در حین نماشویی با طناب خطری برای فرد نماشور ایجاد نشود. فردی که نماشویی با طناب را انجام می دهد نیز باید به لحاظ فیزیکی و روانی در وضعیت مناسبی قرار داشته باشد تا برای انجام کار در ارتفاع با مشکلی مواجه نشود. روش دیگر نماشویی ساختمان، بستن داربست می باشد که در حال حاضر به دلایل فراوانی خیلی مورد استقبال کارفرمایان قرار نمی گیرد.

یکی از استان هایی که کار نماشویی ساختمان در آن مورد نیاز است و این کار توسط شرکت سپهر سپید انجام می شود استان ایلام می باشد. شرکت سپهر سپید با رعایت تمام نکات در رابطه با نوع نمای ساختمان کار نماشویی ساختمان را با بالاترین کیفیت انجام می هد. نماشویی در ایلام با بهترین مواد و همچنین با رعایت تمامی نکات لازم چه قبل از نماشویی و چه پس ار نماشویی ساختمان انجام می شود.

 قبل از انجام شستشوی نمای ساختمان، نمای ساختمان باید به لحاظ استحکام بررسی شود و اگر مشکلی وجود داشت باید برای نمای ساختمان سنگی عملیات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان انجام شود در غیر اینصورت نماشویی باعث می شود تا نمای ساختمان استحکام خود را از دست داده و شما با مشکلات زیادی روبرو شوید چون در اینصورت آب و مواد شوینده به زیر سنگ نفوذ کرده و استحکام نمای ساختمان از بین می رود و علاوه بر اینکه نمای ساختمان بیشتر آسیب می بیند باید برای ترمیم نمای ساختمان هزینه بیشتری را نیز پرداخت نمایید.

قیمت نماشویی ساختمان نیز بر اساس ارتفاع ساختمان و نوع نمای ساختمان و بر اساس میزان و نوع آلودگی نمای ساختمان توسط کارشناسان شرکت سپهر سپید برآورد شده و به شما اعلام می شود.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us