برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همانقدر که نمای ساختمان به عنوان یکی از بخش های طراحی معماری یک ساختمان علاوه بر اینکه باعث می شود تا در برخورد اولیه با ساختمان به خاطر شما بماند اگر نمای کثیف و نامرتبی داشته باشد تاثیرمنفی بر روی مراجعه کننده خواهد گذاشت. علاوه بر این بخش مهمی از معماری و زیبایی شهری نیز مربوط به نمای خارجی ساختمان می شود. همه این دلیل اهمیت نماشویی را مشخص می کند.

حفظ سلامت نمای ساختمان با استفاده از نماشویی

 شاید بتوان گفت از مهم ترین دلایلی که می توان برای شستشوی نمای ساختمان بیان کرد حفظ سلامت نمای ساختمان با استفاده از نماشویی می باشد. باقی ماندن انواع آلودگی بر روی نمای ساختمان و نفوذ تدریجی آن ها به داخل نمای ساختمان باعث می شود تا نمای ساختمان سست شود و شما برای تعمیر و ترمیم نمای ساختمان متحمل هزینه های زیادی شوید زیرا در صورتی  که نمای ساختمان را به حال خود رها نمایید می تواند برای عابرین و ساکنین خطر آفرین باشد. زیرا ممکن است سنگ نمای ساختمان و یا بخشی از آن بر روی سر عابرین سقوط کرده و مشکلات غیر قابل جبرانی را ایجاد نماید.

نماشویی بر اساس محل قرار گیری ساختمان در یک شهر یا محل در فواصل مختلفی مورد نیاز می باشد چنانچه در بندرعباس هستید و نمای ساختمان شما نیاز به نماشویی دارد می توانید از خدمات نماشویی در بندرعباس توسط شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید استفاده نمایید برای این منظور می توانید با شماره هایی که در سایت امده است تماس بگیرید.

روش های نماشویی در بندرعباس

نماوشویی در بندرعباس به دو روش نماشویی با طناب و نماشویی با داربست انجام می شود. نماشویی ساختمان با هر یک از این دو روش انجام می شود اما در حال حاضر نماشویی با طناب به دلیل محاسنی که دارد دارای طرفداران بیشتری می باشد. با رعایت اصول ایمنی برای نماشویی با طناب، این روش بسیار کم دردسر تر از نماشویی با داربست می باشد زیرا در این روش از شستشوی نمای ساختمان دیگر نیازی به بستن داربست بر روی ساختمان نمی باشد و بنابراین هم از سد معبر جلوگیری می شود هم اینکه زمانی را بابت بستن داربست برای نماشویی ساختمان از دست نخواهید داد و متعاقباً هزینه کمتری نیز برای نماشویی پرداخت خواهید نمود.

استفاده از مواد مناسب نما برای نماشویی ساختمان

نمای ساختمان ممکن است از جنس سنک و یا کامپوزیت، سیمان و یا آجر باشد  و همچنین میزان آلودگی بر روی نمای ساختمان با یکدیگر متفاوت  می باشد بنابراین برای هر کدام از این شرایط باید از مواد مناسبی برای نماشویی استفاده شد تا نمای ساختمان دچار آسیب نشود. یکی از دلایلی که بهتر است کار نماشویی خود را به یک شرکت معتبر نماشویی بسپارید همین است که کارشناسان شرکت کار در ارتفاع از موادی مناسب برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می کنند تا به نما آسیبی وارد نشود. همچنین کارشناسان شرکت نماشویی قبل از انجام نماشویی ساختمان را بررسی می کنند و در صورتی که روزنه ای به داخل نمای ساختمان وجود اشته باشد ابتدا با استفاده از پیچ و رولپلاک و سنگ مناسب نمای ساختمان را تریمم کرده سپس اقدام به نماشویی می نمایند.

7 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us