برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 5 فروردین 1402 در ساعت 18 : 26 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شستشوی نما در تهران سخت نیست !

 شهر تهران جز آلوده ترین نقاط شهرهای ایران  می باشد .

از این رو نماشویی در تهران بسیار مهم و حائز اهمیت است. در تمام طول روز افرادی که در این منطقه صاحب کسب و کاری هستند برای رسیدن به محل کسب خود از وسایل نقلیه مختلفی استفاده میکنند که همین امر موجب آلودگی هوا خواهد شد.

از طرفی دیگر مردم سایر نقاط تهران به قصد خرید و تامین مایحتاج مورد نیاز خود به این منطقه مراجعه مینمایند به همین جهت است که این نقطه از تهران آلوده ترین منطقه تهران به همین دلیل نام گزاری شده است.هر جایی که آلودگی زیاد باشد، شستشوی نمای ساختمان لازم و ضروری است.

با توجه شرایطی که این محیط از آن بهره میبرد میتوان این انتظار را داشت که در این منطقه به دلیل آلودگی بیش از حد هوا نماهای ساختمان نیز از این آلودگی در امان نبوده و رفته رفته ذرات این آلودگی بر روی نمای ساختمان های موجود در این منطقه نشست کرده و زیبایی ظاهری نمای ساختمان را از بین ببرد.

بسیاری از مالکین ساختمان از این اتفاق ناراضی بوده و مایلند تا در هر شرایطی نمای ساختمانی زیبا را از ساختمان خود شاهد باشند. به این دسته از افراد پیشنهاد میکنیم تا از خدمات نماشویی در تهران بهره مند شوند و با صرف هزینه ای مناسب اقدام به نماشویی ساختمان خود نمایند. به این صورت تیمی حرفه ای از افراد خبره در امر نماشویی به ساختمان شما مراجعه نموده و پس از بررسی جنس و نوع سنگ به کار برده شده در نمای ساختمان شما و همچنین میزان آلودگی موجود بر روی سطح نما از روند و طریقه انجام نماشویی و هم چنین قیمت نماشویی شما را مطلع می سازند تا پس از عقد قرارداد نسبت به نماشویی ساختمان شما اقدامات لازمه صورت گیرد.

در صورتی که نمای شما آلودگی کمی به خود گرفته باشد نماشویی راحت تر بوده و تنها به وسیله ی آب با فشار بالا انجام میشود و هرچه میزان آلودگی بیشتر باشد از مواد شوینده قوی تری مانند سیلیس برای از بین بردن لایه های انباشته شده آلودگی از روی نمای ساختمان استفاده میشود تا نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورده شود. نماشویی با طناب یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای نماشویی در مرکز تهران می باشد.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AA%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%B4%20copy.jpg

حتما تابحال در ساختمان های مختلف مسکونی و اداری مشاهده نموده اید که افرادی با آویزان شدن از طناب،‌ نمای ساختمان را شستشو میدهند. به این افراد نماشور میگویند که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند و از تخصص بالایی نیز برخوردار هستند. این افراد یک تیم میباشند که برای شرکت نماشویی ساختمان کار میکنند. شرکت های نماشویی زیادی  در شهرهای مختلف و بخصوص شهر تهران وجود دارد که میتوانند شستشوی نمای ساختمان را در هر منطقه ای که باشید انجام دهند.تیم نماشویی در تجریش از جمله این شرکت هاست که میتواند نماشویی ساختمان های محدوده تجریش تهران و همچنین تمامی نقاط تهران را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد. تیم نماشویی در تجریش به شما پیشنهاد میکند تا قبل از تماس با هر شرکتی ابتدا با تیم پشتیبانی این شرکت تماس حاصل کنید. تیم نماشویی در تجریش  خدمات زیادی را در زمینه نماشویی انجام میدهد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:تیم نماشویی در تجریش هر نوع نمایی را از قبیل سنگی، آجری، شیشه ای، کامپوزیت و دیگر نماها را با بهترین کیفیت و بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح نما وارد شود شستشو میدهد.

استفاده از مواد مناسب برای شستشوی نمای ساختمان در انواع مختلف

موادی که برای نماشویی ساختمان استفاده می شود یکسان نیست و ممکن است برخی ار انواع مواد شستشوی نمای ساختمان با نوع نمای متفاوت به دیگری آسیب برساند بنابراین یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نماشویی مورد توجه قرار بگیرد انتخاب نوع ماده ای است که نمای ساختمان را با آن شستشو می دهید.

رعایت ایمنی در شستشوی نمای ساختمان

کسی که کار نماشویی ساختمان را انجام می دهد باید از ایمنی کافی در حین انجام کار برخوردار باشد. اگر نماشویی با طناب انجام می شود باید از وسایلی برای نماشویی با طناب استفاده شود که دارای از انقضای آن نگذشته باشد. یکی دیگر از نکاتی که باید در نماشویی با طناب رعایت شود این است که اصول گره زنی باید به خوبی رعایت شود و از گره های حمایتی نیز در طناب استفاده شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام شستشوی نمای ساختمان رعایت شود این است که در محل مورد نظر باید از نوار خطر استفاده شود تا اگر احتمالاً خطری پیش امد عابرین دچار سانحه نشوند. از دیگر نکاتی که باید در حین نماشویی ساختمان رعایت شود این است که در صورت استفاده از کارواش صنعتی باید استاندارد های لازم رعایت شود و چنان چه کابل های متصل به دستگاه دچار مشکلی هستند در ابتدا ترمیم شوند تا امکان خطر برق گرفتگی برای کسی ایجاد نشود.

چنان چه در نماشویی ساختمان از داربست استفاده می شود باید داربست با رعایت اصول لازم بر روی ساختمان بسته شود و همچنین از تخته هایی بر روی داربست استفاده شود که دارای استاندارد و استحکام لازم باشند و  همچنین اپراتور باید از کمربندهای مخصوص و ایمن بر روی داربست استفاده نماید. و تمامی این نکات باید توسط کارفرما توصیه و توسط کارشناسان گفته و چک شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید توسط شرکت نماشویی رعایت شود این است که کنار در و پنجره ها و اطراف قسمت های الکترونیکی درزگیری شود تا هم آب به داخل ساختمان وارد نشود و هم این که خطر برق گرفتگی به خاطر برخورد آب با قسمت های الکتریکی ایجاد نشود.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AA%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%B42%20copy.jpg

سپهرسپید یکی از برترین شرکت ها در زمینه نماشویی در تهران است. نماشویی در تجریش یکی از اصلی ترین فعالیت های این شرکت کار در ارتفاع می باشد. نمای ساختمان نشان دهنده اصالت ساختمان است و هرچه یک نمای ساختمان آلوده تر شود به مرور اصالت آن هم کمرنگ تر خواهد شد. یک ساختمان در اوایل عمر خود از نمای تمیز و بدون آلودگی برخوردار است ولی طولی نمیکشد که بر اثر آلودگی های مختلف دیگر شاهد نمای چشم گیر و تمیز سابق نخواهیم بود. نماشویی بهترین و تنهاترین کار برای بازگرداندن چهره سابق و همچنین اصالت ساختمان است.

همیشه نمیتوان برای شستشوی نمای ساختمان از یک روش استفاده کرد. ساختمان هایی که در شهرها بنا شده اند، هرکدام دارای نمای بخصوصی هستند که متریال به کارگرفته شده در آنها میتواند سنگ، کامپوزیت و شیشه باشد. هر کدام از این نماها دارای روش خاصی برای نماشویی هستند. تجهیزات به کار رفته در نماشویی هر یک ازاین نماها متفاوت میباشد. البته تجهیزات نماشویی ممکن است نسبت به آلودگی و جرم ایجاد شده بر روی نما نیز متفاوت باشد.

روش های مختلفی برای نماشویی وجود دارد که البته برخی از آنها منسوخ و کنار گذاشته شده اند و در اکثر موارد از یک روش که بهترین روش نیز هست استفاده میشود. یکی از روش ها سمباده زنی میباشد که برای رفع چرک و جرم روی نمای سنگی به کار برده میشود. این روش به هیچ عنوان توصیه نمیشود و بسیاری از شرکت ها از این روش بمنظور نماشویی استفاده نمیکنند. درست است که آلودگی از طریق سمباده از سطح نما پاک میشود ولی باعث از بین رفتن و ساییده شدن سطح نما میشود. از دیگر روش ها، روش استفاده از مواد شیمیایی و آب میباشد که امروزه کاربرد فراوانی دارند.

در استفاده از آب و مواد شیمیایی در نماشویی نیز ۴ روش گوناگون وجود دارد:

  • نماشویی از طریق فشار آب.
  • نماشویی ساختمان بوسیله آب پاک و یا آب خالص.
  • در روش دیگر نماشویی از طریق خیساندن سطح نما انجام میشود.
  • استفاده از بخار داغ آب نیز از روش های دیگر نماشویی میباشد.

استفاده از فشار آب، بهترین و رایجترین نوع نماشویی با آب میباشد که تیم نماشویی در تجریش از این روش در شستشوی نمای ساختمان استفاده میکند.روال کار تیم نماشویی در تجریش بدین ترتیب است که ابتدا با فشار آب کم نمای مورد نظر را شستشو میدهد سپس در صورتی که فشار کم جوابگو نباشد بدون اینکه کوچکترین آسیبی به نما برسد، فشار آب را بیشتر خواهد کرد. شوینده هایی نیز که تیم نماشویی در تجریش به کار میبرد از شوینده های مخصوص بوده و باعث ایجاد رسوب بر روی نمای ساختمان نمیشود. یکی از روش هایی که تیم نماشویی در تجریش برای نماشویی با طناب در مناطق کم باران استفاده میکند روش خیساندن با آب است. در این روش نمای ساختمان به مدت چند روزه خیسانده میشود تا جرم روی نما سست شده و سپس اقدام به نماشویی بدون داربست و تمیز کردن جرم سست شده میکنند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us