برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 13 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در رابطه با عملیات شست وشوی نما و کار در ارتفاع که در تهران و بسیاری از شهر های بزرگ دیگر این روزها انجام می شود توضیحاتی را در مقاله های قبل خدمت شما ارائه دادیم . در این مقاله قصد داریم انواع نماشویی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد را برای شما بازگو کنیم . همانطور که میدانید نماشویی در تهران از این جهت که یک شهر بزرگ با امکانات بالایی است مطمئنا با نماشویی در شهرهای دیگر بسیار متفاوت است. نماشویی در تهران به روش ها و شیوه های جدید مانند نماشویی با طناب و ... انجام می شود در صورتی که نماشویی در شهرهای دیگر با روش های سنتی و قدیمی مثل نماشویی با داربست در حال انجام شدن است . در آینده ای نه چندان دور شیوه های نماشویی در تهران به شهرستان ها نیز منتقل خواهد شد اما این امر نیازمند استفاده از امکانات و وسیله هایی در شهرستان هاست که از نظر مالی و هزینه اقتصادی بصرفه نیست.

شستن نما در تهران از پیشرفت بسیار زیادی در دهه های اخیر بهره برده است و یکی از این پیشرفته ها در نماشویی ، استفاده از طناب و روش آویزان شدن از بالای ساختمان به سمت پایین به جای استفاده از داربست و روش های قدیمی دیگر است. برای این عملیات و انجام روش شستشوی نما با طناب و روش بدون داربست که برای نماشویی در تهران مورد استفاده قرار میگیرد باید به نکات ایمنی فراوانی را در نظر بگیریم . تیم هایی که کار شست و شوی نما در تهران را انجام میدهند در ابتدا قبل از انجام هر کاری باید آموزش هایی را در جهت حفظ ایمنی در ارتفاعات بالا ببینند چرا که ان کار بیشتر در ارتفاعات انجام می شود و این نکته که باید حداکثر ایمنی در ارتفاعات رعایت شود از مهمترین ملزومات این کار است . نکته ی بعدی که باید مشتریان عزیز به آن توجه کنند این است که باید در زمان انتخاب شرکت کار در ارتفاع ، باید به شرکت هایی که گواهینامه های ایمنی دارند مراجعه کنند چرا که با هر شرکتی که ادعای نماشویی در تهران را داشته باشد نمیتوان کار کرد و باید از شرکت هایی استفاده کرد که در این کار خبره و متخصص هستند.

نماشویی در تهران زیر مجموعه های فراوانی را در بر میگیرد ، یکی از این زیر مجموعه ها نماشویی با واترجت است که در ارتفاعات بالا انجام میشود و از واترجت برای شستشو با فشار بالای آب استفاده می کنند. این روش برای زدودن کثیفی های روی شیشه ی ساختمان های بلند مورد استفاده قرار میگیرد. در این روش نماشویان از بالای ساختمان با طناب به سمت پایین حرکت می کنند و کم کم همانطور که به سمت پایین می آیند با واترجت نما را تمیز میکنند.

یک نکته در رابطه با تیم های نماشویی در تهران وجود دارد و این نکته است که این تیم ها باید بتوانند در ارتفاعات کارهای نصب بیلبورد و سایر موارد تبلیغاتی را انجام دهند . این گروه ها تخصصشان در بالا رفتن از ساختمان بدون استفاده از داربست می باشد و به همین علت در ارتفاعات کارهایی از قبیل نصب تابلوهای تبلیغاتی را نیز میتوانند به صورت حرفه ای انجام دهند.

در آخر باید گفت که نماشویی در تهران از تخصص هایی است که باید تیم های مجرب کار در ارتفاع آن را آموزش ببینند تا بتوانند بصورت حرفه ای کارشان را انجام دهند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us