برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 8 دی 1401 در ساعت 13 : 20 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به دلایل افزایش شهرنشیی و افزایش انواع ساختمان های کوتاه و بلند و افزایش روزانه انواع آلاینده نمای ساختمان ها دچار آلودگی های زیاد و متنعی می شوند و از آن جا که قسمت اصلی نمای یک شهر را نمای خارجی ساختمان ها تشکیل می دهند بنابراین نماشویی  تبدیل به امری مهم برای انواع ساختمان ها شده است که علاوه بر اینکه باعث تمیزی نمای ساختمان می شود فضای شهری را نیز زیبا می کند. اولین برخوردی که با یک ساختمان می شود مربوط به نمای ساختمان می باشد و بنابراین آراستگی یک ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

نماشویی ساختمان برای همه انواع ساختمان مورد نیاز می باشد و فواصل بین انجام خدمات شستشوی نمای ساختمان بستگی به محل قرارگیری ساختمان دارد. هر چه ساختمان در محل آلوده تری قرار داشته باشد  وآلودگی های صنعتی به میزان زیادی وجود داشته باشد لازم است که نماشویی ساختمان در فواصل کوتاه تری انجام شود.  همچنین مواد و وسایلی که برای نماشویی  مورد استفاده قرار می گیرد بسته به نمای ساختمان و میزان آلودگی و کثیفی ساختمان متفاوت می باشد.  موادی که برای نماشویی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد اگر به درستی انتخاب نشوند می توانند به نمای ساختمان آسیب های زیادی وارد نمایند بنابراین برای نماشویی باید به شرکت هایی مراجعه نمایید که در زمینه نماشویی تخصص لازم و کافی را داشته باشند. در غیر اینصورت در صورت بروز هر گونه مشکلی و خرابی نمای ساختمان باید هزینه  های زیادی را برای ترمیم اسیب های وارد شده پرداخت نمایید.

شستشوی نمای ساختمان به جز اینکه برای زیبایی نمای ساختمان مورد نیاز می باشد برای حفظ استحکام نمای ساختمان نیز مورد نیاز می باشد زیرا اگر انواع آلودگی مانند آلودگی های صنعتی و باران های اسیدی برای مدت طولانی بر روی نمای ساختمان باقی بماند رفته رفته به داخل نمای ساختمان نفوذ کرده و باعث سستی نمای ساختمان می شود و سستی نمای ساختمان به خصوص اگر سنگی باشد باعث می شود که سنگ نمای ساختمان ریزش کند و خطرات زیادی را به وجود بیاورد.

نماشویی به روش های مختلفی انجام می شود یکی نماشویی با طناب و دیگری نماشویی با داربست. که در این بین نماشویی با طناب به دلیل مزایایی که دارد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. نماشویی با طناب در اسرع وقت انجام می شود و هزینه کمتری را نیز در بر دارد و به خاطر عدم نیاز به داربست هیچ گونه سد معبری را برای عابرین ایجاد نمی کند.یکی از استان های که شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید اقدام به ارائه خدمات ماشویی کرده است استان بوشهر می باشد. چنانچه شما مایل به دریافت خدمات نماشویی در بوشهر هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا با مراجعه به ساختمان شما بررسی های لازم انجام شده و عملیات نماشویی ساختمان برای شما انجام شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us