برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 23 اسفند 1396 در ساعت 11 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سپهرسپید یکی از برترین شرکت ها در زمینه نماشویی در تهران است. نماشویی در تجریش یکی از اصلی ترین فعالیت های این شرکت کار در ارتفاع می باشد. نمای ساختمان نشان دهنده اصالت ساختمان است و هرچه یک نمای ساختمان آلوده تر شود به مرور اصالت آن هم کمرنگ تر خواهد شد. یک ساختمان در اوایل عمر خود از نمای تمیز و بدون آلودگی برخوردار است ولی طولی نمیکشد که بر اثر آلودگی های مختلف دیگر شاهد نمای چشم گیر و تمیز سابق نخواهیم بود. نماشویی بهترین و تنهاترین کار برای بازگرداندن چهره سابق و همچنین اصالت ساختمان است.

همیشه نمیتوان برای شستشوی نمای ساختمان از یک روش استفاده کرد. ساختمان هایی که در شهرها بنا شده اند، هرکدام دارای نمای بخصوصی هستند که متریال به کارگرفته شده در آنها میتواند سنگ، کامپوزیت و شیشه باشد. هر کدام از این نماها دارای روش خاصی برای نماشویی هستند. تجهیزات به کار رفته در نماشویی هر یک ازاین نماها متفاوت میباشد. البته تجهیزات نماشویی ممکن است نسبت به آلودگی و جرم ایجاد شده بر روی نما نیز متفاوت باشد.

روش های مختلفی برای نماشویی وجود دارد که البته برخی از آنها منسوخ و کنار گذاشته شده اند و در اکثر موارد از یک روش که بهترین روش نیز هست استفاده میشود. یکی از روش ها سمباده زنی میباشد که برای رفع چرک و جرم روی نمای سنگی به کار برده میشود. این روش به هیچ عنوان توصیه نمیشود و بسیاری از شرکت ها از این روش بمنظور نماشویی استفاده نمیکنند. درست است که آلودگی از طریق سمباده از سطح نما پاک میشود ولی باعث از بین رفتن و ساییده شدن سطح نما میشود. از دیگر روش ها، روش استفاده از مواد شیمیایی و آب میباشد که امروزه کاربرد فراوانی دارند.

در استفاده از آب و مواد شیمیایی در نماشویی نیز ۴ روش گوناگون وجود دارد:

  • نماشویی از طریق فشار آب.
  • نماشویی ساختمان بوسیله آب پاک و یا آب خالص.
  • در روش دیگر نماشویی از طریق خیساندن سطح نما انجام میشود.
  • استفاده از بخار داغ آب نیز از روش های دیگر نماشویی میباشد.

استفاده از فشار آب، بهترین و رایجترین نوع نماشویی با آب میباشد که تیم نماشویی در تجریش از این روش در شستشوی نمای ساختمان استفاده میکند.روال کار تیم نماشویی در تجریش بدین ترتیب است که ابتدا با فشار آب کم نمای مورد نظر را شستشو میدهد سپس در صورتی که فشار کم جوابگو نباشد بدون اینکه کوچکترین آسیبی به نما برسد، فشار آب را بیشتر خواهد کرد. شوینده هایی نیز که تیم نماشویی در تجریش به کار میبرد از شوینده های مخصوص بوده و باعث ایجاد رسوب بر روی نمای ساختمان نمیشود. یکی از روش هایی که تیم نماشویی در تجریش برای نماشویی با طناب در مناطق کم باران استفاده میکند روش خیساندن با آب است. در این روش نمای ساختمان به مدت چند روزه خیسانده میشود تا جرم روی نما سست شده و سپس اقدام به نماشویی بدون داربست و تمیز کردن جرم سست شده میکنند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us