برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 8 مهر 1397 در ساعت 12 : 44 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با وجود ساختمان های سر به فلک کشیده کشور ما مسئله نماشویی ساختمان اهیمت بسیار زیادی پیدا میکند. این ساختمان ها که به نوعی فرهنگ و نماد شهر محسوب میشوند باید از نمایی کاملا تمیز برخوردار باشند تا جلوه و نمای کلی شهر زیبا و چشم نواز شود. متاسفانه آلودگی های زیادی که گریبانگیر شهرها بخصوص شهر تهران شده است، تاثیر خود را بر روی نمای ساختمان نیز گذاشته و مشاهده میشود که بیشتر ساختمان ها از نمایی آلوده و جرم گرفته برخوردار هستند. شستشوی نمای ساختمان های کوچک و بزرگ همگی توسط شرکت های نماشویی انجام میشوند. شرکت نماشویی در بازار یکی از شرکت هایی است که سالیان زیادی است فعالیت خود را آغاز نموده و نماشویی ساختمان های زیادی را نیز در سراسر شهر تهران به انجام رسانده است. تیم نماشویی در بازار از تجهیزات و همچنین روش هایی برای شستشوی نمای ساختمان بهره گرفته است که متناسب با نوع نما متفاوت میباشد.

تیم نماشویی در بازار از دستگاه های واتر جت و واتر سند بلاست بهره میبرد که از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه ها میباشند. تیم نماشویی در بازار این دو نوع دستگاه را تنها برای ساختمان هایی مورد استفاده قرار میدهد که از نمای سنگی، آجری، سیمانی و کامپوزیتی برخوردار باشند. از این دستگاه ها به هیچ وجه نمیتوان برای شستشوی نمای شیشه ای استفاده نمود. برای شستشوی نمای شیشه ای تنها استفاده از ابر، تی و همچنین مواد شوینده کافیست و بکارگیری از تجهیزات دیگر آسیب هایی را به شیشه وارد خواهد کرد.

نحوه دسترسی به نما نیز در تیم نماشویی در بازار متفاوت است. با اینکه استفاده از داربست سالهاست که در  شستشوی نمای ساختمان منسوخ شده است اما هنوز هم برخی شرکت ها اصرار بر استفاده از داربست به جای نماشویی با طناب دارند. این نوع نحوه دسترسی به هیچ وجه مناسب نیست و ممکن است صدماتی را نیز به نما و ساختمان وارد کند. نماشویی با داربست زمانبر خواهد بود و همچنین هزینه های زیادی را به کارفرما تحمیل خواهد کرد. تیم نماشویی در بازار به جای استفاده از داربست از روش نماشویی با طناب بهره میبرد که روشی استاندارد و اصولی میباشد و امروزه تمام کشورهای دنیا از آن بهره میبرند.

تیم نماشویی در بازار سپهر سپید خدمات خود را گسترده تر کرده است و امروزه خدمات پیچ  رولپلاک ساختمان را به متقاضیان ارائه میکند. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای نماهایی مناسب است که مصالح به کار رفته بر روی نما دچار لقی شده و در معرض افتادن باشند. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان توسط تیم نماشویی در بازار با بهترین نوع تجهیزات بهمراه روش های اصولی و استاندارد انجام میشود 

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us