برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 11 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان دارد ولی اگر نما آلوده باشد باز هم زیبا به نظر خواهد رسید؟ در جواب باید گفت قطعا یک نمای آلوده زیبایی نخواهد داشت. برای تمیز کردن و شستشوی نمای ساختمان بهتر است از افرادی استفاده شود که در این زمینه آموزش های لازم را دیده باشند و از تجربه کافی در نماشویی برخوردار باشند.

اگر برایتان سوال پیش آمد که چگونه میتوانیم به اینگونه افراد که در کار نماشویی ساختمان مهارت دارند دست پیدا کنیم، بهتر است به شما بگوییم شرکت نماشویی بهترین راه حل خواهد بود. در شهرهای ایران از جمله تهران به دلیل آلودگی هوا، نمای ساختمان ها دچار آلودگی میشوند و باید هر چند وقت یکبار نماشویی شوند. شرکت های نماشویی ساختمان میتوانند نماشویی در جنوب تهران و همچنین سایر نقاط تهران را انجام دهند.

نماشویی در جنوب تهران به دلیل وجود بافت شهری متراکم و آٖلودگی بیش از حد هوا باید توسط متخصصان شستشوی نمای و هر چند وقت یکبارصورت گیرد.

کافیست با یکی از شرکت های نماشویی در جنوب تهران تماس حاصل کنید تا شرکت کارشناسی را به منظور بررسی ساختمان ارسال کند و در صورت توافق کار نماشویی آغاز شود.

نماشویی در جنوب تهران در حال حاضر به دو روش انجام میشود. در روش داربست که از روش های منسوخ شده نیز محسوب میشود ابتدا داربست در نمای ساختمان مورد نظر نصب میشود و سپس متخصصین نماشویی با استفاده از مواد و ابزارآلات خاص شروع به شستشوی نما میکنند.

از پرکابردترین روش های نماشویی در جنوب تهران که امرزوه در تمامی ساختمان ها کاربرد دارد، نماشویی با طناب است. نماشویی با طناب روشی بسیار مناسب به منظور شستشوی نمای ساختمان است. فرد نماشوی با استفاده از طنابی که به مکانی مطمئن وصل شده خود را معلق میکند و نماشویی را از بالا به پایین شروع میکند.

نماشویی بدون داربست مزیت های بیشتری نیز نسبت به نماشویی با داربست دارد. در نماشویی با داربست ابتدا باید داربست نصب شود که همین موضوع باعث اتلاف وقت خواهد شد. معمولا یک روز کامل به طول خواهد انجامید تا داربست نصب شود. نصب داربست در نماهای شیشه ای بسیار سخت و یا ناممکن خواهد بود، از این رو نماشویی در جنوب تهران با طناب بهترین روش در نماهای شیشه ای میباشد.

ممکن است برخی از نماها قدیمی شده باشند و سنگ و نوع متریال به کار رفته در نما از بین رفته و یا دچار ریزش شده باشد. در نماشویی میتوان علاوه بر اینکه شستشوی نمای ساختمان را انجام داد، نمای آسیب دیده را با توافق کارفرما تعمیر و بازسازی نمود. به طور مثال میتوان نمای سنگی ساختمان که برخی از سنگ های آن دچار ریزش شده اند را پیچ و رولپلاک نمای ساختمان کرد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us