برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 8 دی 1401 در ساعت 13 : 8 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

انواع ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی و فروشگاهی و دیگر ساختمان ها بر اثر قرار گیری در برابر انواع آلودگی های طبیعی و غیر طبیعی دچار انواع آلودگی می شوند. بهترین راه حل برای از بین بردن انواع آلودگی از روی نمای ساختمان استفاده از خدمات نماشویی می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات شستشوی نمای ساختمان علاوه بر اینکه نمای ساختمان را تمیز می کنید نمای شهری را نیز بهبود می بخشید. در واقع ساختمان ها بخش اعظمی از نمای شهری را تشکیل می دهند و آلودگی آن ها باعث می شود تا ظاهر شهری نیز آراسته نباشد.

می توان گفت به غیر از این که نماشویی ساختمان باعث می شود تا نمای ساختمان زیبا شود مهم ترین اثری که نماشویی بر روی نمای ساختمان می گذارد حفظ سلامت نمای ساختمان می باشد زیرا آلودگی ها به خصوص آلودگی های صنعتی که در شهرهای بزرگ هستند باعث می شود تا به دلیل خاصیت خورندگی نمای ساختمان را تخریب نمایند. بنابراین شستشوی نمای ساختمان در فواصل مشخص باعث می شود تا نمای ساختمان از حداکثر عمر مفید خود استفاده نماید. باران های اسیدی در شهرهای صنعتی باعث می شوند تا آلودگی به داخل نمای ساختمان نفوذ کرده و نمای ساختمان را تخریب نماید بنابراینن بهتر است در اولین فرصت از روی نمای ساختمان پاک شوند.

برای نماشویی ساختمان از چه روش هایی استفاده می شود

نماشویی دو روش نماشویی با طناب و نماشویی با داربست انجام می شود که د ر نماشویی با طناب کار با سرعت بیشتری انجام می شود و همچنین نیاز به هزینه کمتری برای نماشویی خواهد داشت. نبستن داربست بر روی نمای ساختمان نیز مانع از ایجاد سد معبر به خصوص در محل های شلوغ از دیگر مزایای استفاده از نماشویی با طناب می باشد.

اگر برای نماشویی به یک شرکت معتبر مراجعه نمایید کارشناسان قبل از اینکه کار شستشوی نمای ساختمان را انجام دهند نمای ساختمان را بررسی می نمایند و در صورت خرابی ابتدا اغاز به ترمیم نمای ساختمان می کنند در غیر این صورت رطوبت به زیر نمای ساختمان نفوذ کرده و باعث تخریب نمای ساختمان می شود  که می تواند بسیار هم خطر ساز باشد. بنابراین سپردن کار نماشویی ساختمان در بروجرد به افراد غیر حرفه ای باعث می شود تا چنین مشکلاتی برای شما و ساختمان ایجاد شود.

از مواد مختلفی برای نماشویی استفاده می شود که بر اساس نوع نمای ساختمان و میزان آلودگی باید از مواد مناسبی استفاده شود تا نمای ساختمان بر اثر استفاده نادرست از مواد و با خلوص نامناسب تخریب نشود که با مراجعه کارشناسان شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید از بهترین روش ها و  بهترین مواد برای نماشویی ساختمان شما استفاده می شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us